VD atgadījums īpaši, kas ceļo

Aizsāka enfuego 

VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.04.2021 05:26
Nu vot man te zvana Žurnāliste no Ēģiptes pohuj tas VD un tās zāles, abas draudzenes tagad kopā ar VD nu pohuj kautvai šizo. Un abām palika nereāli hujova, viss kā manā grāmatā uzrakstīts, Bailes, tad sākās smadzeņu domāšana kāpēc un no kā, tad tika pieņemti tie fiksākie un ātrākie lēmumi un tad jau, Trauksme, ko nu neko vairs nesaprot abas divas ēģiptē, pohuj kamieļi, kalni, vis ātrāk kautko vajag, labi ka iedomājās dzert alkoholu, es jau teic alkoholu labāk dzert vodku tīrā veidā ātrāk iedarbojās, tā arī izdarīja, bet neatlaida, jo nemāk dzert, kā es 300 grami vienā rāvienā, bļedj es teicu kur tu brauc ar savu VD bez zālēm un galvenais, ka tev blakus arī VD tas nozīmē, ka vēlsliktāk būs. Nu Labi līdz Lietuvai izsturēja, Lietuvā likās viis mirs nost, bet nē izsturēja Līdz Latvijai, Latvijā viņai 5miligrami Diazepāma šprici dirsā un palika labi uzreiz un teica, ka ātri iešot pie psihiatra, bet es jau viņu brīdināju, ka pustabletīte uz vakaru un vēl alkohols, un tākā es zinu viņu, cik bieži lieto alko, jau tad zināju, ka agri vai vēlu, kas nonāk līdz zālēm sāk saprast zāļu pasauli. Viņa man jautāju, ko tad es ņēmu līdzi uz Āfriku, es teicu tik zāles daudz lai pietiktu un pat vairāk. Viņa mājās uzreiz piezvanīja un pateica, ka tagad viņa saprotot ar kādu ienaidnieku būs jākar, kad, kur un kā. Tagad no mājas nevarot iziet ārā, tikai līdz veikalam, bet zvana un man prasa vai iet uz lielo veikalu vai uz mazo-es pateicu lai iet uz lielo veikalu, es padevu piemēru, ka ēģiptē likās, ka mirsti, bet nenomiri, tagad tepat pie mājām domā nomirsi, tikai padzerties nopirkt.

Visiem zāļu lietotājiem iesācējiem esmu teicis, neuzķeraties, ka nu vot psihiatrs man izrakstīja 1 tabletīti man būs labi un varēšu arī ieraut, un būšu vesels, tās ir VD lamatas. Žurnaliste nav ne alkoholiķe ne narkotikas lietojusi, bet redz te uz miršanas līnijas iekūlās.

Man visi zāļu lietotāji ir ar stāžu un mēs smejamies, kā mēs mocījāmies sākumā pie alus kausa, bet nejau par citiem. Citiem es tikai novēlu padomus un nenonākt tur kur mēs stāžinieki esam. Bet kā kuram tas VD, man VD deva gan zaudējumus, gan milzīgas uzvaras, kā arī tagad jau pazīstu daudzus VD slimniekus mums apkārt, pat tālbraucējs dzer Lexotanilu, jo bailes uznākot. Skolotāja bijusī izrādās arī slimo un dzer zāles 30 gadus un turpina strādāt par pedagogu. Redz es jau arī agrāk domāju tie izglītojušie jau neslimo.

Ja ceļojat skatieties kuras zāles drīkst ievest plānotajā valstī, jo ja būs neatļautas tad konfiscēs. Lai nekonfiscētu vajag Latviešu izstulkotu aprakstu par zālēm un vajadzībām un izstulkot to Angliski ar notāra apstiprinājuma.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2021 08:20 by enfuego.
Nu un kam tas interese
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.04.2021 21:47
Pohuj Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu un kam tas interese


Ej uz mjām, pasēdi un padomā, vai paprssi māstei pienu
felicita
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.04.2021 21:53
Nu bet nav saprotams, par ko ir runa. Izskatās panikā rakstīts. Trīs teikumos - kas noticis?
felicita
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.04.2021 21:55
Cerams, gaidāmā grāmata nebūs šādā stilā...
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.04.2021 22:46
felicita Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cerams, gaidāmā grāmata nebūs šādā
> stilā...


Grāmatu Lavija nezsnāks, bet amerikā gan jā, Latvijā piedāvāj tik mazu naudu, da nepārdōšu Latvijā.
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 12:50
Duriks,kas duriks,ieprieks kkur minēji ,ka nauda nav mērķis,bet pastāstit cilvekiem dazādas lietas.Tas jau sakuma bij skaidrs ,ka nekadas gramatas nebus,ne lv ,asv,ne citur.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 13:21
iedo 3 štukas un tad iznāks, durak!
Iedod, iedod...pa iedotu naudu jebkurš kko izdos.
analfabēti
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 14:08
Bērnudārzs!
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 19:08
Esat dibīliķi, Latvijā piekrita izdot, bet pašam arī jāmaksā, bet plāni mainijās un sadarbojos ar amriku, jo negribu lai Latvijā lasa.
qwertyy
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 19:43
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esat dibīliķi, Latvijā piekrita izdot, bet
> pašam arī jāmaksā, bet plāni mainijās un
> sadarbojos ar amriku, jo negribu lai Latvijā
> lasa.


Izdod latviski, ja nee nolaadeshu!
shamann
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.04.2021 22:54
----------
Postu izlasīju, sapratu, sievietes ar trauksmi anamnēzē ceļo un ceļojuma laikā trauksmes lēkme arī piemeklēja. Izeja, vai nu tiešām turēt aptieciņā medikamentus (nezinu, vai var ievest citā valstī), vai mācēt sev pašpalīdzēt, kaut vai izmantot elpošanas tehnikas vai kaut ko tādu.
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
04.04.2021 12:14
Ej strādāt durik,citadi sez tik uz vecāku rekina jau gadiem.un fantaze par kkadam gramatam.
urodiņam
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
04.04.2021 12:20
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ej strādāt durik,citadi sez tik uz vecāku
> rekina jau gadiem.un fantaze par kkadam gramatam.


Aizej pamācies latviešu valodas interpunkciju un ortogrāfiju.
shamann
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
04.04.2021 16:35
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ej strādāt durik,citadi sez tik uz vecāku
> rekina jau gadiem.un fantaze par kkadam gramatam.

BlagoDarju
iveta o
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
04.04.2021 23:02
KRISTUS IR AUGŠĀMCĒLIES, HALLELUJAH!
elisey
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
08.04.2021 12:12
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esat dibīliķi, Latvijā piekrita izdot, bet
> pašam arī jāmaksā, bet plāni mainijās un
> sadarbojos ar amriku, jo negribu lai Latvijā
> lasa.


Kad grāmata būs gatava?
Sniegss
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
08.04.2021 15:20
Tad kad vinam saziedos lidzekļus,tad bus grāmata.tēma Japānas dzīve un kultūra.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
14.04.2021 18:36
Sniegss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad kad vinam saziedos lidzekļus,tad bus
> grāmata.tēma Japānas dzīve un kultūra.


Baigi stipri kļūdījies!
arstarulsmirus
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
16.04.2021 13:50
Ko tad tu reklamē to sūdu, ja nemaz nebūs tādas grāmatas?
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
16.04.2021 18:32
Reklamē ,jo ir garīgi slims,tapēc jau šajā sadaļā apgrozas gadu gadiem.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 05:39
Nu veči diršat ko gribat, vis apstājās jo žurnālistei tagad hujova ar VD, a es viens nevaru bez viņas pabeigt rediģēšanu, es reklamēju jo tad mēs strādājām un jā bija tāds mērķis, bet vasarā mēs turpināsim. Man arī tagad nav laika, jo sezona klāt un jāstrādā un nav motivācijas uz grāmatu, jūs domājat, ka grāmata vnk tāpat uzrakstās un izdodās? Amerikā prasīja 2 tūkstoši un viņi visur palaidīs a man nav tagad tādas naudas, bet manuskriptu apstiprināja izstulkotu angļu valodā.

Es vismaz centos un rakstīju manuskriptu, tie kuri necenšās neko un gaudo tiem vajag braukt augumā, tad kad es piedāvāju satikties sirgstošiem ar VD, visi nomīza, pierādat, ka esmu slims, satiekat mani dzīvē, bet jūs esat mīzeļi, jūs kā jau Latvieši, gribat, nodirst, nomelnot, pazemot. Bet satiekamies davai un tu apdirsīsies par saviem vārdiem, ka esmu slims, man patīk rakstīt, kad jūtu, ka gribās rakstīt, es labāk zinu, kāpēc man patīk rakstīt.

Es ar savu slimību esmu uzvarējis Japānu un ticis pie tūkstošiem un manā dzīvē visi mērķi ir piepildījušies, jā varbūt es pārsapņojos par grāmatu biškiņ par daudz, bet sākumā mēs strādājām pie viņas!

Esmu izgājis, ergoterapiju, fizioterapiju, elektrisko šoka terapiju, nodevis visas iespējamās analīzes, esmu vesels, ka gurķis. Jā zāles jādzer, bet man pohuj, es nepalieku par dārzeni un debīlu cilvēku. Es izgāju psihologa testu, man nav šizofrēnija un atkāpe, man smadzenes strādā, kā normālam cilvēkam. Es jau sen minēju, ka sekas man atstāja narkotikas un ar to es rēķinos un sadzīvoju.

Kāpēc jūs esat tik pilni ar naidu, ka cilvēks ir kautko centies darīt un nav vēl izdevies? Jā žurnālistei arī ir VD un mēs komunicējam, to ko rakstīju grāmatā, viņa tagad saprata kas ir par lietu ar psihiatriju un VD. Es vienmēr esmu psiholoģiski, kādu atbalstījis nevis uzreiz pazemojis, ka ir slims. Šeit ir psihiskā sadaļa un šeit apgrozās sirgstošie, ja jūs esat veseli, tad nerakstiet neko šinī sadaļā.

Es nenovēlu nevienam VD un citas psih problēmas.

Es ja nezinu, es nevirinu muti, jo uz ielas tu norautos pajebaļņiku, par šitādiem vārdiem. Davai durik, parādi feisbukā savu bildi un vārdu uzvārdu tu vari? Es varu jo esmu normāls adekvāts cilvēks.

Davai uzpriekšu visi nodirsēji sakiet, kā atrast jūs feisbukā!!!! Pieauguši cilvēki mani sapratīs.

Tu vispār saproti, kādi ir garīgi slimi un pēc kādiem faktoriem var to noteikt, es varu, es pat zinu, ka cilvēks ir garīgi nelīdzsvarots, es daudzko esmu no psihiatrijas ieguvis zināšanas. Esmu redzējis kādi ir garīgi atpalikuši, kam ir autuisms, kam ir šizofrēnija un kam ir VD! Esmu profiņš un cīnītājs ko apgalvoja arī pats baigi forš psihiatrs
Raivis Logins, visu cieņu viņam viņš man palīdz vienmēr.

Tāpēc, ka es nekad nepadodos, esmu izlīdis no sajukšanas prātā(elles) tikai tāpēc, ka man bija mazas meitas, un es nedrīkstēju padoties, man neviens nepalīdzēja, es pats meklēju palīdzību, šis forums, bija vieta kur es varēju izrunāt, un pēc tam jau vācu informāciju par psih slimībām un kā arto cīnīties.

Bet tagad jau man ir 10 gadu stāž man jau ir sava stratēģija izveidota un metodes, kas man palīdz. Ko tad tu gribi teikt, ja žurnālistei pat ir VD un man zvanās no uzstraukuma, tad viņa arī ir debīla? Kad jūs beigsiet dzīvot un uzskatīt pēc krievu laika psihiatrijas. Viss ir mainījies, mēs arī esam cilvēki un tagad psihiatrijā Latvijā ir jau Eiropas standarti un metodes, kā strādāt un palīdzēt pacientam. Piemēram Strnču psihoneiroloģiskā slimnīca ir vnk super pret tevi attiecās, kā normālu cilvēku un Raivis Logins ir kā no Dieva cilvēks, viņš strenčos strādā no sirds jo grib palīdzēt.

Viss jau atkarājās, ar kādu attieksmi tu runā pret pacientu, kam ir VD vai fobijas.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 05:43
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Reklamē ,jo ir garīgi slims,tapēc jau šajā
> sadaļā apgrozas gadu gadiem.


Durik tev līdz manam līmenim vēl ir jāaug, kad tu būsi izgājis ellei cauri, tad tu muti nebrūķētu. Zin ja tu man te būtu blakus un kautko tādu pateiktu nu tad vecīt tad tu saprastu, kas es esmu par cilvēku, jo izskatās ka pamuti nēsi tabujis!
2 enfuego
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 09:51
Kāds efekts no elektrošoka terapijas?
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 13:27
Man vēl ir jāiziet 10 terapijas tādas. Mani iemidzināja un laida elektrību caur smadzenēm, kad es piecēlos man bija apjukums un jutos uz laiku, kā no jauna piedzimis. Vnk mana veselība un smadzenes ir kārtībā un ārsts mēģina atrast un palīdzēt kur slēpjās vaina, kad es nevaru bez zālēm aizmigt, man trauksmes nav, bet miegs nenāk nekādīgi, es 50 stundas negulēju zāles pat nepalīdzēja, beigās kautko piemeklēja un es varu gulēt. Īstenībā man vajadzēja mēnesi rehabilitēties, bet es dēļ darba un plāniem uz vasaru nevaru atļauties tupēt tik ilgi.

Iesaku šoka terapijas, ejat pie psihiatra ar nosūtījumu uz strenčiem, par rehabilitācijas terapiju, kas ilgst minimums mēnesi!

P.M Sākumā brīdināja, kad piecelšos būs atmiņas zudums uz pāris minūtēm un ārsts skatījās datorā smadzeņu darbības reakcijas!

Vēlreiz kuriem vajag foršu psihiatru, brauciet uz strenčiem, tur strādā profiņi! Visiem kuri bija tur ir tikai atsauksmes un rezultāti. Tā nav durka, tas krievu laikā bija tāds uzskats. Tur vari izvēlēties, kādas terapijas gribi un tu vari arī atteikties un iet projām, man čoms kurš nodarbojās ar biznesu ies uz mēnesi nevis zāles dzert, bet terapijas kursu iziet, jo viņš mokās ar bezmiegu un domām par darbu un nevar aizmigt. Tikai dzeršana viņam palīdz aizmigt, bet es teicu, ka tas nav risinājums, būs vēl sliktāk. Pat žurnāliste grib iziet šoka terapiju, jo netiek galā. Nevaig veidot stereotipus, ka jūs sazāļos un būsiet dārzenis. Visi kuri pazemo mūs tikai tāpēc, ka mums ir tāda nelaime ar nerviem, mēs arī gribam dzīvot.

Es nenovēlu tādu nelaimi ar VD un citiām nervu problēmām. Jo ne visi tiek tam pāri, cīnās un nepadodās.

A ko ta jūs par to grāmatu tā satrakojāties vaitad es esmu jums parādā kautko? Gribēju, uzrakstīju, bet nav naudas, lai palaistu! Bet savu manuskriptu esmu iedevis saviem draugiem izlasīt un neviena slikta atsauksme nebija. Visi bija cerējuši, ka man izdosies, bet nu jāsamierinās pagaidām, kā ir! Nāks vasara tad štukosim ar žurnālisti, kā naudu tabūt.

Un beidziet konfliktēt.
2 enfuego
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 14:33
Interesanta tā žurnāliste, kurai elektrošoku taisīs. ????
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 15:46
Nu viņai ir tikai viena tablete un arī VD neirologs atzina, bet viņa grib iziet terapijas kuras es gāju, man ļoti palīdzēja. Un arī manam paziņam kuram ir Depresija, viņš jau man ieteica iet šoka terapijas.
2 enfuego
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 19:59
Nav problēmas vēlāk ar atmiņu un domāšanu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: