VD atgadījums īpaši, kas ceļo

Aizsāka enfuego 

Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 22:49
Nē nav problēmu, ārsts jau brīdināja, ka tā būs un nevienam nav nekādu problēmu, tas ir normāli pēc terapijas , es arī sākumā baidījos, bet vis ir super!
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
29.04.2021 22:50
Nē nav problēmas, tas ir standarts jebkuram pacientam uz to šoka terapiju!
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
01.05.2021 11:49
Nu tad parādi slimais visiem savu bildi facebook?Tu esi no tās kategorijas ,kas tikai ar muti brauc un visu laiku ar kko lielās un fantazē.Tā jau vien ir diagnoze šizofrēnija.Ja tu būtu normals cilveks tu te gadu gadiem netusētu,bet ar kko nodarbotos.drosi vien sanem no valsts pensiju un pird dīvānā katru dienu.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.05.2021 08:37
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tad parādi slimais visiem savu bildi
> facebook?Tu esi no tās kategorijas ,kas tikai ar
> muti brauc un visu laiku ar kko lielās un
> fantazē.Tā jau vien ir diagnoze šizofrēnija.Ja
> tu būtu normals cilveks tu te gadu gadiem
> netusētu,bet ar kko nodarbotos.drosi vien sanem
> no valsts pensiju un pird dīvānā katru dienu.


Man tev atskaites nav jādod priekš manīm tu esi nulle! Es daru dzīvē ko es gribu.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2021 08:38 by enfuego.
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tad parādi slimais visiem savu bildi
> facebook?Tu esi no tās kategorijas ,kas tikai ar
> muti brauc un visu laiku ar kko lielās un
> fantazē.Tā jau vien ir diagnoze šizofrēnija.Ja
> tu būtu normals cilveks tu te gadu gadiem
> netusētu,bet ar kko nodarbotos.drosi vien sanem
> no valsts pensiju un pird dīvānā katru dienu.


Ko tu te blato, gaili opuščenijs? Tava vieta pie parašas.
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.05.2021 19:41
Uzreiz var redzēt pec runas stila ,ka gailis ierunājās! Žēl ,ka esi apbižotais.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.05.2021 19:48
A ko jūs te psihiskajā sadaļā meklējat? Jums ir psih problēmas?
Duriks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
02.05.2021 20:55
Jā! Jumts peld prom! Pazūd atmiņa ,tad atgriežas.Tās sekas no koka lietošanas.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
03.05.2021 09:38
Duriks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā! Jumts peld prom! Pazūd atmiņa ,tad
> atgriežas.Tās sekas no koka lietošanas.


Nu un kāpēc vaig naidu kurināt? Katram savas problēmas. Man arī no nārkām ir palikušas sekas!
2 enfuego
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
04.05.2021 20:44
enfuego, cik valodas tu pārzini? Kāpēc niks ir spāņu valodā?
Lāse.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
06.05.2021 18:28
Kas ir VD?
Janka aparačiks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
07.05.2021 12:39
Vot padomā,kas ir vd...
Lāse.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
07.05.2021 20:05
Es jau zinu, bet vai autors nejauc ar kko citu!
Da kāda VD, enfuego ir šizotipisā fāze, pats ir agrāk to raxtījis.
matrix 4
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
11.05.2021 18:12
Melnais calitis toreiz kautko ar libido darija..neprasot atlauju..
Janka aparačiks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
12.05.2021 14:51
Tak protams tam cilvēkam Enfuego ir šizofrēnija,slims cilvēks,kam nevajag pieverst uzmanību.Vinu pazīst visas psihoneiroloģiskās slimnīcas.vinam ,kad uznāk murgi,tad visus māca dzivot ,raxta garas pārdomas,fantazē par Japānu,kkadam grāmatām utt.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
15.05.2021 21:18
Žēl, ka mūsu valstī ir tupi cilvēki, kuri neko nesaprot :)
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
15.05.2021 21:20
Janka aparačiks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tak protams tam cilvēkam Enfuego ir
> šizofrēnija,slims cilvēks,kam nevajag pieverst
> uzmanību.Vinu pazīst visas psihoneiroloģiskās
> slimnīcas.vinam ,kad uznāk murgi,tad visus māca
> dzivot ,raxta garas pārdomas,fantazē par
> Japānu,kkadam grāmatām utt.


Iebrauc pie manis, tad tu redzēsi tādu žozofrēniju, ka lūgsies uz kājām, lai tevi nenosit. Malakasos tāds!
enfiego
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
16.05.2021 05:10
Visi tie kuri apdirš, tie paši neko nevar un nejēdz.
Janka aparačiks
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
16.05.2021 12:33
Es ticu,ka Tu vari iesist un droši ari iedurt vai vēl nezko.Raksti labāk savu grāmatu,lai nenāk dumas domas galvā.
Janka aparačiks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ticu,ka Tu vari iesist un droši ari iedurt vai
> vēl nezko.Raksti labāk savu grāmatu,lai nenāk
> dumas domas galvā.


mīzals, interneta varonis
Neslēpies zem cita nika!
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
20.05.2021 04:32
Kā jūs vēl nesaprotat, ka mani vnk nevar pazīt, pēc foruma. Dzīvē esmu labs pret visiem cilvēkiem.Ir mērķi, ir neveiksmes un veiksmes.

Latvietim ir tāda slikta īpašība, kautkur atrast kļūdu vai neveiksmi un tad var izscelties ar to, ka tā ir noticies ar citu.

Visu ko sliktu vēlēsiet un domāsiet par citiem, viss nāks atpakaļ.

Esmu, labs, izspalīdzīgs, nekaitīgs, sevi cienoš un mīloš cilvēks, es daru to ko vēlos un kas patīk. Vot gribu te kautko ierakstīt un es to izdaru, bet tam ir iemesls, katrai lietai ko es daru.

Ja pateikšu, kā atrast Facebookā, būs no citu puses nepatiesi meli un nodiršana. Un starp citu es sen gadus atpakaļ gribēju noīrēt telpu un satikties ar sirgstošajiem VD slimniekiem, bet visi nobijās.

A grāmata pagaidām ir uz STOP, bet aprunājoties ar atbalstītājiem būs iespēja turpināšu sadarbību meklēt.

Ja uzskatāt, ka esmu idiots, kroplis, daunis, šizo, bomzis, da man jau pilnīgi vienalga ko, jo patiesību zin tikai draugi un ģimene.

Es ticu tikai saviem spēkiem, jo viss ko esmu panācis ir tikai paša spēkiem, kad gandrīz sajuku prātā, man neviens nepalīdzēja un nesaprata visu pats risināju. Kad dzīvē jutīsiet, to ko es jutu, jūs teiktu tieši to pašu, ka nevienam nenovēlat.

Es gāju pretī bailēm, kas man lika vairāk iepazīt savu ienaidnieku un kā ar to cīnīties. FB grupās cilvēki gadiem dzer zāles un netiek galā ar VD jo viņi nav strādājuši ar sevi, jāmāk iekrist bedrē un izlīst no viņas ārā, viņi iet pa karuseli un atkārto visu laiku, kad ir slikti, bet ir arī takš labi, ir redze, acis, valoda, rokas, kājas, bailes ir tikai padošanās.

Es par spīti VD esmu izdarījis gluži pretēji visu vairāk un labāk, tāpēc, ka gribēju iekļauties sabiedrībā un realitātē.

Es jums nenovēlu palikt ar diviem maziem bēbjiem, ar sajūtu, ka liekas, ka jūs jūkat prātā, tad kad bērni izskatījās nerealitāte un bailes bija pilnīgi par visu. Es atradu savu risinājumu man vienalga zāles vai vienalga kas mans uzdevums bija, nesajukt prātā, tik svarīgā brīdī un jo vēl īpaši, kad tad tevi neviens nesaprot, kas notiek.

Ir teiciens Dievs tev nepalīdzēs, ja pats negribēsi palīdzēt. Arī jāpānā bezizejā es atradu spēkus nepadoties un man deva spēkus tikai 2 meitu bildītes, kas tika atsūtītas no ģimenes un iet līdz galam ar visām, depresijām, bailēm, kas mani mocīja 2 gadus.

Ja es meloju tad, jā es lepojos, jo 50 000$ vērtie advokāti zaudēja Britu lietu, a es ar nabaga valsts advokātiem uzvarēju, kuri nekad nebija uzvarējuši. Es lepojos par laimīgām meitām. Bet man ir kauns par mūsu tautu, par pazemojumiem, kas plūda pār melnajiem medijiem, kā arī par japānas Latvijas vēstniecību, par to, ka viņiem bija vienalga, kas ar mani notiks un vai man vispār ir pildspalva vēstulei.

Es cienu Japāņus un viņu mentalitāti, pat Japāņi redzēja, ka nav naudas un iedeva 10 000 Jēnas. Tātad secinājums ir vienkārš, Latvietis pēc PASES ir Latvijas pilsonis un valsts īpašums, bet ārzemēs tu neskaities nekas, tikai tiksi pazemots.


Man ir savs Dievs kam ticu un kā es runāju ar viņu, man nevaig speciālus tekstus no bībeles lai es atkārtoju. Es neskaitos grēcinieks, kad alkohols tika izdomāts, vainīgs ir tas kurš to izsplatīja ar mērķi.

Dabā bija zirgi, kuri nepiesārņoja dabu, cilvēks izdomāja mašīnas kur notiek nelaimes. Mēs jau šinī pasaulē esam ellē tāpēc man arī nav bail, kad uzskrīt asteroīds, jo ir daudz sliktu enerģiju sakrājis cilvēks.

Kurš teica ka nedrīkst dzert zāles, ja tas VD ir mans sods no Dieva, bet man viņš dod iespēju dzert zāles un būt pilnvērtīgam tad man pohuj, un nesakiet, ka pohuj ir lamuvārds, cilvēks izdomāja, ka tas ir lamuvārds!

Mans niks ir Liesma es runāju 3 valodās perfekti, vāciski saprotu, bet grūti pateikt.

Nobeigumā.

Es jau jūs neapvainoju, arī agresivitāte un provokācija ir ļaunums un negatīvums, nu es zinu es uzrakstīju tādu ieskatu plašāk, jo to ko dažiem dzīvē acīs nevar ieskaidrot es ceru, ka viņš lasa to ko es rakstu, jo man ir tikai viens cilvēks uz pasaules, kas mani par katru spīti grib izdarīt, lai man neveicās, jo nespēj pieņemt, ka man veiksme stāv līdzi un ir draugi, kuriem pohuj mans VD. Un tas ir ļaunums, kas nāk no tā cilvēka, viņš būtu laimīgs, ja es nosprāgtu, bet mana sirdsapziņa ir tīra, es nēsmu nevienam neko parādā.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.05.2021 06:43 by enfuego.
Lāse.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
20.05.2021 15:45
Tad Tu tici sev vai Dievam? Kā izdevās uzvarēt tiesu, kas par advokātiem?
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
20.05.2021 15:47
Lāse. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad Tu tici sev vai Dievam? Kā izdevās uzvarēt
> tiesu, kas par advokātiem?


Teicu man ir savs Dievs savā uzstverē. Tiesu, kā uzvarēju ir aprakstīts grāmatā!
Lāse.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
20.05.2021 19:56
Kā sauc grāmatu?
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
21.05.2021 00:52
Tas vēl nav jāizsplata!
Lāse.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
21.05.2021 15:40
Loģika LVL 100.
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
20.08.2021 07:33
Lāse, manā manuskriptā viss ir aprakstīts. Pateikšu tev īsi. Man iedeva valsts advokātus pateica 1 iespēja no simts, es gāju uz to vienu procentu un ne Dievs ne ticība nekas nepalīdzēja, tikai paša nepadošanās un saņemšanās, pacietīga trennēšanās ar advokātiem, kā aizstāvēties tiesā uz prokurora uzbrukumiem , man uz katra uzbrukuma bija jāizdomā argumenti. Bija izvirzīti 5 punkti, kas liecināja, ka esmu vainīgs un man tos 5 punktus advokāti skaloja smadzenēs 2 gadu laikā, lai es nekļūdītos nevienā jautājumā, mazākā kļūda vai uzstraukums būtu garantēts zaudējums, es pirms tiesas dzēru stipras zāles lai neuzstrauktos un es biju gatavs un uz visiem jautājumiem perfekti bez kļūdām atbildēju!
Enfūga
Re: VD atgadījums īpaši, kas ceļo
09.10.2021 15:21
Plika muldēšana,tupariļņiks
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: