Psihotropo medikamentu blaknes - Kad tās pāriet?

Aizsāka Vinča 

Psihotropo medikamentu blaknes - Kad tās pāriet?
02.07.2021 21:05
Gandrīz 10 gadus lietoju šādu zāļu kokteili - Elify, Buronil, Kventiax, Leponex, Mirzaten, Carbalex, Metoprolol. Sākot lietot šos medikamentus man nepilna gada laikā nāca klāt 32 kg un svars nemainās ne par kapeiku, ne uz vienu pusi. Pēdējos 3 gadus esmu izslēgusi no savas ēdienkartes miltu ēdienus, cukuru, sāli, alkoholu. Svars nemainās. Pirms 2 ned pārtraucu lietot Carbalex un Mirzaten, bet neesmu droša, ka tieši šie 2 medikamenti izraisa lieko svaru, jo arī tie, kurus turpinu lietot ir ar tādām pat blaknēm. Pārtraukt lietot visus, kuru instrukcijās ir norādīts, ka tie izraisa lieko svaru, es nekādi nevaru :( Ka lai nosaka, tieši kuri medikamenti man izraisa lieko svaru? Pārtraucot lietot kādu medikamentu, pēc cik ilga laika var saprast, ka tas ir tas "sliktais" medikaments?
Re: Psihotropo medikamentu blaknes - Kad tās pāriet?
02.07.2021 22:34
Leponex vecīt sabojās visu tavu veselību! Labi, ka es atteicos viņu dzert, man ir labi ar tām kuras jau ir, veselība ideāla. Nodevu visas asins analīzes viss normās.

Vakcinēšos arī tikai ja būs piespiedu kārtā, es neslimoju 10 gadus un netaisos bojāt savu imunitāti ar indi! Man liekas, ka tas covid mani nemaz necopī.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 8?
Ziņa: