Sveiki

Ļoti nepieciešams atbalsts... Šlāpins pilns ar antidepresantiem(escitaloprams un Valdoxan' trankvilizatoriem(lorafens). Drīz būs diazepam(kuru laikam grūtos laikos pārdošu kādam) vēl lietoju lamiktalu un risperidonu 2 mg


Lieta tāda ,ka 16 septembrī man bija otrā epilepsijas lēkme pēc pēkšņas trankvilizatoru atmešanas. Biju bezsamaņā ļoti ilgi. No tās dienas esmu uz slimības lapas. Manā dzīvē ir dziļa depresija (pati šo vārdu ne mīlu) vnk viss ir slikti... Nav vēlmes dzīvot' it īpaši kad piezvanīja šodien no darba un teica ka vajag vakcinu.... Es ļi bieži domäju par pašnāvības metodēm. Un neko īpaši nevaru izdomāt, jo zinu kas būs pēc tam.... Tas nozīme ka viens mēģinājums man bija. Un es ļi gribējusi dzīvot tomēr


Tagad es palieku šeit tikai tāpēc ka mirt ir ļoti bail

Man bija 10 bezmaksas konsultācijas ar psihologu

Vnk nekas nepalīdz... Ar antidepresantiem es atbrīvojos no histērikam. Tikai tas laikam


A ko darīt tālāk? Es tikko tikko sāku kļūt patstāvīga. Un te vēl viens iemēsls lai aiziet prom..... Tikai nezinu kā
Re: Es baidos tālāk dzīvot
15.10.2021 21:03
Vai tev ir uzstādīta diagnoze? Jo no tās atkarīgs, cik plašs speciālistu skaits var būt efektīvs.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.10.2021 15:17 by crucial333.
kasjauns
Re: Es baidos tālāk dzīvot
15.10.2021 23:58
Ja gribi parunāt, iedod kādu kontaktu, teiksim e pastu, psihoterapija nebūs īpaši risinājums ja epilepsija.
meitenesuicid
Re: Es baidos tālāk dzīvot
16.10.2021 17:20
R e s I d a n @inbox .LV

Vsp man ir bipolārie afektivie traucējumi

Šodien izdzēru 3 tabletes diazepamum, kļuva labāk.
Vēl man ir TRAUKSME. Domāju paprasīt dakterei pregabalinu'
meitenesuicid
Re: Es baidos tālāk dzīvot
16.10.2021 17:25
Residan

at inbox.lv
kasjauns
Re: Es baidos tālāk dzīvot
16.10.2021 21:41
aizrakstīju
.....
Re: Es baidos tālāk dzīvot
18.10.2021 16:22
Cerams tas nav psihopāts Ivars, kurš tevi aicina privātā sarunā.
Re: Es baidos tālāk dzīvot
24.10.2021 05:35
Mjā tā ir ar iesācējiem, jābaidās būs tad, kad pasaules gals jau rīt būs i to lai nebūtu jābaidās, ir riktīgi laicīgi jāpiedzerās!
Jeb tavi bērni var palikt par invalīdiem vai saslimt ar nāvējošu slimību.
Man prasīja gadus lai saprastu kas ir ienaidnieks, bailes ir dabiska cilvēka reakcija, tikai ir pārspīlēta un nepareizi uzstverta. Elementāra stratēģija, bailes, analīze, secinājumi un darbs un viss, bet nedomā, ka tas tev tā jau pēc mēneša būs gatavs, citi 10 gadus dzer zāles un nekas nepalīdz!
Izdzer 10 tabletes un pis gulēt! Ā nujā tev j

Tā ir kad cilvēki nesaprot no, kā ir jābaidās. Visi baidās mirt, bet īstenībā ir jābaidās nēksistēt! Nu ja pat ellei ticat, tad varat laicīgi lūgt piedošanu Dievam, grēki tiks piedoti un lai ellē nedegtu laicīgi pākārtos.

crucial333 kas tās par muļķībām psihiatrs nekad precīzi nepateiks diagnozi, man tur teica nekādu problēmu citur citu ko, atkal cits citu ko nu bļa padomdevēji, ja Diagnoze šizo, ko tad uzreiz hujārīsim ar tabletēm, man pazīstamajam bija šizo, pēc 16 gadiem noņēma nost, jo redz kļūdījās. Dauņu bars!
Re: Es baidos tālāk dzīvot
24.10.2021 05:58
crucial333 psihiatrija darbojās pēc statistikas, a kā tu vari pateikt, ka Diagnoze būs 100procenti precīzā un zāles tiks piemērotas pareizi, a zini cik daudz neanses ir dieagnozēm kur kļūdās pat pieredzējuši psihiatri?
Es bļedj tūkstošiem zāles esmu izdzēris un der tikai diva veida kombinācijas, Latvijā man Diagnoze, Japānā man vispār nekādas diagnozes. Pis dirst es šo Latvijas PSRS laika psihiatiju. Nedod Dievs tu psihiatram izrādīsi emocijas kuras pārvēršās konfliktā, ierubūs citas zāles un psihiatrei būs pohuj.

Tākā nedirs crucial333
absdefgh
Re: Es baidos tālāk dzīvot
14.01.2022 14:34
Facebook ir vairākas depresiju grupas, tur var saņemt labāku atbalstu un padomus nekā šeit... Ir arī whatsapp grupas, kur var parunāties ar cilvēkiem, kam līdzīgas problēmas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: