Vai jāvakcinējas? :)

Aizsāka enfuego 

Vai jāvakcinējas? :)
09.11.2021 19:46
Kā var izvairīties no vakcīnas? Ja var tad kā? Tas pohuj, ka dzeru ķīmiju 10 gadus?
10 gadus nēsmu slimojis un saukstējies, imūnā jau pieradusi pie mana dzīves veida un te pēkšņi organismā kautkāda jauna ķimija un pizdec man. psihiatre saka, ka nav obligātā arī valdības peža. Varēja takš uzrakstīt papīru , ka uzmanas ķīmijas nedrīkst.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2021 22:54 by enfuego.
enfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenfuegoenf
Re: Vai jāvakcinējas? :)
10.11.2021 18:42
PANDEEMIJAS NAU
summit
Re: Vai jāvakcinējas? :)
11.11.2021 22:47
Tas ir atklāts jautājums, kādi ķīmiski savienojumi veidosies, potei mijiedarbībā ar citiem ķīmiskiem preparātiem, jo ir tak visādi medikamenti, kuri savstarpēji nav savienojami, kur var pastiprināties tieši nevēlamās medikamentu blaknes.
Savādi, kāpēc par šiem jautājumiem nav bijuši izskairojoši raksti, jo tas skar daudz cilvēkus.

Te interesants video (krievu hakeri lejuprielādējuši un nopludinājuši vienu no maksas info, tāpēc kvalitāte ir tāda, ne visai...). Kamēr video nav noņemts (kas noteikti tiks izdarīts), tikmēr varat paklausīties:

https://www.youtube.com/watch?v=ohOQwF52O5k
Haloperidol Grindex
Re: Vai jāvakcinējas? :)
12.11.2021 05:30
Antivakseriem būtu piespiedu kārtā jāievada 40 mg haloperidol, Grindeksam būtu šis jāuzsauc sabiedrības labā!
Pote Nr 10
Re: Vai jāvakcinējas? :)
12.11.2021 06:49
Mums, Latvijā, jāpilda Valsts noteikumi un jākļūst par tādu tautu, kura potēšanās ziņā būtu līdere visā pasaulē, paraugs visai pasaulei, ik gadu veicot 4-5-6 potes... īsāk sakot, jo vairāk, jo labāk!!!
idiots
Re: Vai jāvakcinējas? :)
13.11.2021 10:36
Es un visi manējie potējamies. Ejiet potēties!
uz augšu pasistiem
Re: Vai jāvakcinējas? :)
14.11.2021 18:19
esat gatavi atteikties no ārstēšanās, ja jau covid nav bīstamāks par vakcīnu?
............
Re: Vai jāvakcinējas? :)
14.11.2021 21:06
Kurā valstī vakcīna uzrāda efektivitāti?
KKKKK
Re: Vai jāvakcinējas? :)
24.11.2021 14:32
Ja gribat būt necilvēku statusā, tad nevakcinējaties.

Pēc gada vakcinētajiem jau būs atņemtas pamattiesības. Nevarēs ieiet nevienā pārtikas veikalā, ne braukt sabiedriskaja transportā, bet vakcinēšanās būs par lielu naudu.
Nemaz nerunājot, ka cilvēku naids pret bevakcinētajiem būs pieaudzis apmēros. Tagad tevi uzskata tikai par idiotu ar zemu iq, ja neesi saņēmis vakcīnu, bet pēc gada labāk vispār uz ielas nerādāties.
Urodiem
Re: Vai jāvakcinējas? :)
24.11.2021 16:00
Ejiet nahuj ar savām pistajām vakcīnām kropļi jobanie urodi nedapistie!
Es ceru, ka atcels obligāto vakcināciju. Gaidīšu līdz vasarai.
NLO
Re: Vai jāvakcinējas? :)
26.11.2021 23:07
Debil Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ceru, ka atcels obligāto vakcināciju.
> Gaidīšu līdz vasarai.


Cerība muļķa mierinājums. Antivakseri tiešām ir muļķi...
................
Re: Vai jāvakcinējas? :)
27.11.2021 11:19
Antivakseri tiešām
> ir muļķi...

nU NEVAKSĒJIES, DURA.
NLO
Re: Vai jāvakcinējas? :)
27.11.2021 15:57
................ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Antivakseri tiešām
> > ir muļķi...
>
> nU NEVAKSĒJIES, DURA.


Paraudi, pošmīzi.
.............
Re: Vai jāvakcinējas? :)
27.11.2021 21:08
Pie tava zārka.
NLO
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 16:45
............. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pie tava zārka.


Nenovilksi tik ilgi. Un labi vien ir.
.................
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 18:47
pAREIZI- TEV ZĀRKA NEBŪS, SAPŪSI PĻAVĀ.
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 19:57
Kā var sasniegt 75% vakcinētos, ja pārējie dzīvo ārzemēs.

Citēju: The vaccine does not protect against covid - 19 virus until it has been tested for at least 4 years. COVID -19.The approximate distance is 1 meter from each other. The mask does not prevent COVID-19, as well as hand disinfection.

Es no COVID saslimšanas nebaidos tā, kā no vakcinācijas. 10 gadus neslimoju un riju ķīmiju un tagad atkal ķīmija, kura var būt letāla ar manu ķimiju kopā.


Citēju Levita teikto: Tie kuri nebūs vakcinējušies, tos tagad COVIDS ņems priekšā papilno. Tā Levits sadala pats savu tautu. Negribās apsaukāt, bet viņš ir garīgi atpalicis vai nu tēlo idiota lomu. Bet tas normāli, Latvijā prezidents ir tikai runājoša statuja.

Citēju Kariņš: Naudas ir tik daudz kā nekad un nevakcinētie drīkstēs vienreiz dienā iziet no mājas. Nu vai tas ir normāli? Kur ir nauda, kur ir neobligātā vakcinēšanās.

Levitu un Kariņu es saprotu, kā genocīdu pret savu tautu un tautas sašķelšanu kura jau ir sašķelta.

Es saprotu, tie kas izgāja ielās, gribēja cilvēka tiesības un brīvību, bet viņi neatcerās kas ir Latvijas Valsts pase, tas nozīmē, ka tu piederi valstij un tev ir pienākumi kas ir jāievēro jāpilda. Brīvības mums nav, Brīvības piemineklis ir tikai mākslas darbs, kas ir katrā valstī, kā formāls apliecinājums, par attdalīšanos no citām savienībām vai valstīm.

Likumā nebūs pants vai punkts kurš nosaka, ka obligāto vakcinēšanos, bet likumu grozījumi būs tādi, kuri liks piespiedu kārtā vakcinēties.

Māte vakcinējās darba dēļ, es ievēroju ir psiholoģiskas izmaiņas no malas, nervozāka, nestabilāka, nelīdzsvarota. Man lai pēc darba ietu mātei sniegu tīrīt arī prasa vakcinēties priekš kam, ja es atrodos ārā?

Rīgā autosstā nav pat 1 metrs distancēšanās, maska virsū un pohuj, sabiedrības transportlīdzekļos nav distances un nekādas dezinfekcijas kur ir riska faktori, nē te bļetj, veikalos obligāti groziņš, maska un 2 metri, pat lielajos Vakcīnu PASE.
Da bļetj ja es piemēram esamu vakcinējies un ir PASE, nahuj man maska un distance, tad nahuj vispār vakcīna? Es gribu saslimt tā ir mana izvēle, es gribu mirt, tā ir mana, viss ko es sev un ar sevi gribu izdarīt tā ir mana privātā izvēle. Gripa arī izsplatās, bet nevaig vakcinēties, kautgan aplipinā citus, bet tas viņiem pohuj.

Es pat speciāli, nevievēroju distanci, masku cenšos nevilkt un nedezinficējos, bet COVID, kā nelīp man tā nelīp.

Apgaismojiet mani arī ar viedokli, jo šitais jau ir pāri normām visur nāves, slimi un COVIDS, nekas vairs nēksistē.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.11.2021 23:30 by enfuego.
..............
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 20:21
ni*uja nav testēta ne uz ko.
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 23:52
Ja nav obligāta vakcīna, tad es uzreiz gribu piecas dozas iekšā iepist, lai laicīgi ir sertifikāts, lai nav jāgaida mēnesis otrai potei, ja būs pizda tad būs, tikai interesatni, kas kompenses, ja miršu un kas atbildēs, ja kompensē, tad vismaz bērniem piķis būs!

BioNTech, Pfizer vakcīna

Johnson & Johnson vakcīna

Moderna vakcīna

Oxford, AstraZeneca vakcīna
Re: Vai jāvakcinējas? :)
28.11.2021 23:56
Ja jau šīs ir testa potes, tad vaig dokumentu, ka mēs parakstamies eksperimentam.

Ir pienācis laiks uzskrist armagedonam uz pasaules vot bļedj tad viņiem būs tāda pandēmija, ka būs gatavi atsūkāt, lai izglābtos!
NLO
Re: Vai jāvakcinējas? :)
29.11.2021 01:03
Vakcinējies vai aizej uz slimnīcu par sanitāru pabučo kādu antivakseri.
NLO
Re: Vai jāvakcinējas? :)
29.11.2021 01:04
Ja prasīs sertifikātu, tad uzvilto.
....................
Re: Vai jāvakcinējas? :)
29.11.2021 11:53
Armagedons jau notiek.
a.n.g.e.l
Re: Vai jāvakcinējas? :)
29.11.2021 15:38
tas nau vakcīna tas ir genancīds!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: