Vēlos atmest amitriptyline 25mg un lorofen 2,5mg

Aizsāka Pelekais 

Vēlos atmest amitriptyline 25mg un lorofen 2,5mg
10.02.2022 23:11
Ddzivoju uz šiem medikamentiem 1,5 gadi sākumā psihiatrs izrakstija amitriptyline 50mg uz nakti,bet teica lai pamazām atmetu lorofenu ko lietoju apm.2 gadus 2,5mg tableti,1 laikā samazinaju amitriptyline uz 25mg un cenšos uz nakti lietot pusi no lorofena tabletes,tas viss ir saistīts ar bezmiegu un kuņģa zarnu neirozēm( esmu pieņēmis ka somatisku veg.dist.) ,bet samazinot šos medikamentus pasliktinās miegs un arī vēdera izeja-ir mainīga ,ja izkārnījumi ir cietāka konsistenses un ilgāku laiku uzturas zarnu trakta līdz 2 dienām ,pašsajūta ir labāka,ja vēdera izeja ūdeņaina-diena sabojāta, īpaši pie lielākas kustibas-pastaigas utt.burtiski paātrina zarnu motoriku ,šad un tad nelielas sāpes vēderā lejas daļā un kreisajā paribē gāzu veidošanos,visu varētu novelt uz kzs.un stresu iespējams patogēna mikroflora,esmu strupceļā..
Re: Vēlos atmest amitriptyline 25mg un lorofen 2,5mg
11.02.2022 02:21
Varianti un padoms.

1. Rīsi tabletes no psihiatra, kamēr sakombinēsies, kas tev derēs, bet jāiziet būs blaknes to saucu par ELLI.

2. Nepisies ej uz psiheni pasēdi to kursu un Strenčos nevis tvaika ielā, kāpēc? Strenčos tevi nenogruzīs.

3. Hujāri šmigu visu laiku, bet pēc tam būs vēl hujovāk un ielaidīsis to psihi dziļāk.

4. Nelasi kādas blaknes tur šausmas sarakstītas, tad tev būs smagi.

5. Te tev neviens nepalīdzēs, tikai sagruzīs, te nav psihiatri, tādi, kādus es zinu ( Labi)

6. Blaknes pāries ar gadu vai vairāk organisms piešausies, bet arī kā kuram.

7. AD neizglābs, bet apmānis tavu prātu.

8. Nomierinošās ja vajag tomēr, nebaidies devu nevajadzēs pacelt un pizda itkā būs, tās pasakas.

9. Uzdod sev jautājumu, kas ir tas kas tev patīk un ko patīk darīt un kā, kur un kas, atrodi komforta zonu.

10. Diskomforts if konflikts ar psihi. Izvairies no konflikta situācijām.

11. Lasiet vāciet visu informāciju par jūsu psih problēmu, būsiet gudrāki.

12. Nav psihiatra 100% diagnoze, ka tāda jums. Tas ir tikai pēc eksperimenta rezukltātiem.

13. Jūs gribat dzīvot vai nē? Ja jā tad cīnaties un nepadodaties un neklausieties ko citi saka.

Pēc visa šitā jums ir jājūt kas ir komforts un labi un kas nē, analizējiet, kustiniet smadzenes, zāles neizārstē, bet ļauj dzīvot itkā jums psih problēmu nebūtu, tad jums ieslegsies POHUJ REŽĪMS. Jūs varat tikai samazināt zāles, ja esat ļoti ielaiduši zāļū un psih problēmas. Neticiet, ka Dievs un visādas sektas, jogas, un visi aferīsti jūs glābs. Jūs esat noteicējs, gribatvai negribat. tas esat jūs kas kontrolē to psihi. Tikai jāstrādā un jāpamokās, ja ir vēlme dēļ kā cīnīties.
Šeit jūs tikai izspaudīsaties un sūdzēsaties, tas ir labi, vajag izrakstīt to ārā, kas jums ir galvā tā ir laba štelle.

Nezinu kā jums, bet ir ķēdes reakcija, bailes ir pamats un bailes pārņem jūs un nervi nav kontrolējami, bet bailes ir dabīga lieta, tā vnk ir pārspīlēta jo nervu signāli dod nepareizus padomus, neklausiet viņus, jūs nemirsiet ja liksies ka mirstat. Man daudzko teikt ped tas tā pēdējais.

es enfuego 10 gadi apmēram 40 tūkstoš ripas esmu izdzēris, jo režīms skaidrs un pohuj, organisms arī saka pohuj, ko vaig to vaig, nēsmu saukstējies to laiku, vesels kā gurķis, man biedēja tvaika ielā, es zināju, ka biedēt nedrīkst, tāpēc pasūtīju dirst un vēl vairāk nostiprinājos. Es ar savu psih tur hujkāda diagnoze un pohuj. Tādā valstī saka vesels un nav diagnozes, Latvijā ierubī visādas, neņem to galvā. Nestrādasiet, nemeklēsiet informāciju, padosaties, neanalizēsiet, nesecināsiet, klausīsies un ticesiet citos, nu tādā garā arī paliksiet vot kā man tur čoms mokās, kautgan teicu, ka vaig tā, būsiet arī tāda pati.

Vsjo vēlu veiksmi, ietrenēsiet sistēmu iekrist bedrē un izlist vairākas reizes būs rezultāti. izveidosiet savu shēmu, kā labāk noverst domas par psihi, redzēsiet strādās. Visi jūs nodirsis, ja parādīsiet savu vājumu, iemācieties to neizrādīt, dzīve nežēlīga.

Ceru ka jums izdosies!
Vispirms vajadzētu lēnām samazināt vienu medikamentu, nevis abus uzreiz..
Re: Vēlos atmest amitriptyline 25mg un lorofen 2,5mg
11.02.2022 18:25
Vai ārstu komentāru padomu šeit nemeklēt?
Par ķīmijas rīšanu esmu pret,bet diagnoze nav noteikta vai cilvēki ar garīgām "traumām" maz zina kāda iemesla dēļ zarnas kaut kas neuzsūcas ,smadzenes neveidojas pareiza kimija un nestimuleejas orgānos shis un tas nezin kas.....
Var pajautāt medicine.lv
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: