Matrix 4 tu dzīvot gribi?

Aizsāka enfuego 

Matrix 4 tu dzīvot gribi?
02.09.2022 02:22
Es to jautāju jo matrix 4 es gribēju saprast, kas tu tāds par fruktu, jo nu tu sevi parādi, kad tev viss nav kārtībā. Es savu laiku rakstīju ļoti daudz jo bija problēmas, bet tu jau pļūtī pa tukšo.

Parasti ir tā, ja sakrājās, vaig izrunāt, izrakstīt vai nu dzert lai nesajuktu prātā, dzīves problēmas ir īstenība forša lieta, tādā veidā ir interesantāka dzīve, nepastāv pasaulē cilvēks kuram nav problēmas, arī milionāriem ir problēmas.

Matrix 4 tev ir kautkāda dzīves jēga? Nevar tā dzīvē būt, ka pilnībā nekas neinteresē, arī rakstīt pa tukšo ir interese!

Ļauj minēšu, tu nestrādā, tev nav bērnu, tu dzīvo pie mātes un tev ir 2 grupas invaliditāte un diagnoze šizofrēnija???
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:08
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es to jautāju jo matrix 4 es gribēju saprast,
> kas tu tāds par fruktu, jo nu tu sevi parādi,
> kad tev viss nav kārtībā. Es savu laiku
> rakstīju ļoti daudz jo bija problēmas, bet tu
> jau pļūtī pa tukšo.
>
> Parasti ir tā, ja sakrājās, vaig izrunāt,
> izrakstīt vai nu dzert lai nesajuktu prātā,
> dzīves problēmas ir īstenība forša lieta,
> tādā veidā ir interesantāka dzīve, nepastāv
> pasaulē cilvēks kuram nav problēmas, arī
> milionāriem ir problēmas.
>
> Matrix 4 tev ir kautkāda dzīves jēga? Nevar tā
> dzīvē būt, ka pilnībā nekas neinteresē, arī
> rakstīt pa tukšo ir interese!
>
> Ļauj minēšu, tu nestrādā, tev nav bērnu, tu
> dzīvo pie mātes un tev ir 2 grupas invaliditāte
> un diagnoze šizofrēnija???

Es nerakstu pa tukso bet lai skeptiki saktu pieverst uzmanibu, bet smejies vien. Par Einsteina noverojumiem ari kadreiz skeptiki nirdza. Kamer neapliecinajas ka Einsteinam ari bija taisniba. Tad sabiedriba peksni saka respektet Einsteinu. Taspats ar Zirinovski kurs mira : kamer bija dzivs tikmer uzskatija par galma akstu bet ka nomira ta saka saprast ka tomer nebija aksts.

Paskaties video youtube "countries do not get Germany" un tad megini man iestastit ka tikai es to skaidroju. Es nekludijos un neko neparpratu.

Man ir tadspats liktenis : mani apsmej lidz momentam kad sabiedribai pieleks ka pasi sevi apsmeja.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:13
Iedzivotajiem ir ta problema ka ar labu nesaprot un tapec es saku pielietot sliktas metodes. Kad es nepielietoju sliktas metodes un biju tikai labs tad man radas problema ko sauc par Fallen filmu, bet es netaisiju to filmu.

Pavero kas apkart notiek. Tie kas ir sakarigi mazotne cieta, ieskaitot 90tos gadus, a parejie un apkartejie ir musdienu Profit Diggeri. Musdienas tak ir cilvektiesibas bet par cilvekpienakumiem kautka piemirst.

Un problemas ir tapec ka reti kuri grib tas risinat. Es gribu atrisinat bet vienatne es to nevaru un man nav jadara vienatne. Man vajag lai butu papildus taisniguma armijas biedri.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:23
Tapec nevis es esmu psihiski slims par to ka atgadinu par Retro vertibam bet sabiedriba kas pierod pie instant gratification bonusiem.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:26
Starp citu: pensionari mani biezi apsmej ka esmu "puišelis" salidzinot ar 'opīšiem un tantukiem' bet tieši tāpēc es neko neparpratu par to kas notiek sabiedriba. Sabiedriba ir izmainijusies un nav sakartota.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:27
Ka redzi tava tema es rakstu korekti. Tapec es skaidroju ka man nav cita egle.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:29
Ukrainas konflikts ir tikai sakums..
kautkam nopietnakam
..tas ir tiesi tapec ka manus pareizos noverojumus apsmej un ignore.

ES tos notikumus netaisu, bet tikai skaidroju.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 07:32
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> arī
> milionāriem ir problēmas.

First World Problems ?!. ????????

A man ir actual problems, skeptik.
LLP
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 12:03
O, bēdīgi slavenais smago narkotiku kontrabandists atkal sācis beefot ar citiem psihiatrijas pacientiem?
:DD
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 19:16
Jums vajag abiem uzšaut pa deniņiem.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 21:06
Nu, "česnij sadist"? Ko tagad teiksi? Teicu ka netaisiju Fallen filmas. Eee ee e Oblom? ED nipricom.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 21:10
Tev mana eksistence trauce? Tu pats negribi dzivot mierigi vai ka? Vai tad es neskaidroju ka buca tiesam notika kojas? A ieprieks sevi reklameji citadak.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 21:12
Es esmu zens ar depresiju kurs bucoja meiteni un es netaisiju Fallen filmas. Kas Tev nav skaidrs? Ko tad aiztiec mani itka butu?

Ja mani soda un grib likvidet par to ka eksisteju tad ta nav mana vaina ari.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:24
Un kura vieta Es meloju, "česnij sadist"? Buca tiesam bija kopmitnes. Esmu zens ar depresiju kurs bucoja meiteni.
Nevis kautkads Vieninieks,Muhameds,Jēzus,tamlīdzigi.

Vienreiz vajag saprast ka countryballs Germany podskazka tapat vien neradas tapat ka Lauren podskazkas.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:32
Un to no Popular kura man interese, Tu ari neaiztiksi. Preteja gadijuma nebusi česns sadists bet nečesns (?).
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:35
A ko Tu gaidiji? Ka es uznemsos vainu par Fallen filmam? Es netaisiju Fallen filmas. Man neinterese nevienu apbizot, iznemot sevi.

Ja Tu aiztiksi vinu tad mana bilete tiks vinai bet mani tu bez karmas neregulesi. Es noteikumus ieveroju. Manis del Laimonis necieta.

Labak noteste Aigaru&Co.
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:36
Tapec skaidroju ka es tiesam esmu nesen piedzimis.
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:37
Matrix 4 o pajehala tev,.

Es jau narkas sen nelietoju tikai legālās narkotikas ko izraksta psihiatri dolbajobi!
666
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 22:39
Bet kāda vaina puisim, vismaz nav agresīvs un neapdraud sabiedrību. Lai jau raksta, tu taču neuzturi serveri.
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
03.09.2022 23:16
666 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet kāda vaina puisim, vismaz nav agresīvs un
> neapdraud sabiedrību. Lai jau raksta, tu taču
> neuzturi serveri.


Te neviens šo sapuvušo forumu neuzstur :) Gadiem atpakaļ te vismaz Runcene mincene regulēja kautko!
matrix 4
Re: Matrix 4 tu dzīvot gribi?
08.09.2022 23:55
Es glabju pasauli, un tevi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: