matrix 4

Aizsāka Enfuego tu dzīvot gribi? 

Enfuego tu dzīvot gribi?
matrix 4
13.09.2022 23:38
Es to jautāju jo enfuego es gribēju saprast, kas tu tāds par fruktu, jo nu tu sevi parādi, kad tev viss nav kārtībā. Es savu laiku rakstīju ļoti daudz jo bija problēmas, bet tu jau pļūtī pa tukšo.

Parasti ir tā, ja sakrājās, vaig izrunāt, izrakstīt vai nu dzert lai nesajuktu prātā, dzīves problēmas ir īstenība forša lieta, tādā veidā ir interesantāka dzīve, nepastāv pasaulē cilvēks kuram nav problēmas, arī milionāriem ir problēmas.

Enfuego tev ir kautkāda dzīves jēga? Nevar tā dzīvē būt, ka pilnībā nekas neinteresē, arī rakstīt pa tukšo ir interese!

Ļauj minēšu, tu nestrādā, tev nav bērnu, tu dzīvo pie mātes un tev ir 2 grupas invaliditāte un diagnoze šizofrēnija???
Captain M.
Re: matrix 4
15.09.2022 12:57
Aizveries.
Re: matrix 4
16.09.2022 22:41
Da tu Matrix 4 nekad arī neuzzināsi kas es esmu! Mani vara te nodrist pilnīgi pohuj kā, bet netīšam ieskrienot forumā un redzot, kad matrix 4 grib glābt pasauli un mani rakstot dr.lv forumā, tas liek saprast, ka tas ir pilnīgākais sviests, kurš veikalā jau maksā pāri 3 euro :) :) :) :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 22?
Ziņa: