Izziņa no psihiatra

Aizsāka Dana_ 

Dana_
Izziņa no psihiatra
09.11.2022 21:33
Labdien! Vai kad lūdzu var pateikt vai ir iespējams saņemt no psihiatra izzinu ka cilvēks ir kleptomāns?
Lūdzu palīdziet , tas tiešām ir lotj svarīgi!
Cilvēks iepriekš ir ārstējies no depresijas un smagas zāļu atkarības!
Sirsnīgs paldies jau iepriekš par atbildi!!!
Dinamīts
Re: Izziņa no psihiatra
11.11.2022 19:07
Šķiet, ka nē, ja tas cilvēks nav jūsu apgādībā.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
12.11.2022 09:17
Kāpēc šī izziņa vajadziga? Ja cilvēks ar to vēlas izmukt no cietumsoda, tad izziņa par kleptomāniju neko nedos.
prnx
Re: Izziņa no psihiatra
13.11.2022 08:51
Tiesu medicīnas ekspertīze
rec!

Kāpēc nav derīga?
rec
Re: Izziņa no psihiatra
22.11.2022 12:38
Dana_ !
Risiniet labāk pati savas problēmas, jo, pēc visa spriežot, esat līdzatkarīgo attiecībās, kas neko labu Jums perspektīvē nenesīs.
es nezogu, es vienkārši paņemu
Re: Izziņa no psihiatra
22.11.2022 21:19
rec Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dana_ !
> Risiniet labāk pati savas problēmas, jo, pēc
> visa spriežot, esat līdzatkarīgo attiecībās,
> kas neko labu Jums perspektīvē nenesīs.


Varbūt Dana raksta par sevi.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 11:25
> Varbūt Dana raksta par sevi.

Varbūt labāk nevajag virtuālā vidē nodarboties ar "uzmini nu", bet labāk pajautāt, lai noskaidrotu, kā tur ir vai nav, pašai Dana_

Tēmas sākumā rakstīts par kādu cilvēku. Nez vai Dana_ pati par sevi tā izteiktos, jo texts tad būtu savādāk uzrakstīts !!!
forši
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 13:29
rec Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dana_ !
> Risiniet labāk pati savas problēmas, jo, pēc
> visa spriežot, esat līdzatkarīgo attiecībās,
> kas neko labu Jums perspektīvē nenesīs.


Kādas muļķibas! Itkā eksistētu vēl kādas citas attiecības! Visas attiecības nozīmē atkarību. Vairāk vai mazāk.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 14:22
> Kādas muļķibas! Itkā eksistētu vēl kādas
> citas attiecības! Visas attiecības nozīmē
> atkarību. Vairāk vai mazāk.


Dumjam dumja dziesma, bet, ko nu tur............, jo cilvēka, kuram pašam ir atkarību problēmas, nekāda cita skatījuma būt nevar. Nonīktu, nabadziņš, uz skaita 1-2-3.
Ej strādāt, parzītveci!!!
forši
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 15:18
Tas ir pilnīgi normāli ja Dana interesējas kā var palīdzēt kādam tuviniekam- vīram, draugam, dēlam vai tēvam, bet te pilnīgi idioti neko nesaprotot un nezinot kapēc tiek jautāts, uzreiz runā par līdzatkarību. Un pat ja tas būtu vīrs kam vajag šo izziņu, tāda interese ir pilnīgi normāla.
forši
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 15:33
Danai- izziņa nepalīdzēs jo tāda ir procedūrs, tikai ekspertīze. Tāpēc ka izziņu var nopirkt, tā var nebūt pietiekams attaisnojums utt.
forši
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 15:37
Bet depresija un smaga zāļu atkarība jau ir pietiekams pamatojums lai uzskatītu ka ir psihiski traucējumi kas izpaužās arī kā kleptomānija, jā.
Ivara sieva
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 15:44
Piedodiet, forumieši, mans vīrs Ivars ir neārstējams dīkdienis, kurš raksta ar neskaitāmiem nikiem, kurš neko nemāk, grāmatas nelasa, nekādus kursus neapmeklē, tikai internetā blenž no rīta līdz vakaram, pat uz veikalu pēc produktiem viņš nespēj aiziet, ne viņam ir draugi, ne hobbiji, vienvārdakot, nodzīvojies līdz kliņķim un ir nekam nedarīgs virtuāls "padomdevējs", tas nobarojies kuilis.
Viņš tikai rij manus produktus un gadu gadiem pļūtī par deviņiem mēmajiem no rīta līdz vakaram internetā, blamēdams visu ģimeni.
Taču man vismaz ir mieris, kamēr viņš te savu ārprāta vājprātu demonstrē.
Esiet žēlīgi, piecietiet viņu, citādi viņš atkal nāks skandalēties.
Es viņam labāk kotletes pa durvju apakšu iestumšu. Lai rij, tik lai mani liek mierā.
zanīte
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 17:11
Fui, atkal tā drausmone IVETA OZOLIŅA te raksta , tas jau ir saprotams. Iveta, nav citiem tādas problēmas kā tev, nav dēls oligofrēns, ej prom no šejienes un liec mierā tēmas kas uz tevi neattiecās. Iveta= rec= ivara sieva utt. Visas līdzatkarības problēmas - ta ir tava daļa, nebāzies visiem virsū ar savām problēmām. Vajadzēja dēlu audzināt tā lai viņs nedzertu un nenarkotos, a ko tagad darīt- doma pati.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:00
Ivar , ZAGLI, ej izgulies.
Manam dēlam mūžā nav bijušas neviena atkarību problēma. Ne viņš cigareti pazīst, ne alkoholu, kur nu vēl narkotiks.
Man dēls ar karate nodarbojas, melnā josta viņam, tā, ka, Ivar, turi savas protēzes cieši aizvēras!!!!!!!
Un Mans Niks, serdeli, lai būtu manā rīcībā.

Prātu izdzīvojis vecis, terorizēs te cilvēkus, kuri te nekad nav rakstījuši !!!!!!!!!!! Āmen!!!!
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:12
Jā, nu sanāk drusku palietot, tas nav tik traki. Ko lai dara? Māte mani tā audzināja. Ja jūs zinātu cik šausmīga man bija bērnība!!!! Viņa visu laiku narkojās!
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:14
Un veda mājās svešus večus.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:25
Nekad neesmu narkotikas lietojusi. Arī antidepresantus nē. Nav bijusi tāda vajadzība.
Un arī šis forums nav bijis vajadzīgs.
Te Ivars bija nozadzis manu niku, kurš joprojām ir piereģistrēts pie Ivara datora.

Ivars te savā ārprāta vājprātā sāka publicēt manu V. Uzv. vairāk, kā 2 gadu garumā.
Uzrakstīju es viņam veselu 1 x uz e-pastu, cerībā, ka viņš normāls un sapratīs, ka ne jau es tur rakstīju, kur Ivars "saskatīja".
Ko Jūs, mīlīši. Tā vietā, lai viegli noskaidrot patiesību pie moderatores vai administrācijas, Ivars viņa ārprāta vājprātā pat nemēģināja noskaidrot, kas ir rakstītājs, bet turpināja vazāt pa forumu viņam pilnīgi sveša cilvēka personas datus.

Tagad es vairs nešaubos, ka Ivara psihopātija ir kliniska un hroniska saslimšana, kas, diemžēl, nav padevusies nekādai ārstēšanai.

A nezināju, ka te tādi... smagi gadījumi. Likās, cilvēki, te biki sakarīgāki.
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:29
Tas viss tevis dēļ, no tevis iedzimts.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:38
Varu tikai atkārtot, man dēlam nav itin nekādu atkarību problēmu.
Viņam bija sports no agras bērnības un visādas sakarīgas intereses. Narkotikām gluži vienkārši nebija laika.

Tādi Ivari nekādi nevarētu būt mani dēl.

Ko lai saka, sveša jums, ar atkarībām sirgstošie, sakarīga bērnība.

Jūsu mamočkas jūs nedataisīja.
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:43
Pati rīji visu to zarazu un vēl man devi, gribēji lai es būtu tāds pats kā tu.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 18:58
Kas un ko rija??? Iespējams, čigāns te ir pieslēdzies.
Es biju atdevusi to, ko man pašai nevajag.
Es daudz ko biju atdevusi, pirms dzīvokļa maiņas. Grāmatas internetā un daudz citas lietas. Nu i tabletes, likās, atdošu kādam, kam vajag. Tā es arī sastapos ar narkomānu, kurš ar vienu kāju bija taipasaulē.
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:09
Kā es varu zināt ko tu kuru reizi riji, bet dulla paliki galīgi, nakts vidū skrēji ar mušu pletni mušas dauzīt, kuras nemaz nebija. Un man devi.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:15
Da pat nav smieklīgi.

Bet tur jums taisnība, šobrīd nedaru to, kas būtu jādara. Daudz esmu nostrādājusies.
Šobrīd kvernu bezjēgā interneta vidē starp cilvēkiem, kuri mani itin nemaz neinteresē.
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:22
Jā, kanžu atkal dzini
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:35
Es tam narkomānam mesidžu atstāšu. Nav ne jausmas, kas te raksta. Zinu, ka narkomāns te ielūr.

Tad nu, bija moments, kad tu, narkomān, nozagi pulksteņus, kamēr es dzēru kafiju. Tu zini, kad un kur.
Toreiz, kad tu parādīji sev uz abām rokām tos nozagtos pulksteņus, mana pirmā doma bija:
RE KĀ, TU, NARKOMĀN, PATS SEV UZLIKI (tēlainā veidā) TOS ROKUDZELŽUS.

Tieši tā es to uztvēru. Un drīz vien tev tie roku dzelži arī tika uzlikti... taču tu viņus sev uzliki vēl labu laiciņu pirms tam.

Mācies saprast, ko pats dari un uzņemties atbildību par visu.
Nevienam cilvēkam nav tāda pienākuma, krāmēties ar tevi.
Lai krāmējas ar tevi tie, kam dzīves laikā esi palīdzējis Tu taču labs cilvēks esot... ;)
Vinny
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:43
Tu tagad tērē savu laiku ar parazītisku un psihiski slimu pušmūža pedofilu. https://calis.delfi.lv/forums/tema/18415173-ihais-sajucis-prata/

Žēl, ka toreiz viņu nenodeva policijai, kaut gan arī dzēstie foto glabājas Delfi arhīvā.
rec
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 19:55
Paldies, Vinny.
Tad jau Ihaisu pazīst padaudz cāļa ļaudis. Tas priecē. Priecē, ka vismaz tur tā tēma saglabāta.
Ivars, Ivetas dēls
Re: Izziņa no psihiatra
23.11.2022 20:12
Pati tu tos pulksteņus zagi tāpat kā manas sporta čības nozagi kamēr es gulēju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: