Esmu stavokli,bet...

Aizsāka naivaa 

Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:27
Piedod! Bet Tev garâmgâjçja es galîgi nepiekrîtu.
Palasi labâk kâ rodâs bçrni,vai tikai no spermas!? :)))
Sperma ir tikai sperma:)) Mçs viòu varam norît,izmest,izmantot skaistumkopðanâ:)))
No spermas vien neizveidojas embrijs,kuram sâk veidoties rociòas,kâjiòas.
Tâ kâ nezinu vai izmetot spermu mçs kâdu nogalinâm :)))

rainbow
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:30
Man ir 40+ Paldies saku Dievinjam, ka vinjsh man ir iedevis veselo sapraatu un nosargaajis mani no sava beerninja noslepkavoshanas.. Es to nemuuzhaam nevareetu izdariit ..
Man ir divi beerni un man ir skumji, ka citas taa - ieksh viena miera var aiziet un atljaut nogalinaat savu veel nedzimusho beerninju.. Es tai profesijaa nekad nevareetu straadaat - galinaat...!!!
Tev nebuus nokaut!!!
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:31
Nu labi, man laikam beidzot sâk apnikt , bet briesmîga tâ lieta ir vienlaga.

exy
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:38
Nez kaa var sadziivot ar taadu faktu???
atbilde
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:39
Vo vo tieði ðî iemesla dçï necienu es ârstus ginekologus. Darot tâdus darbus, galinot nedzimuðus bçrnus viòi arî sevî iecçrt pamatîgu robu. Vairumâ gadîjumu ginekologi ir rupja tauta, îpaði ârstes gin.
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:41
Ir ljoti viegli kaadu nosaukt par slepkavu, nelieti utt. Bet, patiesiiba Juus neviena klaigaataaja nezinat, kaada buus konkreeti Juusu, vai juusu meitas riiciba, ja riit vai pariit taa peeksnji paliksiet staavoklii!!!
Ir taads banaals teiciens:"Nespljauj akaa, no kuras naaksies dzert"- dziive ir nezjeliiga, taapeec neizaicinat likteni!
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 16:43
Naivaa!
Zinu peec sevis: 19 gados Tu esi veel beerns un taadus nopietnus leemumus labaak nepiennemt, jo peec tam kodiisi sev pirkstus! Es arii 19 gados biju iedomaajusies, ka esmu pieaudzis cilveeks un neklausiiju vecaakus. Paldies Dievam, taadas izveeles man nav gadiijies taisiit, bet tagad par daudzaam savaam riiciibaam lloti nozzeloju un saprotu, ka tomeer mammai bija taisniiba.
khmm to bridza
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 17:01
padomaa ko raksti.. (ja speej domaat)

Beerns nav nelaime.. taa nav tragjeedija kas var notikt ar katru...
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 17:15
Bridþa - bet kâ Tu tâ vari runât ! Ja kâds Tavs tuvinieks paziòos, ka ir neglâbjami slims , vai tu meklçsi eitanâzijas iespçju ? Tas taèu arî ir legâli tûlît tûlît un slims cilvçks ir tikpat neaizsargâts kâ nedzimis. Neliete Tu esi bridþa - ej mâjâs, padomâ, ko raksti. Neviens jau naivo netur aiz rokas, bet padomâ, ko tu iesaki cilvçkam. Pretîgi iedomâties cik daudz sievieðu te gatavas ar tâdu niknumu plosît savas iekðas.

rainbow
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 17:27
bridza
Nu un tad? Ja paliec staavoklii,tad jau tas beerninjsh nav nejaushiiba...vislaik padomaa un reaali dziivo...ir iespeeja dziivot/izdziivot...bet nedomaa tikai un vieniigi par sevi...
exy
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 17:42
Es savai maaminjai piedzimu 19 gados. Forshi-vinja bija/ir jauna. Tas tachu ir tik labi,visi radi & draugi mani apskauzh.
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 20:02
nu i kas te forðs? kad cilvçks (es nedomâju par Tevi ðajâ gadîjumâ, bet kopumâ) piedzimst kâ krievi saka "po zaljotu" nekâ te apskauþâma nav!
,,,
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 20:22
Ja cilvçks negrib "po zaljotu", bet grib seksu, tad ir jâbût prâtiòam izsargâties. Ja prâtiòa nav, bet seksu gribâs, tad cilvçks ir sterilizçjams. Ar vai bez paða piekriðanas.
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 20:53
katrs izvçlas savu...
naivaa
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 20:57
ar kadam tiesibam var parmest par sexu ka ar to nodarbojas?VELREIZ ATKARTOJU-MANS JAUTAJUMS NEBIJA PAR MORALMA SAJUTAM UN ARI NEBIJA PAR TO VAI TAISIT ABORTU VAI NETAISIT!!!!!!!!
exy
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 21:05
lina=piedzimst kâ krievi saka "po zaljotu" nekâ te apskauþâma nav!

Nu kaads te ir sakars ar manu mammu & mani ?
Teevam bija 23 g. Abi bija preceejushies... Materiaali neatkariigi...
Neattiecini to fraazi uz visiem cilveekiem! :PF
,,,
Re: naivaa
06.12.2005 21:14
AR tâdâm tiesîbâm, ka prâta Tev par maz ar pieauguðo lietâm nodarboties. Bij tâds labs krievu teiciens- ïubið katatsja, ïubi i sanoèki vozitj. Kâ reiz par Tevi. Nav mums komunisms, kad nebija ne seksa, ne prezervatîvu.
Par morâlâm sajûtâm runa nevar bût, jo morâles Tev nav. Ir kâjstarpe, kas diktç visu dzîvi. Jâcer, ka aborta laikâ pret Tevi izturçsies galçji slikti, varbût tâ bûs motivâcija tâ vairs nedarît.
Tev laikam lieki teikt, ka no seksa mçdz dzimt bçrni. Jo ir taèu glâbçjs- bçrna slepkavîba=aborts!!!!!!
zâlîte
Re: Esmu stavokli,bet...
06.12.2005 21:18
to naivâ
kaut kas baigi atsit no blakus tçmas par aizieðanu... Tikai ðai gadîjumâ ne par savçjo, bet par sava nedzimuðâ bçrnâ - kur labâk, âtrâk, nesâpîgâk...
viela pârdomâm...
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 00:41
BÇRNS - DIEVA DÂVANA ÌIMENEI, ÎSTS CILVÇKS JAU NO
PAÐA AIZSÂKUMA.

Nedzimuða bçrna dienasgrâmata.

5.oktobris. Ðodien sâkas mana dzîve mâtes klçpî. Vecâki par to vçl nezina. Esmu ïoti maza, bet jau atseviðía persona. Visas manas fiziskâs un garîgâs pazîmes ir noteiktas. Un arî tas ir zinâms, ka es bûðu meitene.

19.oktobris. Mazliet paaugos, bet pati neko nespçju darît. Visu manâ vietâ dara mâmiòa. Tomçr esmu îsts cilvçks, tâpat kâ maizes drupatiòa ir îsta maize. Ir mana mâmiòa un esmu arî es.

29.oktobris, ðodien klusi sâka pukstçt mana sirds. Atvçrâs mana mute.

20.novembris. Augu katru dienu. Manas rociòas un kâjiòas ieguvuðas formu. Veidojas arî pirkstiòi. Tikai ðodien ârsts pateica mâmiòai, ka dzîvoju zem viòas sirds. Cik ïoti viòai jâpriecâjas! Priecâjies, mâmiò!

25.novembris. Droði vien vecâki pârdomâ, kâdu vârdu man dot. Viòi nezina, ka esmu meitene, tâpçc varbût runâ: "Viòð bûs Andris." Bet es gribu bût Zita.

13.decembris. Man jau aug matiòi, un es drîz varçðu redzçt. Bet tagad apkârt ir nakts. Visvairâk es gribu redzçt savu mâmiòu.

24.decembris. Vai mâmiòa dzird manus sirdspukstus? Mana sirds ir vesela. Tâ vienmçrîgi pukst. Mâmiò, tev bûs vesela meitiòa!

28.decembris. Ðodien mana mâmiòa mani nonâvçja...



P.S. - Nav tiesîbas neko otram pârmest, jo katram jâdzîvo sava dzîve.. Vispâr sâpîgi...jo arî es gaidu mazuli, kautgan esmu nedaudz vecâka par Tevi, skolu arî vçl neçsmu lîdz galam pabeigusi un arî tâs naudas nav tik daudz cik gribçtos, bet es zinu, ka ar savu mîïoto cilvçku tiksim visâm grûtîbâm pâri! Novçlu Tev neizdarît ðo milzîgo kïûdu...
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 09:24
Neesmu sentimentâla, bet dienasgrâmata mani aizkustinâja.
Esmu ïoti laimîga, ka man nekad nav nâcies pat domât teorçtiski par abortu (lai arî pirmais bçrns nebija plânots) un droði saviem bçrniem stâstu par to, cik ïoti katru no viòiem gaidîjâm. Ticiet vai ne, bet esmu pârliecinâta, ka tas viòiem dzîvç palîdz - visi ir veseli un laimîgi.



Ziòojums rediìçts (07-12-2005 09:25)
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 09:35
to Maiga
Taadas tantes kaa tu, bojaa dziives kvalitaati vismaz 50% iedziivotaaju.
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 09:56
exy - vai Tu pievçrsi uzmanîbu tam, ko esmu rakstîjusi savâ atbildç??? Pievçrsi uzmanîbu?? Vçl reiz

"(es nedomâju par Tevi ðajâ gadîjumâ, bet kopumâ)" - es jau pateicu, ka par Tevi ðajâ gadîjumâ neiet runa, jo to zinât es nevaru. Par "po zaljotu" es domâju par naivâs bçrnu, kas nekas labs nav....
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 09:58
vispâr negodîgi - kâ jau vairâki cilvçki ir atzinuði - meiteni prasa padomu, a lielâkâ daïa tikai spçj ka klaèoties....
khmm to lina
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 10:02
negodiigi vai godiiigi... pff es tev pateikshu kas ir negodiigi - tas ir atnjemt kaadaam dziiviibu luuk tas ir negodiigi
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 10:07
to khmm
Labaak pats padomaa, ko raksti!
Bonie
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 10:08
Visiem ïoti labi padodas te kritizçt meiteni,bet vai kâds no jums palîdzçs,ja viòa izvçlçsies bçbi saglabât?! Diez vai! Tâ ka nav ko mçtâties ar daþâdâm frâzçm,kas labs,kas slikts. Nu neesat jûs viòas vietâ un nezinat,kâ viòa jûtas un kâdi apstâkïi ir sagadîjuðies.
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 10:54
khmm - nu vai tieðâm neviens nesaprot... nu pati meitene arî raksta - nu lûdz viòa PRAKTISKOS PADOMUS!! nevis þçlastîbu, vai psiholoìisko palîdzîbu! Es saprotu tâ, ka tie, kas nevçlas viòai atbildçt uz viòas jautâjumiem - nu nerakstiet tad pavisam! Nu izvçle taèu izdarîta!
Paldies, bridza, starp citu...
lina
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 10:55
piskrîtu Bonie, kâ arî garâmgâjçjai, zîmulîtei.... visi tik "labi" palikuði, bet kad reâli nâktos palîdzçt - visi pa krûmiem..
Re: Esmu stavokli,bet...
07.12.2005 11:23
Manuprât, tâs meitenes, kas nosoda ðâdu naivaas rîcîbu, tai skaitâ es, to raksta no tîras sirds, cerîbâ, ka pasaule kïûs labâka vismaz vienam abortam izpaliekot. Nav, ko mûs nosodît par to, ka mçs tâ domâjam un tâ rakstâm. Man tas liekas arî normâli cilvçcîgi, nevis ieteikt nogalinât. Palîdzçt, tas ir ïoti nosacîti. TV bija izsludinâta palîdzîbas lûgðana vienam bçrniòam , kurð slimoja ar leikçmiju. Tajâ pat laikâ, tâ bçrniòa ìimene - 2 pieaug. un 3 bçrni brauca uz kûrortu slçpot un par to maksâja ap tûkstoti. Un tad es iedomâjos tos raudoðos pensionârus pie TV ekrâniem, kuri zvana un ziedo savus latiòus bçrna glâbðanai, bet ìimene mierîgi savu budþetu sadala ierastâm padârgâm izklaides lietâm. Nu nebija tas godîgi no palîdzîbas lûdzçju puses, manuprât, par to kaut kur inetâ vai presç arî rakstîja un diskutçja. Mûsu sociâlâ sistçma ir tâda, kas neïauj nomirt badâ. Joprojâm domâju, ka naudas trûkums nav nopietns arguments.

alda
Re: NAIVAJAI
07.12.2005 11:46
pçc abortiem visas reizes jutos normâli. Kâ no galda, tâ pçc pusstundas mâjâs. Pçc tam arî nekâdi sareþìîjumi nav bijuði. Aizmirsu un dzîvoju tâlâk. Ja jau padomju laikos nemoralizçja neviens, tad nu ðajos ne tik, tas ir mîts. Tâs komplikâcijas piemin tikai tâ, ja nu gadâs, tâpat kâ pçc izrauta zoba, vienam gadâs, simtiem nç. Kâ jau teicu, tas bija sen, ar vietçjo anestçziju, neko nejutu fiziski ne aborta laikâ, ne pçc tam. It kâ nekas nebûtu bijis. Un tagad jau vspâr droði vien tas ir vienkârði, droði un nesâpîgi.
Arî ar sekâm lai tevi nebaida, man ir veseli normâli iznçsâti bçrni, pati vesela. Reiz lasîju kâdas ginekoloìes atzinumu, ka labi uztaisîts aborts neatstâj nekâdas sekas. Protams, gadâs izòçmumi, bet 1 no miljona. Pad. laikos tieði pirmie bçrni tika izkasîti un sekas - nekâdas. Neklausies! Es savi meitai arî ieteiktu nebojât sev dzîvi, kâ man ari ieteica mana mâte. Lai veicas, nekâ briesmîga tur nav!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.