Stress un mçneðreizes

Aizsāka Scarlett 

Man ir aizkavçjuðâs mçneðreizes - ir jau 38 dienas (parasti 24-29). Ðo kavçðanos saistîju ar mâcîbu un darba slodzi un stresu, jo ilgâku laika periodu pa dienu bija daudz jâstrâdâ (garîgs darbs), pa naktîm lîdz rîta pusei sçdçju pie mâcîbu darbiem, gulçju pa 3-4, max. 5 stundâm. Nekâdu kontracepciju nelietoju. Man ir 37 gadi. Gribçtu zinât, pçc cik ilga laika, mazinoties stresam, jâatjaunojas mçneðreizçm. Grûtniecîbas testu neesmu veikusi, taèu to drîzâk izslçdzu, un arî nekâdas pazîmes nav novçrotas - iepriekðçjâs grûtniecîbâs jau cikla aizkavçðanâs pirmajâs dienâs man sâka sâpçt krûtis. Bet ne ðoreiz. Var pasmîkòât, bet atðíirîbâ no iepriekðçjâm reizçm nav arî instinktîvas sajûtas, ka esmu stâvoklî. Arî to es iepriekðçjâs reizçs nekïûdîgi nojautu pirms testa un jau ap parastâ cikla pçdçjâm dienâm.
vvv
Re: Stress un mçneðreizes
16.01.2008 00:14
man arii pedejaa laikaa medz kaveties... arii stresa deel, domaaju...
parasti jau pashas no sevis atsaakaas...pec kadam 15 dienam..
Bet tad laikam ar ïoti lielâm sâpçm...?
Scarlett
Re: Stress un mçneðreizes
19.01.2008 18:33
Joprojâm nav neviena, kurð spçj atbildçt? Jau 42.diena. Man turpinât stresot vai laiks nomierinâties? Mâjâs es tikðu vien pçc nedçïâm divâm, kad ir iespçja aiziet uz konsultâciju pie ginekologa.
Re: Stress un mçneðreizes
19.01.2008 18:47
beizi vien stresa del var izkrist cikls un nakamas mr vari sagaidit ari nakma menesa paredzetajos datumos. tas ir katram induviduali, ja gribas izslegt grutniecibu - var ari testu uztaisit.
goija
Re: Stress un mçneðreizes
20.01.2008 18:48
Kâpçc nevar testiòu uztaisît? Tad jau tâlâk domâsi, kas par lietu, kopâ ar dakteri.
Man dçï stresa reiz aizkavçjas uz 5 mçneðiem, kad biju devusies uz citu valsti. Pçc tam atkal viss vislabâkajâ kârtîbâ.
)))
Re: Stress un mçneðreizes
23.01.2008 13:27
Man ir aizkavejusaas 3 iemeslu del:

1) gandriz uz menesi - del eksameniem skolaa un pec parvaksanaas uz citu valsti dzivot,

2) uz 9 menesiem loti dabigu iemeslu del :D
Scarlett
Re: Stress un mçneðreizes
24.01.2008 16:41
paldies, tas sn vairs nav aktuâli., Mçneðreizes ir atjaunojuðâs. Un paldies tiem, kas ieteica taisît testu - mana intuîcija mani nepieviï. Neesmu es stâvoklî! Un ja kâdu vçl tas irnteresç - apmçram nedçïu pçc stresa cçloòu novçrðanas viss atjaunojâs. Tas gan ir ïoti individuâli, tâdçï es pirmît lûdzu profesionâïa, nevis brîvdomâtâja padomu par grûtniecîbas testu. No svçtâ gara vçl mûsdienâs neviens stâvoklî nav palicis. Tas pats uz neauglîbu un klimaksu attiecas.
grrr
Re: Stress un mçneðreizes
28.08.2008 11:37
Bet kâdi vçl var bût mçneðreiþu kavçðanâs iemesli? Testu uztaisîju, negatîvs. Parasti man cikls 27-28 dienas, tagad jau 36 diena un es arî nejûtu, ka mçneðreizes varçtu bût tuvâkajâs dienâs, jo krûtis nav jutîgas. Stress ir, bet ne jau kaut kas ârkârtçjs. 28 gadi, svars normâls.
Re: Stress un mçneðreizes
28.08.2008 11:40
hormoni nojukusi, fiziska slodze.pieminetais stress, parlidojumi, laika joslu mainas utt
grrr
Re: Stress un mçneðreizes
28.08.2008 12:11
pajautâðu dumîbu - bet nevar taèu bût tâ, ka tests grûtniecîbu 'neuzrâda'? piemçram, ja mazs termiòð.
Re: Stress un mçneðreizes
28.08.2008 12:17
Var bût. Ja mazs termiòð vai kaut kas nav pareizi izdarîts veicot testu... bet skaitâs, ka sâkot ar grûtniecîbas 10 dienu tests uzrâda...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: