kas tas ir?

Aizsāka vizbule 

kas tas ir?
01.04.2008 17:56
svieki! man ir 16, meneðreizes jau 2 gadus regulâras,bet nu jau ir aizkavejushas par kadam 20 dienâm. tas mani sâk ïoti uztraukt. stavokli noteikti neesmu. vçl pedejo 5 dienu laika tualetç jûtu sapiti vçdera labajâ pusç. reizem gandriz pat nejutu,bet ritos diezgan spçîgi. bet sape ir tikai sânâ.vai tas varetu but kkas saistits ar olnîcâm? sakuma likas,ka varbut aklâ zarna,bet laikam tomer ne...
Re: kas tas ir?
02.04.2008 16:16
Man apendicîtu izoperçja jau ïoti sen, bet arî jutu sâpîti vçdera lejas daïâ labajâ pusç...atceros vçl, ka mçdzu jokot - sâp aklâ zarna, kas izgriezta jau pirms 10 gadiem. Pçc laika sâkâs MR kavçðanâs..
Silti iesaku aiziet pie savas dakterîtes un veikt visus nepiecieðamos izmeklçjumus, jo tas var liecinât par ko nopietnâku. Ka nesanâk kâ man - ârste teica, ka tas tikai no tâ, ka augu, lai palietoju E vitamînu, viss bûðot kârtîbâ.. Lîdz nokïuvu slimnîcâ uz operâciju galda, kur man atklâja labajâ olnîcâ plîsuðu cistu.. Diagnoze: PCO! :(
Negribu Tevi sabiedçt, bet pie ârsta aizej gan! Lai veicas!!
mamo
Re: kas tas ir?
15.07.2008 23:39
fiffy

mums laikam viena un tâ pati daktere bijusi. mançjâ arî pco ar e vitamînu gribçja izârstçt..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: