lûdzu padomu.

Aizsāka vijuciitis 

vijuciitis
lûdzu padomu.
13.05.2008 23:29
Man ir bail no dzemdîbâm un no tâ pazemojuma, ka jâguï kailai izplestâm kâjâm. Man ir jau 29 gadi, un es ne reizi neesmu bijusi pie ginekologa:( man pat iedomâjoties kïûst slikti un gribas raudât...
Kur ir problçma? Tas ka neviens no tuviniekiem to nezina, un ik pa brîdim uzjautâ kad tad nu man bûs...tâkâ gadi.
Bçrniòu es gribu, grûtniecîba nebaida...bet dzemdîbas:(
vai ir iespçjams piedzemdçt vienatnç, kur mani neviens neredzçtu apkaunojoðâ pozâ?
Lasu daudz info, un ja es pat pie parasta ìimenes ârsta nevaru atslâbinâties un saraujos pie jebkura sveða cilvçka pieskâriena, kad esmu apìçrbta, tad baidos ka nespçju atslâbinâties.
Varbût man meklçt kâda psihoterapeita palîdzîbu, vai hipnozi...kâ lai iemâcâs to visu uztvert dabiski un neitrâli.
Mçìinâju sevi pârvarçt ejot sporta klubâ kopîgâs duðâs kur daudz kailu cilvçku.
Trîcoðâm rokâm un kâjâm ietinusies dvielî iegâju un tikpat zibenîgi izgâju un nemazgâjusies nesos prom ko kâjas nes.
Sanâk es kaunos no kailuma...no sava kailuma.
Lûdzu palîdziet...jau pusaudzes gados dçï ðîs problçmas neredzçju jçgu turpinât dzîvot, tad biju aizòemta ar mâcîbâm un darbu...un tagad atkal, atgâdina.
Ko lai iesâku...?
Re: lûdzu padomu.
13.05.2008 23:30
...tajaa briidii Tev toch nebuus laika par to domaat... lai gan vispaar muusu demdiibu nodaljas vareetu buut tuch tuch humaanaakas...
Sauja
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 08:47
Lîdz dzemdîbâm vçl jâtiek... Vispâr lîdz grûniecîbai jâtiek... Kaut kâ ne tâ ar tavu vçstuli. Tavâ vecumâ sen no tâ bija jâtiek vaïâ - atceries, lai tiktu pie bçrniòa, ir jâpasekso ar vîrieti. Tu to esi darîjusi? Man jau liekas, ka ðî vçstule nav îsta.
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 09:27
Bçrns arî "jâtaisa" paplestâm kâjâm. Kâ ar kaunu sex'â?
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 11:29
Kur ir problçma? Ieslçdzies iztabâ un dzemdç cik tik gribi. Neviens tev to iespçju neliedz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 15:35
Bet viòa jau nevar dzemdçt, jo nevar palikt stâvoklî.......kâ tad viòa lîdz grûtniecîbai tiks?
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 15:44
Nu to grûtniecîbu jau var noorganizçt nenoìçrbjoties... uzvelk kâdas vecâkas bikses, izgrieþ nelielu spraudziòu vajadzîgajâ vietâ un uz priekðu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vijucîtis
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 21:45
Ar seksu tikai pa tumsu un zem segas...un ja pa dienu...tad apgçrbâ, bez biksîtçm un ja visu laiku esmu piekïâvusies tad vîrietim nemaz nav iespçja neko ieraudzît...laikam sapratu ka kaunos nevis no sava kailuma, bet gan no tâ kâ izskatâs man Tâ vietiòa. Un man ir vîrs un arî mîïâkais...un tâ ir taisnîba. Un abi ðie vîrieði respektç to, ka nerâdu un viss.'
Un no grûtniecîbas izsargâjos tâkâ nevajag mani izsmiet, ka gari un plaði neizskaidroju kas un kâ. Es palûdzu padomu, jo nezinu kâ ar sevi cînîties. Paldies par to paðu...
Ja jau tik ilgi tâ esmu nodzîvojusi gan jau tâpat arî turpinâðu.
Iespçjams ka esmu ar novirzçm...esmu pat domâjusi par to ka, kad nomirðu tad mani droðvien arî kâds izìçrbs, lai nomazgâtu utt...nezinu ko vçl, un ka bûðu bezpalîdzîga jo nenoslçpðu neko. Varçtu izvçlçties kremçðanu, bet kâ...tâ lai mani Tâdu neredz...
man ir grûti, jo es to turu sevî un nestâstu nevienam...bet te, kur itkâ anonîmi atklâjos mani nesaprot. Tas tikai apliecina to ka nedrîkstu patieðâm nevienam atdzîties par ko domâju un no kâ baidos.
Gribu bût normâla! Normâli domât un normâlu ìimeni...bet TRÛKST padoma:(
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 22:56
Vai par psihoterapeitu neesi domâjusi? Nedomâju, ka mçs ðeit tev kaut kâ spçtu palîdzçt ja tu savâ nepareizîbâ jau tik tâlu esi aizgâjusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 14.05.2008 22:57 by ku!.
vijuciitis
Re: lûdzu padomu.
14.05.2008 23:52
Domâjusi protams esmu, bet man jau nevajag noskaidrot iemeslu kâpçc tas tâ ir un ne savâdâk. Tas viss droðvien ir no bçrnîbas kad biju maza, bariòð pusaudþu puikas...tikai paskatîjâs:( gribu lai to man izdzçð no atmiòas, psihoterapeits mani izpraðòâjot tikai visu sareþìîs. Painteresçðos par hipnozi...
Re: lûdzu padomu.
15.05.2008 00:00
Nu un kas tad tev no tâs paskatîðanâs notika...? Hipnoze ir galçji nedroða lieta jo galva jau nav cietais disks kuru var dzçst, formatçt un rakstît pa virsu... tâdas lietas vajag paðam savâ galvâ nolikt atbilstoðajâ plauktiòâ... un izpraðòâðana tur kâ reiz ir ïoti vajadzîga lai skaidri bûtu redzams kas tas ir un ko ar to darît... slçpðanâs no problçmas tikai garantç viòai ilgu mûþu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ht
Re: lûdzu padomu.
16.05.2008 11:18
nu baac. 29 gados veel ne reizi neesi bijusi pie ginekologa??? opaaa! ar galvu domaa?
sakne
Re: lûdzu padomu.
16.05.2008 12:36
Ai, tak mûs nes cauri...bet jûs te ar padomiem...
Re: lûdzu padomu.
18.05.2008 20:32
Kamçr kâdam visu neizstâstîsi, vaïâ netiksi.
Tieði tas, ko tik ïoti gribas aizmirst, visvairâk paliek atmiòâ. Jo Tu sev pasaki: TO es gribu aizmirst! Un Tava smadzene visu laiku arceras, ka TAS ir jâaizmirst! Tâpçc visu laiku atceries. :)
Ja gribi aizmirst un dzîvot mierîgi, bûs vien kâds jâatrod, kam izstâstît. Lai piaugusî Vijucite saprastu, kas toreiz ar mazo Vijuciti ir noticis.
Re: lûdzu padomu.
18.05.2008 20:50
ai, ai, ai... es vareetu pakonsulteet, kaa teelojums rakstaams... stila sajaukums, vijuciit...

es gribeetu redzeet sievishkji, kuram ir viirs un miiljaakais, bet shausmas metas no gjimenes aarsta, nemaz nerunaajot par ginekologu un dzemdeeshanu... 2 vechi -- norma, bet ieplestas kaajas uz dzemdiibu galda -- aarpraac... tas neiet kopaa...

un muusdienu vecis (pie tam 2), kuri sekso zem segas!!!!!

taadas, kas veel 29 gados nav bijushas pie ginekologa, ik dienas dodas uz garlaiciigu kantori kaadaa druumaa pilseetas kaktaa, kur veic trulu, mehaanisku un neinteresantu darbu, apeed sakaltushas sviestmaizes kaut kur koridoraa, darbaa ne ar vienu nerunaa, peec taa dodas maajaas, noskataas panoraamu un iet guleet.

reizi nedeeljaa krievu kiono seanss par kolhoznieceem. telefona nav, jo nav, kam zvaniit... ja darbaa kaads uzrunaa, tad nosarkst un peec tam kaadas 2-3 nedeeljas slimo...
Re: lûdzu padomu.
18.05.2008 23:26
Runcene, toèna, es arî tâ padomâju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lûdzu padomu.
19.05.2008 10:31
mjâ, tas stâstiòð par vîru un mîïâko arî man lika aizdomâties ;)
Re: lûdzu padomu.
20.05.2008 18:51
Vijucît, ja esi îsta, pierâdi... Vienâ citâ forumâ priekð ðitâdâm atseviðíu plauktiòu ietaisîja :D :D :D
A to kâds madcynics pie kompja zviedz palçkdamies.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2008 18:52 by dadzz.
citeejums
Re: lûdzu padomu.
22.05.2008 23:57
Seksuâla vardarbîba ïoti dziïi un postoði ietekmç cilvçka garîgo un fizisko veselîbu. Jo agrâk bçrns ir seksuâli izmantots, jo smagâkas un dziïâkas ir sekas. Minçðu traucçjumus, kas visbieþâk rodas seksuâlas vardarbîbas rezultâtâ. Runâðu par sievietçm, jo psihoterapeita praksç uz konsultâcijâm bieþâk atnâk sievietes. Paðvçrtîbas traucçjumi. Sieviete nejûtas vçrtîga, it îpaði ir grûti pieòemt savu íermeni, seksualitâti. Grûtîbas veidot attiecîbas ar vîrieðiem. Var bût riebums, kauns, bailes no dzimumattiecîbâm. Daþâdi psihofizioloìiska rakstura traucçjumi- maksts sausums, sâpes dzimumakta laikâ, neauglîba, izsitumi vai kâdas citas izmaiòas âdâ vai dzimumorgânu gïotâdâ pirms vai pçc dzimumakta, bieþi iekaisumi maksts gïotâdâ. Sievietes, kas ir cietuðas no seksuâlas vardarbîbas bçrnîbâ, bieþi kïûst par izvarotâju upuriem turpmâkajâ dzîvç. Zemapziòâ nostiprinâs mazâs meitenes bezpalîdzîba un bezcerîba pretoties, ko sajût varmâkas....Ðo traucçjumu sarakstu varçtu uzrakstît ïoti garu.
Ko darît vçstules autorei?
Par pagâtnes notikumiem bûtu jârunâ ar tuviem un uzticamiem cilvçkiem. Ar tâdiem, kas spçj uzklausît, saprast, vienkârði bût blakus arî visbriesmîgâkajâs un riebîgâkajâs atmiòâs. Priecâjos, ka Jums blakus ir saprotoðs vîrietis. Mîlestîba, kura tiek rûpîgi kopta un saudzçta, var dziedçt pagâtnes brûces. Ja tuvu cilvçku klâtbûtne nemazina simptomus, vai nepatîkamie simptomi pastiprinâs, bûtu jâvçrðas pçc palîdzîbas pie speciâlistiem. Ðajâ gadîjumâ domâju, ka varçtu palîdzçt darbs atbalsta grupâ, kur var bût ïoti noderîga citu sievieðu pieredze, kurâm ir bijuðas lîdzîgas problçmas un kuras ir atraduðas ceïu tikt ar tâm galâ. Palîdz arî individuâlâ psihoterapija. Vadoties no savas pieredzes varu teikt, ka ir iespçjams palîdzçt atvieglot cieðanas sievietçm, kuras ir cietuðas no seksuâlas vardarbîbas bçrnîbâ. Problçmas risinâðanu grûtâku un ilgâku padara tas, ka ir ïoti grûti runât par tik sâpîgiem un kauna pilniem notikumiem un ar tiem saistîtiem pârdzîvojumiem. Var paiet vairâki gadi terapijâ, pirms sieviete uzdrîkstas sâkt par tiem runât. Vardarbîbâ cietuðâs sievietes parasti jûtas vainîgas, kaut kâdâ veidâ izraisîjuðas notikuðo. Tas traucç meklçt palîdzîbu. Protams, ka notikuðajâ ir vainojami varmâkas un vecâki, kas nav spçjuði savu bçrnu nosargât.
Par sabiedrîbu.
Seksuâla vardarbîba reâli pastâv. Te nedrîkstçtu valdît ,,strausa psiholoìija”. Pret seksuâlu vardarbîbu bûtu aktîvi jâcînâs informçjot sabiedrîbu, skaidrojot, kâ to atpazît un kâ pret to cînîties, jâbût viegli pieejamai informâcijai par to, kâ rîkoties upuriem, kur vçrsties tiem, kas ir pamanîjuði kaut ko nelâgu, kâ palîdzçt ìimençm, kurâs vardarbîba notiek.
Re: lûdzu padomu.
13.08.2008 16:12
Pa brnibas traumu atrak vajadzeja domat,atcereties un arstet nevis tagad kad dir..... deg!pasi jau mes sevi tadus pataisam!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 20?
Ziņa: