vai es esmu stavoklî?

Aizsāka anninja 

Man bija akts pirms nedeljas un tagad! sâkas biezjas vedersâpes nabas apvidû!!!
tagad aizbraucu pie masicas uz lauku mâju, nevaru pat tik uz aptieku! nejau tas ka gribu teik ka dzivoju zemeslodes mala bet tiesham nav iespejas aizbraukt! mani ïoti uztrauc ðî lieta jo esmu vçl par jaunu lai klutu par mammiòu! :S
kadi ir simtomi kuri vçsta par to ka esmu stâvoklî?
meneðreizes bija pirms pusotras nedçïas!
Re: vai es esmu stavoklî?
05.08.2008 20:51
tik agri grutniecibas pazimes neparadas.
bet visur rakstits 7- 10 dienu laika! man ir bail! bet kadam jabut pirmajam istajam pazimeem?
pec cik dienam tie grutniecibas testi nodroshina precizu atbildi?
un ko var darit shis lietas laba vai ir kaadi medikamenti kuri varetu partraukt grutniecibu shaja stadijaa (ja tada ir)?
Re: vai es esmu stavoklî?
06.08.2008 07:00
tests uzrada 7-10.d. laika, pirmas pazimes parasti ir mr izkavesanas. pagaidi vel nedelu un veic tetu.
tagad jau man sanak ka ir pagajushas tieshi 10 dienas!
meneshreize taa jau jagaida ilgi gandriz 20 dienas!!!
kuri testi ir labaki? cik viens maksâ?
vai no cenas ari ir atkariga kavalitaate? un ja es gribu 100% rezultatu tad viss labak man pirkt kadus tris katru no citas firmas?
Re: vai es esmu stavoklî?
06.08.2008 22:28
testi râda âtrâkais sâkot ar 11. dienu. ja uzrâda pat ââârkârtîgi blâvu otro svîtru - vari priecâties (vai bçdâties) - bûs bebis.
un kadi butu medikamenti kur spetu apstadina grutniecibu?
vai tadi vispar ir kurus var lietot tik velu?
Re: vai es esmu stavoklî?
07.08.2008 12:50
cik zinaams nav
Ir, bet LV zâïu reìistrâ nav akceptçti. Vajadzçja domât ar galvu vai rît avârijas kontracepciju to 72 stundu laikâ pçc tam, nevis tagad domât par íîmisko abortu.
Íîmiskais aborts ir iespçjams, skandinâvu valstîs ir preperâts, bet tik un tâ pçc tam veic kritelçðanu vai vakûmtîrîðanu.
Kukainis
Re: vai es esmu stavoklî?
12.08.2008 16:04
Ak, ðie jaukie lauku puiði...
Re: vai es esmu stavoklî?
12.08.2008 22:33
Arca - es jau ari par Lv runaju
Re: vai es esmu stavoklî?
13.08.2008 13:25
kas ir kritelçðana? :))
Re: vai es esmu stavoklî?
13.08.2008 21:20
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: