vaginalaas kontracepcijas tabl?

Aizsāka meisy 

meisy
vaginalaas kontracepcijas tabl?
15.09.2008 14:48
vai ir taadas kontracepcijas tabletes, kuras ievieto vagiinaa? kaa taadas sauc un cik aptuveni maksaa?
kadas var buut blaknes utt?
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
15.09.2008 16:47
Vajag precizçt par kâdu kontracepcijas veidu ir runa. Par íîmisko vai par hormonâlo. Íîmiskie ir Phamatex produkti. Minimâlas blaknes bet diezgan liela iespçja tikt pie bebja... Hormonâlâs sastopamas vagînâ ievietojama riòíîða veidâ. Droðîba diezgan augsta toties blaknes, kâ jau hormonâliem lîdzekïiem var bût arî smagas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meisy
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
16.09.2008 14:17
kâda atðíirîba starp Pharmatex 18,9 mg mîkstâs vaginâlâs kapsulas un Pharmatex vaginal tablets vaginâlâs tabletes? man shkeit,ka cena vinaam abaam ir liidziiga...bet kuras labaak izveeleeties?
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
16.09.2008 14:43
Nevaru atbildçt uz ðo jautâjumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ja nepalikt stâvoklî ir ïoti svarîgi,Pharmatex labâk neizvçlçties. Zema efektivitâte. Piem., mana mâsa ðobºîd gaida Pharmatex bçrninu:) Un zinu vçl pâris mammas.
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
16.09.2008 17:14
Hmm? Piekrîtu bet ja cilvim veselîbas saglabâðana ðíiet svarîgâka kâ risks palikt stâvoklî tad Pharmatex tomçr bûs laba izvçle...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meisy
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
16.09.2008 17:52
piekriitu, bet ja lieto phramatex + prezervatîvs?!

un vai tâ ir taisnîba,ka lietojot phramatex maksts paliek taada "slidîga" un partnerim ir vieglâk ieiet meitenç?
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
16.09.2008 17:58
Ha, ha, ar Pharmatex + prezervatîvs...? Tâ jau ir zvçrîga droðîbas pakâpe... Vai tu vçl pamatskolâ mâcies vai ienîsti to vîrieti ar ko guli...? :)
Slîdîgums var palielinâties jo gan kapsulas, gan sûkïi un pastas satur lielâku vai mazâku ðíidruma daudzumu... Vislielâkâ mçrâ tas uz sûkïiem bûtu attiecinâms, vismazâkâ uz tabletçm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meisy
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
17.09.2008 15:40
"zvçrîga droðîbas pakâpe" - tas ir teikts ar ironiju vai vienkârði jokokoties, sorrry, nesaprotu arî ðo daïu - "Vai tu vçl pamatskolâ mâcies vai ienîsti to vîrieti ar ko guli...?"

es vienkârði gribu uzzinât man svarîgu informâciju.
Paldies liels par informâciju!
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
18.09.2008 09:22
No Pharmatex ir veerts lietot suukljus. Ieliec ar spermiciidu piesuucinaatu suuklja gabalu un 24 h vari nespazmot. Var ielikt pirms saak domaat par miileeshanos.
Arii pie atkaartota dzimumakta to 24 h laikaa esot droshi.
Koroche - izlasi instrukciju.

Viss paareejais Pharmatex klaasts nav apsprieshanas veerts. Jebkas, kas ir "ielikt, pulkstenii skatoties, pagaidiit 10 min, kameer izshkjiist, tad aatri paseksot" nav nopietni.

No suuklja, protams, spermiciids izdalaas, ja sho spaida, bet cereet, ka tas atvieglos "ieieshanu"... hmmm.
Paskaidroju ku! tekstu par pamatskolu un ieniishanu:
Miileeshanaas saakas galvaa, tb. smadzenees, kas arii dod impulsu vagiinai izstraadaat dabisko lubrikantu. Gadiijumi, kad tas neizstraadaajas dabiski pietiekamaa daudzumaa, ir reti, tad pie vainas parasti ir hormonaalas probleemas (hormonaalaa kontracepcija, klimakss...)
Lielaakaa dalja sho "sauso meitenju" vienkaarshi zemapzinjaa negrib to, kam atdodas. Pi$as vai nu taapeec, ka a) visas taa dara (pamatskola); b) vinjsh mani pametiis, ja neatdoshos (pamatskola); c) viiram jaadod, citaadi atrausies (nepatiikams partneris); d) zemapzinja neveelas seksu, jo no shitaa tipa beernu negrib un veel visaadi citaadi psihologjiskie faktori.

Ja Tev ir probleemas ar sliidamiibu, labaak izanalizee savas attieciibas ar viirieti - kaapeec esat kopaa. Un nevis "es vinju miiiiiiiilu", bet pa punktiem.
Labâk lietot Patentex, jo lietojot ðo lîdzekli var mierîgi mazgâties ar patrastajâm ziepçm un nestresot.
Re: vaginalaas kontracepcijas tabl?
20.09.2008 01:04
man Pharmatex patika,tikai lietoju pastu!iedarbîba sâkas uzreiz un ilgst 10 stundas,tikai pçc tam gan mazgâties nedrîkst,un pirms arî!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: