savadakas menesreizes

Aizsāka nezinja 

savadakas menesreizes
24.03.2003 09:35
Sveiki!
Esmu nedaudz apjukusi sakara ar menesreizem.
Cikls noris normali, sapju nav. Toties asinis ir tumsas un it ka sarecejusas, kaut gan vienmer ir bijusas gaisas un viendabigas.
Oralo kontracepciju nelietoju. Ir patstavigs partneris. Lietojam prezervativus.
Sveicinâta,Neziòa.
Es Jums rekomendçtu veikt ultrasonoskopisku izmeklçsanu dzemdes dobumam un olnîcâm un veikt grûtniecîbas testu,lai izslçgtu grûtniecîbu.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Paldies par tik atru atbilsi!
Tests izsledz grutniecibu. Kas vel varetu but par vainu. Bet tada nesaprotama asinosana bija tikai pirmaja diena. Sodien jau viss atkal normali.
Ja tests ir negatîvs,tad ir divas iespçjas:
-pavçrot,kâdas bûs nâkoðâs menzes
-novçrtçt ultrasonoskopiski dzemdes dobuma gïotâdu,lai izslçgtu izmaiòas paðâ
dzemdç.
Varu Jûs nokonsultçt slimnîcâ"Linezers",tel.9250855.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Tas nav nekas briesmiigs, man arii shad tad taa gadaas. Un lielaakajai daljai manu draudzenju. Regulari eju pie aarsta, nekaadu patalogjisku izmainju nav. Manupraat tas saistiits ar hormoninjiem un paaraak seedoshu dzives veidu. :)))
Dîvaini, bet man pçdçjâ gada laikâ vienmçr pirms m.r. sâkuma kâdas 2 dienas ir nedaudz ïoti tumði, gandrîz melni izdalîjumi. Agrâk tâ nekad nebija. Arî m.r. beigâs ir ðie melnie izdalîjumi. Kas tam varçtu bût par iemeslu?
Sawaadaa
Re: savadakas menesreizes
29.09.2008 16:55
Sweiki!
Man ir 17 gadu. Nesen saakaas menesreizes kuras bija ar tumsam, sarecejusam asinim. Mani tas biede, jo ta ir pirmo reizi. Asinosana ir loti stipra tapec pat izvelejos saja laiika neiet uz skolu, bailigi, jo newar zinat kas var gadities. Domaju ka tas naw normali. Stundas laika normala pakete ir gandriz pilna. Ta man nemedz parasti but. Ko man darit, vai man vispirms konsulteties ar sawu gimenes arstu? un ko pec tam?
Re: savadakas menesreizes
29.09.2008 20:36
dodies pie ginekolga,
Re: savadakas menesreizes
28.04.2011 16:57
Sveiki!man ir Problema.Man ir 18 gadi. No 12 gadu vecuma, man menesreizes bija normalas,bet tagat otro menesi pec kartas noveroju kad,man menesreizes nav tadas ka bija.Pec ieprieksejajam menesreizem visu menesi,lidz sim menesreizem sapeja krutis.Uztaisiju 2 grutniecibas testus-abi negativi.
Menesreizes palikusas gaisakas,un praktiski visas 7dienas mazliet vairak par smeresanos.Esmu izmisumaa.Dotaja bridi pie arsta netieku.Kas varetu but pa vainu ?Ludzu palidziet !
Re: savadakas menesreizes
28.04.2011 17:16
diemžēl bez ārsta neiztikt
Labdien!

Man tikko bija mēnešreizes no 23.novembra līdz 29.novembrim. Viss bija kā parasti. Bet šodien man sākās smērēšana tā kā pirms mēnešreizēm. Kas tas varētu būt? Kāds iekaisums?
Re: savadakas menesreizes
02.12.2014 12:53
Varbūt ovulācija, kaut gan par ātru. Cik ir parastais cikla garums? Aizdomīgi īsas mēnešreizes...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: savadakas menesreizes
02.12.2014 15:37
6 dienas ir iisas meenesreizes???? 2 dienas vareetu nosaukt par iisaam, bet ne jau 6 ;)
Re: savadakas menesreizes
04.12.2014 11:32
Sorry, kaut kā aplam saskaitiju. Laikam biju dzēris...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 17?
Ziņa: