Gandrîz bez seksa!

Aizsāka 21 gadsimta cilveks! 

21 gadsimta cilveks!
Gandrîz bez seksa!
17.01.2009 00:59
Lûdzu palîdziet ar padomu. Man ir 27 gadi. Lîdz ðim seksuâlo dzîvi dzîvoju samçrâ regulâri. Arî dzîvesbiedrs ir patstâvîgs. Dzîvojam kopâ jau 10 gadus. Pçdçjâ gada laikâ esmu ierakusies neþçlîgos darbos, respektîvi, strâdâju gandrîz 2 slodzes. Arî vîram ir pamatîga slodze.Tâ nu gada laikâ esam pargulejuði labi ja 5 reizes. Man tas mâc raizes. Tau tad, kad jâsâk par to lietu domât kïûst nelabi un atrodu visâdus iemeslus, lai no tâ izvairîtos. Nedçïu bija atvaïinâjums, tad sajutos nedaudz kâ cilvçks, bet vçlmes tikuntâ nekâdas. Neteiktu, ka sekss anv saistoðs, labi apzinos, ka pie vainas ir patstâvîgais nogurums. Jautâjums laikam ir par to vai vçlmi var atgût. Baidos, ka esmu klûvusi nejûtîga...............
Re: Gandrîz bez seksa!
17.01.2009 10:18
Kad es esmu pârstrâdâjusies, man gribas tikai gulçt un vçl mazliet çst. Vîrieði var dancot apkârt, cik uziet, bet es gribu gulçt... Kâds gan tur brînums?
Nezinu, kâdi Jums vçl apstâkïi mâjâs, bet domâju, ja bûtu iespçja nedçïas divas abiem kopâ pasauïoties pie jûras un nedarît neko, gan jau vçlme atgrieztos...
Ja turpinâsi ignorçt, ka esi pârgurusi, var iedzîvoties ari lielâkâs psihiskâs un fiziskâs veselîbas problçmâs. Labâkâ gadîjumâ tikai izskatîsies pçc nodzîta zirga. :)
Marsela
Re: Gandrîz bez seksa!
17.01.2009 14:50
Piekrîtu jau par tâm veselîbas problemâm, bet maksajumu ir tik cik viòu ir un diemþçl viòu daudzums ir proporcionâls vçlmei kaut ko darît guïamistabâ. Mûsu attiecîbas ir pavisam normâlas, neaizraujamis ar ìimenes strîdiem. Viss it kâ normâli- bet sadzîvojam gan tikai kâ bralis ar mâsu. Augustâ gaidams atvaïinajums abiem diviem, tad nu gan bûs laikam jâiespçj iekavçtais :)
21 gadsimta cilveks!
Re: Gandrîz bez seksa!
17.01.2009 14:55
Laikam jau neesmu vienîgâ, kam sâdas problçmas. Tikai mazliet skumji, ka esoðâ dzîve cilveku pataisa par tâdu robotu. .....
Re: Gandrîz bez seksa!
18.01.2009 14:05
Dzîve nepataisa cilvçku par robotu, cilvçks pats izvçlas kïût par robotu.
Ja gribas braukt jaunâka modeïa automaðînâ, gribas labâkas mçbeles, jaunu TV un dârgu elektroniku, cilvis òem kredîtu un kïûst par bankas vergu...
Esmu strâdâjusi divos darbos vienlaikus. Nauda, ko nopelnîju, bija patîkama. Tik reizç ar naudu parâdîjâs nogurums un pazuda dzîvesprieks. Arî cerçtâ laime kopâ ar mantâm pie manis mâjâs neieradâs...
Labâk strâdâju vienâ darbâ, kad ieeju veikalâ, skaitu, ko pçrku, toties pasaule ir krâsaina un prieks cilvçkus redzçt :)



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2009 14:07 by kachenite.
Gandrīz bez seksa!
Re: Gandrīz bez seksa!
19.01.2009 20:50
Pilnībā piekrītu: "Dzīve nepataisa cilvēku par robotu, cilvēks pats izvēlas kļūt par robotu." Visu Tavā rakstītajā varu attiecinat uz sevi pilna mērā, izņemot to par tām mantām. Mana raušanās nav mantu, dzīvokļa vai dārgu apģērbu dēļ- man to nemaz nav- nav ne sava dzīvokļa, ne mašīnas un veikalā pat ļoti skaitu! Nekad materiālās vērtības nav bijušas svarīgākas par cilvēku savstarpējām attiecībām, ģimeni un citām lietām. Un nav jau svarīgi kāpēc dzīve tā iegrozījusies, pilnīgi piekrītu, ka katrs ir savas laimes kalējs. Bet es laikam dzīvoju pamatīgi strādājot un dzīvojot saskaņā ar savu sirdsapziņu, nekā visu dzīvi sev pārmetot ko būtu varējusi darīt? Nesūkstos par to, ka daudz jāstrādā, bažījos ka ir tā kā ir???!!!! :(
21 gadsimta cilveks! ()
Gandrîz bez seksa!
19.01.2009 20:52
Ui! Man nomisçjâs- iepriekð rakstîju es-21 gadsimta cilveks! :)
Re: Gandrîz bez seksa!
19.01.2009 21:53
laimiigaas :)
es katru dienu gribu seksu, bet nav...katru dienu nav.

redz kaa, man dziivee vieniigaa nepiepildiitaa veelme - daudz seksa, censhos izdomaat citas veelmes, bet neko negribu :)
Re: Gandrîz bez seksa!
20.01.2009 13:06
Cilveeki straadaa 2 slodzes, bet veikalaa ljoti skaita naudu, mashiinas nav, dziivoklja nav... Hmmm...
Variants a) visa nauda aiziet nesaprotami augstaa iires maksaa par apartamentiem penthausaa (2 cilveeku gandriiz 2 slodzhu nopelniitais, bet veikalaa jaaknapinaas);
b) par darbu maksaa taadas seenalas, ka tikpat labi vareetu nestraadaat, bet iekopt burkaanus pukjupodaa, attieciibaam naaktu daudz par labu;
c) paskaties ka nu patiesiibai aciis - KAAPEEC juus straadaajat? Varu dereet, ka darbaa juus juutaties labijo tur ir kaut kas jaadara, nav laika domaat par citaam lietaam, un nav jaarisina probleemas, kas ir sabriedushas gjimenee. Un, jo vairaak sabriest probleema, jo vairaak juus tupat darbaa. Vispaar to sauc par darbaholismu...
Koroch - nevis seksa nav taapeec, ka juus straadaajat, bet juus straadaajat, lai nebuutu seksa. Kaut kas juusu attieciibaas ir pilniigaa graavii.

Shitais "Jau tad, kad jâsâk par to lietu domât kïûst nelabi un atrodu visâdus iemeslus, lai no tâ izvairîtos." jau vien ir trauksmes zvans.

Kaada veel sirdsapzinja?? Visu pasaules darbu nepadariisi, visu pasaules naudu nenopelniisi. Sirdsapzinjai vajadzeetu grauzt par to laiku, ko notupi darbaa un atrauj savam vistuvaakajam - viirietim, ar ko esi kopaa. Luuk to Tev vajag sev paarmest! Nevis kaut kaadu neuzrakstiitu papiiru. Tava dziive Tev ir vieniigaa, bet Tu to bezjeedziigi padirs darbaa...

Paroc ka nu dziljaak, kaada suuda peec Tu tesies uz darbu... Paroc zem "man tas darbs jaapadara", "kursh cits, ja ne es" un "kaa lai visu samaksaa". Tas ir tikai smukas putas virs pamatiigas ruugstoshas vircas bedres...
Re: Gandrîz bez seksa!
20.01.2009 23:29
pilnîbâ piekrîtu Aseksuâlajai.

es ðobrîd dzîvoju gandrîz bez naudas, bet es zinu, ka tas ir tikai varçðu nopelnît un naudas dçï es neatòemðu laiku sev, bçrnam, seksam galu galâ.
Tas NAV to vçrts, kaut kur ir robeþa, aiz kuras darbam ir jâpasaka pofig.

Ja te ir nesamçrîgu kredîtu gadîjums, tad sorry, nemâku palîdzçt.
Re: Gandrîz bez seksa!
21.01.2009 20:40
...he, he...aseksuâlâ, vçlçtos pazavçrties Tavos viltîgajos lûramcaurumos...:)

...nauda un manta???...sûds, kas gaidîto gandarîjumu nenes...mîïotais cilvçks???...hmmm, tâ dçï ir vçrts papûlçties...un retais mâk apvienot ðîs trîs lietas kopâ...un kur nu vçl izbaudît kaifu no sniegtajâm iespçjâm...

...ja zelta mamons òem virsroku pâr plikdupðainâ bultraiþa virmojumu, tad dzîvei PIZDEC...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: