Pie ìençtiía

Aizsāka Adija 

Adija
Pie ìençtiía
20.01.2009 13:39
Ludzu skaidrojumu: vai pie ìençtiía uz konsultâciju (pçc grûtniecîbas I trimestra dzimtas patoloìiju analîþu rezultâtiem) var nokïût tikai un vienîgi ar ìimenes ârsta nosûtîjumu? Vai tâ kârtîba tieðâm tik sviestaina? Man nav iespçju braukt tuvakajâ laikâ uz laukiem pie ìimenes ârsta (kâ arî nav vçlçsanâs dot vielu vietçjâm tenkâm). Vai varat ieteikt labu ìençtiíi ðâdâ situâcijâ? Paldies
Re: Pie ìençtiía
20.01.2009 18:49
Domâju, ka nav nekâdu problçmu tagad tikt pie jebkura speciâlista bez jebkâda norîkojuma. Jautâjums ir tikai par to, cik tas maksâ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Adija
Re: Pie ìençtiía
20.01.2009 19:48
Paldies, ku!
Es biju tâdas paðâs domâs, acîmredzot mana ginekoloìe tikai sev zinâmu apsvçrumu pçc ârkârtîgi uzkrîtoði spieþ uz to ìimenes ârsta iesaistîðanu. Esmu gatava par analîzçm , konsultâciju utt. maksât, ari, ja polise gadîjumâ nesegs ðos izdevumus.
Re: Pie ìençtiía
20.01.2009 19:55
Es tik sîki nezinu to virtuvi bet sapotu, ka lietas bûtîba ir tur, ka nosûtîðana pie cita speciâlista kaut kâdâ veidâ atsaucas uz ienâkumiem un tâpçc tie kam nauda svarîgâka par visu (un tâdu tagad ir vairumâ), cenðas to darît pçc iespçjas mazâk. Bet varbût tur vçl kâds knifs. Nu piemçram, nav lîguma ar slimokasi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Adija
Re: Pie ìençtiía
22.01.2009 13:16
Paldies, ku! Taa laikam ir, diemzheel.
Re: Pie ìençtiía
22.01.2009 17:28
nu nez, man tas izskatâs pçc normâla pasâkuma, kad ârste (ginekoloìe) vçlas lai pacients aiziet pie ìimenes ârsta un dabon nosûtîjumu, tâdejâdi lai pacients maksâtu mazâk. ìimârstiem tur tâs kvotas bija (vai vçl ir?) speciâlistiem diezinnuvai.
Re: Pie ìençtiía
22.01.2009 17:43
gjeneetikai var sanaakt lieli cipari, ja par savu naudu iet... valsts naudu tam dod, kaapeec neiet par valsts naudu, ja var? Tu zini, vai Tava polise visu segs?

shajaa gadiijumaa ginekologs neko mantrausiigu nedara, driizaak otraadi. nav nekaadi merkantiili vai nelabi apsveerumi.

cita lieta, ja esi laukos un vnk nepatiikami...

kad mani speciaalists suutiija uz kompi, arii teica, lai iecilpoju pie gjimenes aarsta peec noriikijuma...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: