keizars

Aizsāka zaza 

keizars
03.02.2009 13:35
Labdien,
Man tāds jautājums: ja man ir ļoti biezhas galvas saapes. Dazkaart vinas ir tik stipras, ka zaales palidz tik uz mazu briitinju. Esmu izbraukaajusi dazaadus aarstus, esmu bijusi uz dazaadaam analiizem, pat uz magnetisko rezonansi, bet neviens taa konkreti nevar saprast kapec sap galva. Kad paarbaudija galvas asinsvadus, tad tur iepeejamais ceelonis vareetu but tas, ka kaut kaadaa asinsvadaa uzkraajas asinis un neattek normāli. Daktere toreiz man lika dzert zaales prieks asinsvadu sieninju stiprinaashanas.
Vai tas buutu par iemeslu, lai aarsts man nozimeetu keizaru nevis dabiskas dzemdibas?
Re: keizars
03.02.2009 15:14
Vispār jau galvassāpes nav indikācija ķeizargriezienam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: keizars
03.02.2009 15:18
ja "neattek normaali", tad taa ir indikaacija...

spieshanaas veicinaas veel lielaaku "neatteceeshanu"... ja iemesls neskaidrs, kjeizars taapeec, lai nebuutu risku nedz Tev, nedz beebim.

veiksmi.
sisie
Re: keizars
03.02.2009 17:29
piekritu Rincenei - ja ir risks ka liela spiediena del, kas ir dzemdibu laika varetu kaut kur plist asinvads - tā ir indikacija.
Re: keizars
04.02.2009 21:36
es arī pilnībā piekrītu Runcenei.
Re: keizars
06.02.2009 22:32
Nu es tā sapratu, ka tas par to "neattecēšanu" ir tikai minējums... kaut gan no otras puses skatoties mūsdienu cilvēkam vispār spiešanās ir kontrindicēta... nu ir tak dzirdēts ka no spiešanos sieva dumja palikusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zaza
Re: keizars
09.02.2009 10:46
"Nu es tā sapratu, ka tas par to "neattecēšanu" ir tikai minējums..." Nē, tas nav minējums.Tā ir patiesībā. Minējums ir ka tieši dēļ tās neattecēšanas- sāp galva.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: