ginekologs pēc 9.klases

Aizsāka Jana-11111 

Vai tā ir taisnība, ka meitenēm OBLIGĀTI jāapmeklē ginekologs pēc 9.klases?
Re: ginekologs pēc 9.klases
27.09.2009 18:00
Nav taisnība. Visbiežāk ģimenes ārsts dod vajadzīgo izziņu.
Re: ginekologs pēc 9.klases
27.09.2009 18:18
kur Tu ņēmi, ka obligāti? es teiktu, ka tas ir vēlams (pie sev patīkama giekologa) drīz pēc tam, kad sākušās mēnešreizes, bet ne nu obligāti. varbūt, ka skolas māsiņa vai ārsts to liek darīt, bet šaubos, vai tam drīkst būt kāds obligātuma akcents. tad jau tā būtu ginekoloģiska apskate piespiedu kārtā, kas mūsdienās nav iedomājams.
Re: ginekologs pēc 9.klases
28.09.2009 14:27
Runcene - cik man zināms tad ir obligāta tā apskate. tur ne tikai ginekologs, bet vēl arī visi pārējie ārsti komplektā.
sisie
Re: ginekologs pēc 9.klases
28.09.2009 16:34
Skaitās obligāti, cik nu utr no tās apskates un tā atkarigs no ārsta. bet pēc personigas pieredzes saku - jaatrod patikams arsts un problēm nav, domaju ka šaja vecuma ir jau kaut kadi jautājumi uz kuriem gribas zinat konkretas atbildes nevis zurnalos vaičatos izlasitas.
Re: ginekologs pēc 9.klases
28.09.2009 16:49
tur jau tā lieta, ka skaitās. un tikai "skaitās". mani urda ziņkāre, kā to obligātumu īstenos? nedos atestātu par pabeigtajām 9 klasēm? ar kuru ginekoloģisku slimību (pat ja tāda būtu) nedrīkstētu iet vidusskolā? kāda velna pēc tas vispār vajadzīgs? nudien nezinu, kā tas skolās darās tagad, bet pirms n gadiem vienkārši iedzina pusi klases ginekologa kabinetā un viss notika laimīgā vienprātībā. pēc tam viens otrs gadiem nebija piedabūjams iet, kaut mirdams.

kad meitenei pašai vajadzēs, viņa atradīs sev tīkamu ginekologu un noskaidros to, kas skaidrojams. ja viņai būs mazsvarīgi, kas ar viņu notiek, tāpat nekāds obligātums neko nedos.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2009 16:53 by Runcene.
Re: ginekologs pēc 9.klases
28.09.2009 18:26
Varbūt esmu vecmodīgs bet līdz 18 gadu vecumam vienā otrā nepopulārā jomā obligātums ir nepieciešams citādi gadās, ka viena otra jauniete ar pussapuvušu kājstarpi staigā apkārt un pie ārsta iet kautējās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meitene1
Re: ginekologs pēc 9.klases
29.09.2009 13:16
Pilnībā piekrītu Ku!
Re: ginekologs pēc 9.klases
16.10.2009 01:38
ku, interesanti gan, kas tur tā var sapūt...Nu nevajag jau murgot
?
Re: ginekologs pēc 9.klases
16.10.2009 10:33
Un klizmu pirms apskates arī vajag iztaisīt, vai ne, ku?
Lienece
Re: ginekologs pēc 9.klases
21.10.2009 07:11
Klizmu noteikti vajag uztaisiit,lai meitene neapkakaajas,jo parbaude var notikt caur tuupli arii.
venta
Re: ginekologs pēc 9.klases
22.10.2009 18:04
Man 3 meitas, nevienai nekas nav bijis jaiet. gimenes asrts visu zurakstija un par ginekologu tur pat minets nebija. tas bija padomju laikos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: