Nieze

Aizsāka Vinnija 

Nieze
09.04.2010 12:32
Lūdzu palīdziet ar padomu. Nieze ap klitoru un kaunuma lūpām. Esmu izmēģinājusi daudzko, gan kokvilnas apakšveļu, gan mainījusi pulverus,gan dažādu higēnu, gan dažadas smēres, gan svecītes. Labāk paliek tikai uz kādu mēnesi. Biju pie ginekologa, bet neko neatklāja. Nieze man jau ir otro gadu. Veidojas mazi plīsumi niezes vietās.
Re: Nieze
09.04.2010 16:04
Patiešām grūts jautājums. Vai ir piena sēne vei kas tamlīdzīgs? Biezpienveidīgi izdalijumi, vai otrādāk, ar vagīnu nekādu problēmu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nieze
10.04.2010 01:56
Tev nieze izteiktaka pa dienu vai nakti?? Un ka ar tiem izdalijumiem? Ja ginekologs neko neatrod- iesaku aiziet pie dermatologa....
mākonītis
Re: Nieze
11.04.2010 22:30
kāda niezei tur sakars ar dermatoloģiju?varbūt vajag pamainīt ginekologu pret tādu kurš beidzot varētu palīdzēt
Re: Nieze
12.04.2010 03:05
Rajons ap kaunumlupam vai tad nav ada??
Re: Nieze
13.04.2010 11:02
Man bija alerģija no pulverea un nieze pārgāja pēc vairakām dienam lietojot intīmo krēmu Venera! Super palīdzēja!
Re: Nieze
03.05.2010 00:34
A kāda atšķiriiba ja taa nieze ir pa dienu vai pa nakti?? a ja pa nakti visu laiku niez??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: