Ginekologa apmeklējuma ilgums

Aizsāka apmulsusi 

apmulsusi
Ginekologa apmeklējuma ilgums
30.04.2010 14:13
Varbūt jautājums galīgi muļķīgs, bet nu vispār jau nemēdzot būt muļķīgi jautājumi tāpēc pajautāšu?
Cik ilga ir vizīte pie ginekologa?
Lieta tāda ka mana vizīte ilga labākajā gadījumā 5minūtes. Iegāju, man pajautāja par to kādas sūdzības, kad pēdējās Mr bija, izģērbos, paskatīja mani, paskatīja krūtis, paņēma analīzes no maksts. un vizīte beidzās.
Nemaz nepaprasīja vai man nav jautājumu vai ko vairāk. Biju tā kā uz gadskārtējo vizīti, pietam iepriekš biju bijusi tikai 2005. gadā. Ārā ejot pat nesapratu biju pie ārsta vai nebiju ;)
Tas ir normāls vizītes ilgums???



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2010 22:26 by puce.
Eila seila
Re: Ginekaloga apmeklējuma ilgums
30.04.2010 14:22
Dakters privāts vai valsts?
Lai gan šogad pirmo reizi pēc ilgiem gadiem aizgāju pie valsts dakteres, tiesa bija arī sonogrāfija - pavadīju laikam 30 minūtes, loti pozitīvs apmeklējums.
Privātais? Hm, grūtniecības laikā vizīte arī ilga min. 20 - 30. Nevaru sūdzēties.
Nu aizej vēlreiz... Ko var teikt...
apmulsusi
Re: Ginekaloga apmeklējuma ilgums
30.04.2010 14:33
Tā kā privātprakse, bet gāju par VSAA līdzekļiem. Čeku neņēmu, tā ka viss viņai palika (3Ls).
Peļņa 1Ls/ minūte, tā neko :))
Nu jau meklēju kādu citu ārstu pie kā aiziet, jo sūdzību nebija, bet jautājumi gan, bet nebija jau kad pajautāt :))
ZaigaQ
Re: Ginekaloga apmeklējuma ilgums
30.04.2010 18:28
Laikam jau atkarigs no ārsta, man vidēji 15-25 min, par 15min mazak laikam nav bijis nemaz.
Nu Tevis aprakstītās procedūras gan aizņem ilgāku laiku par 5 minūtēm. Tu izģērbies, apsēdies uz ginekoloģiskā krēsla.. Analīzes paņēma, apskatīja, krūtis pārbaudīja, ko tad vēl Tu gribēji? Dakteris ir visu izdarījis. Tev būs laika izjūta nojukusi. Un vēl ,ja gribi īpašu attieksmi ,tad ej uz Premium Medical par 50 vai vairāk latiem . Un tie 3Ls ir valsts noteiktā pacienta nodeva, ja neesi apmierināta, tad vajadzēja čeku prasīt. Kādas problēmas? Liekas ,ka problēmas mīt Tavā galvā...
milja,3 minutes to izdarit, ko izdarija tev, NAV IESPEJAMS. Ta ka laika izjuta tev nav, betja gribi ar dakteri ari aprunaties par dzivi, tad ej uz privatpraksi.
Re: Ginekologa apmeklējuma ilgums
29.05.2010 13:55
Kad iegāji kabinetā, Tev taču prasīja par sūdzībām? Tad varēji šo to pārrunāt. visu laiku kamēr esi kabinetā vari runāt ar ārstu, jautāt interesēties.. Da kaut vai uz krēsla esot.
Pievienojos iepriekš minētajam, ka tās manipulācijas ko Tev darīja nevar iekļauties 5 min. Varbūt biji satraukusies, jo sen nebiji bijusi, baidījies, ka kaut kas nav labi.. tad arī pazūd laika izjūta.
Nu pat man, kad iegāju tikai pēc receptes sanāca vairāk kā 5 min. Kamēr uzraksta, kamēr izstāsta kā un kad jālieto :)
Slikti, ka sonogrāfiju netaisīja. Tomēr 5 gadi pagājuši....... Bet ir jau kabineti kur nav tā aparāta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 20?
Ziņa: