lūdzu iesakiet ko lietot pie vaginīta?

Aizsāka negribu slimot 

negribu slimot
lūdzu iesakiet ko lietot pie vaginīta?
20.05.2010 22:52
Lieta tāda, ka 12 dienas esmu lietojusi smagas antibiotikas(divus kursus) sakarā ar citu saslimšanu. Pēc pēdējās antibiotiku lietošanas dienas sākās ļoti ļoti stipra nieze dzimumorgānos, aplikums, uzreiz rodas jēlumi- ja mazliet stiprāk pamazgāju, daudz gandrīz vai cietu biezpienveida izdalījumu. Mājās ir tikai Kalendula, to pasmērēju. Ko vajadzētu jautāt aptiekā? Kas varētu būt lēts risinājums? Vēl pie ginekologa iet man nav iespējas, jo nupat visi rezerves līdzekļi iztērēti pie citiem speciālistiem un citām zālēm. :(
Pajautā aptiekā, ir daudz bez recepšu pieejamās svecītes, izklausās pēc piena sēnes- vagilac uc.svecītes.Un pasmērē ar pretsēņu smērītēm
Re: lūdzu iesakiet ko lietot pie vaginīta?
21.05.2010 07:57
Vispār pareizi būs nevis vaginīts bet kolpīts. Bet ne par to runa. Izskatās pēc piena sēnes. Pameklējiet forumā, savulaik daudz rakstīts par piena sēnes apkarošanu mājas apstākļos. Būtībā tā ir skalošana ar sodas ūdeni un pēc tam Lakto (bez piedevām) ievadīšana mikrofloras atjaunošanai. Tas nav visai ērti un patīkam toties darbojas labi. Skalo ar ūdeni kuram pielikta dzeramā soda, kādas divas tējkarotes uz pus litru. Skalo ar spciālu ierīci vai ar klizmas ierīci. Jebkuru, tikai lai nav maziņa tad nekas tur nesanāks. Un pēc tam kad viss ūdentiņš izecējis, tad ievada tur iekšā Lakto kādus 10 ml ar šprices palīdzību pēc iespējas dziļāk. Tas arī viss. Ja to kārtīgi izdara tad efekts ir jau pēc pirmās reizes. Bet pirmajās dienās to var atkārtot 2...3 reizes un pat vairāk... ja vajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
negribu slimot
Re: lūdzu iesakiet ko lietot pie vaginīta?
21.05.2010 22:57
Paldies par ieteikumiem!
Aptiekā man iedeva Poligynax, kad palūdzu kaut ko pret sēni. Mājās atnākot secināju, ka tās ir antibiotikas un nistatīns (tas varbūt pret sēni?). Man šķiet aizdomīgi, tāpēc izmantošu jūsu ieteiktās lietas, bet Poligynaxu nesīšu atpakaļ, ja ņems.
man ginekologs deva poligynax lietot,kad bija olniicu iekaisums.....veel pret seeni paliidz,ja mazgaa tur ar kumeliisu teeju..
Re: lūdzu iesakiet ko lietot pie vaginīta?
02.06.2010 11:54
Homeopātiskajā aptiekā palūdz, lai pagatavo Candida pilienus, lieto pa 15 pil. 2x dienā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 9?
Ziņa: