piena sene

Aizsāka Lebara 

piena sene
29.05.2010 05:34
Sveiki, izskatas pec visiem simptomiem, ka man ir piena seene. Itka daudzos forrumos esmu lasijis, ka dzekiem laikam vina taa baigi nemetaas, bet nu kaa nu sanacis, kaa nu ne, pec simptomiem, laikam ka taa ir piena seene. Kaa var tikt no vinas valja ? Neesmu LV, tapec aarsti ir loti loti dargi, varbut var iztikt bez arstiem ? Paldies.
Re: piena sene
29.05.2010 07:37
Nu palasi, palasi, tepat forumā par to ir runāts. Ārstēšanas līdzekļi principā tie paši kas sievietēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena sene
02.06.2010 10:49
Lebara,pielauju ka dziivo Anglijaa?ja taa,Anglijaa aarsti ir par briivu,protams,ja Tew ir veseliibas apdrosinaasana?
Re: piena sene
15.06.2010 22:47
Sveiks matrix, nee UK ne, bet Niderlande dzivoju, itka apdrosinasana arii ir, jaiziet jau bus pie arsta, a to nez ko citu darit... :D

A pie kada arsta jaiet parbaudities vai taa ir piena sene vai nee ? kaut kadu smeri nopirku, pasmereju, itka palidz, bet nu tiklidz beidz smeret, tad nu atkal visa nepatiksana virsuu...ka sauc arstu pie kaa varetu iet parbaudit to visu padarisanu ?
Re: piena sene
15.06.2010 23:00
Isteniba ja godiigi, ko es gribeju vel paprasit, a taa piena seene var iemesties otraa pusee ar ? nu otra puse ar apsartusi ir un nieze iemetusies, svilina ar sad un tad + vel kad nu vajag pa ritigo uz toleti, tad ar mokam tur viss notiek, plesh un lidz asinim...vai tas ari varetu but del piena senes ? isteniba pie kada arsta man griesties ? paldies liels
janjan
Re: piena sene
25.06.2010 23:57
pie dermatovenerologa būtu jāiet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 7?
Ziņa: