palielinasana

Aizsāka anoniims 

palielinasana
01.05.2014 07:28
sveiki,
varbuut liksies diivaini, bet es esmu loti neapmierinata ar savu kermeni...kaa teikt esmu wnk skalinsh....:(
maza auguma, tieva, baala kaa liikis, kruushu naw, dibena ar...wnk plakana...
wrb kaads war ko dabisku ieteikt pameiginat piem lai palielinatos krushu izmers, wai lai nomainas wielmainja un uz kauliem ar kaada galja paraditos, wai wsmz kaa es waretu savu baalo aadu nosauljot???esmu gajusi uz solarijiem sauloties, gulejusi daudz un dikti sauliite a aadai kkas wnk nptik:(


piedodiet par kukuuu jautajumu bet luudzu ja nav ko atbildeeet wai naak smiekli , tad wnk klusejam

ar cienu=)
paldies
Re: palielinasana
01.05.2014 13:41
Vajadzētu kādus objetīvus svara, auguma, vecuma rādītājus lai var spriest par reālo situāciju. Un vēl, kur ir teikts, ka visām jāizskatās vienādi? Ko tad darīs tie kam patīk tievās, vājās un bālās? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: palielinasana
01.05.2014 15:42
nezinu nevienu tadu kam patik tievas un balas...

45 kg 165 cm .....
Re: palielinasana
01.05.2014 16:38
Nu jā, 45 ir par maz... Es jau kaut kur rakstiju par to, ar ko jāsāk. Starp citu, ko par Tavu svaru saka ārsti. Šādā situācijā noteikti jābūt arī kādām citām veselības problēmām. Kā minimums ar gremošanu.

Bet par to tievumu un bālumu runājot, resnas un brūnas noteikti patīk vēl mazāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: palielinasana
01.05.2014 23:58
no bernibas ir hroniskais gastrits, plus mazasiniba, sirds mazspeja, un wisadas tadas probleminas,

nerunajot par to ir ari redzes problemas..
arsti saka ka ir atra vielmaina,
nedelas laika varu daudz edot zaudet 7kg un pc kada laika atkal atgut....saka ka no stresa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: