mioma

Aizsāka sieviete 

mioma
04.06.2003 12:18
Man tika diagnosticçta dzemdes mioma pçc pçkðòas asiòoðanas. Tika veikta divas reizes dzemdes abrâzija, jo pirmâ reizç bija komplikâcijas. Ârsts pateica, ka manu miomu nevar operçt. Jâmçìina ârstçties ar hormonâliem lîdzekïiem, jo mioma atrodas "sliktâ vietâ". Vai patieðâm tâ var bût, ka nevar veikt laroskopiju, un kâdçï? Varbût griezties pie cita ginekologa?
Re: mioma
04.06.2003 12:34
Sveicinâta,Sieviete.
Man grûti izprast ,ko nozîmç termins -"sliktâ vietâ".Miomas pçc lokalizâcijas iedala vai nu submukozos mezglos jeb tautas valodâ runâjot-novietotu zem dzemdes dobuma gïotâdas,intramurâlos-novietotus muskuïu masâ vai subserozos,kas atrodas zem dzemdes serozâ apvalka,ðadi mezgli var bût novietoti
uz kâjiòas.
Miomas novietojums var bût dzemdes priekðçjâ vai mugurçjâ sienâ,fundus daïâ,tâ var bût izejoða no dzemdes kakla un novietota intraligamentâri.
No novietojuma,sûdzîbâm, pacientes vecuma un vçlmçm arî nolemj,kâda apjoma operâcija ir nepiecieðama.Mûsu nodaïâ ðâdas operâcijas veic laparoskopiskâ ceïâ.
Ja vçlaties,varu Jûs izmeklçt ar USG un nokonsultçt.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
tel.7040382 vai 9250855
Re: mioma
04.06.2003 13:40
Paldies par atbildi, izvçrtçðu jûsu piedâvâjumu konsultâcijas saòemðanai!
jana
Re: mioma
04.06.2003 20:02
dakter,bet kaadas paziimes,ja vareetu buut mioma,ja asinjoshana nav?sieviete rakstîja:
>
> Paldies par atbildi, izvçrtçðu jûsu piedâvâjumu konsultâcijas
> saòemðanai!
Re: mioma
05.06.2003 08:20
Sveicinâta,Jana.
Bez asiòoðanas var bût daþâda rakstura sâpes,spiediena sajûta vçdera lejasdaïâ,blakusorgânu izdalîtâjfunkciju traucçjumi piem.obstipâcijas,urîna izdalîðanâs traucçjumi,nervu pinumu sâpes krustu apvidû,n.ischiadicus sâpes,
neauglîba.
Itin bieþi miomas klâtbûtni sieviete nejût-tâ aug,bet sûdzîbu nav.
Vislabâk miomas var diagnosticçt ar USG.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Re: mioma
05.07.2003 15:23
Zvaniet.tel9474360
Re: mioma
25.01.2009 18:29
sieviete Wrote:
-------------------------------------------------------
>Cien,dr.E.Gasinja k-gs! Man tāds jautajums-ir mioma 4,5 cm ieks dzemdes glotaadas un esot jāizoperee dzemdi, bet es esmu 34 gadus jauna un gribeetos arii, ja vien tas iespeejams plaanot bērninju. Patreiz stipri asinoju
jau 15 dienas. Bet, cik ilgi taa vispaar driikst pieljaut asinot? Un vai tiesaam jaaizoperee dzemdi. Vai sajaa gadiijumaa nekaa citaadi ar to galaa nevar tikt?
Mana pazina palika staaviklii ar visu miomu, un tad jau pie dzemdiibaam arii visu izneema...
Jau ieprieks pateicos par atbildi!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: