Mioma vai taisīt biopsiju

Aizsāka splashedicecacke 

Mioma vai taisīt biopsiju
24.04.2024 02:37
Biju pie ginekologa uz parastu ikgadējo pārbaudi un man atrada miomu. Daktere neizskatījās ļoti uztraukta, tikai pateica, ka tākā esmu vēl jauna, man vajadzētu sākt lietot kontracepcijas tabletes, lai tā mioma neaugtu lielāka un teica, ja nav problēmu, tad lai tikai atgriežos pēc gada. Principā esmu pret kontracepcijas tabletēm un tās nevēlētos lietot, jo man ir migrēnas ar auru, tā aura kopā ar kontracepcijas tabletēm itkā varot izraisīt insultu…

Tikko izstāstīju mātei par šo miomu un viņa teica, ka viņa gan dotos pie cita ārsta un taisītu biopsiju, lai redzētu, vai tā mioma neesot ļaundabīga… meitenes, vai jums tādas miomas ir? Un ja/kad jums tādas atrada, tad gājāt taisīt biopsiju? vai tās operējāt ārā, vai sadzīvojat? Man principā nekādu sūdzību nav , izņemot mēnešreizes 7 dienu asiņošana. Domājat man klausīties ārstē, vai tiešām aiziet pie cita ārsta un taisīt biopsiju?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 3?
Ziņa: