RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???

Aizsāka pluume 

RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
05.09.2005 21:35
tas tachu ir ARPRATS!!!
Normâli. Par ko ârprâc? Slimoðana attaisnojoðs iemesls. A citâdi- slimniekam nepateiksi, sorry, es to nodarbîbu slimoju.
Kaadi 8 Ls????
Atstraades lapaa pasniedzeejs ieraksta cik laika vajag atstraadei. Par kaveeto nodarbiibu kura ilgst pusotru stundu(anatomja, anglju val. u.c.), kuraa neesi bijusi jamaksaa 1,50 Ls.
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 07:22
kikinja - iesaku paintereseeties par "jaunaakajaam tendenceem" ;P
tagad par noderbiibas atstraadi - apmeeram Ls8...

un mani uztrauc tas ne jau taapeec, ka taisos kaveet utml., bet gan taapeec, ka rakstot 5minuushu kontroldarbus, pasniedzeejiem traki patiik piesieties ;PPP
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 07:23
tas vispaar ir likumiigi???
vairaak izskataas peec izspieshanas...
Re kâ, kopð maniem laikiem cenas nav paceltas! Tieðâm patîkami. 10 gadus atpakaï arî 1.septembrî biedçja ar 8 latiem, bet tâdu summu vismaz no mûsçjiem neviens nesamaksâja. Man augstâkais 2 ls bijuði.
Fakts kâ tâds sâkumâ sadusmo, bet, ja padomâ pareizi vien ir - nav ko kavçt. Kâpçc iestâdei dubultâ jânotur nodarbîba priekð kavçtâjiem?
Ooo! Iedomâjoties ðîs atstrâdes, vienmçr nâk prâtâ mikrobi un A. Reinis! Man ðíiet, viòam augstskola pieminekli varçtu uzcelt, jo vismaz puse no kavçjumu naudâm ir viòa nopelns!!! Ar tiem paðiem 5 min kontroldarbiem!
belisima
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 18:59
pluume, Tu kaut ko jauc,kur Tu tadu info ravi??????
Jaa..... 8 LS!
Laikam saistiits ar to, ka pasniedzeejaiem benziins japeerk....
Bet ja nopietni, tad kontroldarbinju atstraades summa peec noteikumiem ir jaadala uz konkreeto atstraadaataaju skaitu (mikrobos vinji par to ir aizmirsushi)!
taa, ka nebaidaties un prasiet reinim visu peec likuma un arii laiku lai ieraksta 5 min!
belisima
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 20:21
un kura katedra tad tadas summas rauj??????
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 20:58
nu ja, mikrobos reinis arii bija tas, kas loti priecaajaas par cenu pacelshanu :))

un nekd manneviens no mikrobu darbunjiem netika daliits uz atstraadaataaju skaitu, taa kaa mans nopelns piemineklja uzcelshanaa arii ticis ieguldiits... ;)
belisima
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 21:09
nu kat kas neticams un apsurds...
labieriiciibu maksu nepacels?
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
06.09.2005 22:40
ak jaa - LABIERIICIIbAS NU IR PAR VELTI!! :)))
nu par piecaam minuuteem sanaak maksaat 67 santiimus. Reinim vajadzes dot vairaak kontroldarbus lai iepelniitu :)
Bij. stud.
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
07.09.2005 13:15
Reinis ir zem katras kritikas kâ cilvçks. Zinu ïoti daudzus, kuri ir aizgâjuði no akadçmijas viòa dçï. Piem. mûsu kursâ bija ïoti jaukas un gudras 2 meitenes, kurâm par spîti visam, bija jâaiziet, jo viòas neturçja PSIHOLOÌISKO PRESSINGU no Reiòa puses. Tas viòa stulbais smaids un atklâta òirgâðanas vien jau apliecina to, ka viòð atspçlçjas par SAVIEM studentu laikiem, kad viòð bija apceltais jefiòð. Bet labâk bûtu gâjis pie psihoterapeita, nevis savas problçmas risinâjis kâ atriebçjs. Tâ vien ðíiet, ka viòð ar 9. prâtu jût tieði tos cilvçkus, kuri ir viegli ievainojami, un tad dod virsû, un dod virsû... kamçr tie sabrûk.
Jâ, jo ir cilvçki, nebût ne ar zelta galvâm, kurus viòð "neaiztiek" - neliek labas atzîmes, bet 4 izspieþ.
Nu jau ne viens vien gads pagâjis, bet sâpîgi pat atcerçties...
Laimîgâ kârtâ esmu jau daktere, bet savâ kabinetâ nevçlçtos redzçt ienâkam Reini ar kâdu sâpi. Lai Dievs viòu apþçlo!
Jaa, mees ar baigi nobriiniijaamies, ka Reinis par pasniedzeeju aizgaaja. Un au tad teica, ka dushiis studentus. Es tik nesaprotu- nu var tach tos mikrobus pie cita atstraadaat, vai tad ne?
STulbi iet prom deelj viena pasniedzeeja.
kad tad vinsh saaka astraadaat?
reinim vajag iemâcît savaldzinât un apmierinât sievieti, tad terors beigsies. reinis ir tips ar vienvirziena domâðanu, tâpçc arî tâda nodarbe - mikrobi, tur izdomas nevajag, tikai iezubrît.
Priekð kam viòam sievieti? Viòam ir (vismaz bija) Mareks! :)
Labaakais ir tas, ka studenti, kas ir no laukiem nevar dabut tik vienkarsi arsta zimi, ka slimibas delj nav apmeklejis nodarbibu, bet cilveciskie faktori sai skola nestrada, bet vienmer tiek uzkliegts, ja esi slims atvilcies lidz skolai.
Un vel tada lieta- tu tad vari samaksat to naudu uz itka atstradat to nodarbibu, bet nevajag jau teikt, ka pasniedzeji to nodarbibu ari pilnverigi atstrada. Visbiezak tu tiec piebazsts pie kadas grupas un raksti darbinju ~5min, bet jamaksa, ka pa pilnu nodarbibu.
aizej gandrizuz jebkuru polikliniku pie normalaarsta un pasakio ka esi medikis,izskaidro situaciju un atteikt jau neviens neatteiks...
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
08.09.2005 20:22
bet par pliku velti arii nedos...fakts
tagad skiet letak bus dabut to zimi nevis samaksat atstrades lapu...
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
08.09.2005 22:23
Man jau nu ðíiet tikai loìiski vismaz uz studiju laiku pârrakstîties pie kâda ârsta Rîgâ, jo tur takð Jûs pavadîsiet 98% laika tuvâkos gadus. nu kaut pie tâm dr., kas Akadçmijas telpâs pieòem. No viòâm jau katru gadu beiguðie studenti "izrakstâs"
Man gan likaa ka Reinis taads forsh pasniedzeejs, ar vinnu vismaz izsmieties vareeja. Nu mums dikti jautri gaaja tajaas nodarbiibaas.
Un pareizi ir ka pa kontroldarbu atstraadi parsiija naudu, galu galaa pashi vainiigi, ka slinkums ar 1. reizi iemaaciities!
to vikucis
Neiet runa par slinkumu - tie apjomi ne katram ieiet galvâ tâdos tempos - priecâjies, ka Tev gâja vieglâk, bet man, piemçram, lai arî godprâtîgi mâcîjos visu nedçïas nogali, bieþi nâcâs pârrakstît, jo ïoti satraucos, un darbiòos daudz kas 'izgaisa'no galvas no tâs saspîlçtâs attieksmes, kas valdîja pie Reiòa.
to Briga
Nu varbuut ir dazhi, kas vienkaarshi nevar iemaaciities ..bet pamataa muusu grupaa un arii kursaa paaraakstiitaaji bija vienkaarshi slinkaki nekaa citi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 13?
Ziņa: