RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???

Aizsāka pluume 

vikuci!
Reinis bieþi speciâli neieskaitîja darbiòus un kolokvijus, jo kad viòam paprasîja parâdît darbu un pateikt, kur tieði ir kïûdas, bieþi izrâdîjâs- "vai, es kïûdîjos! Jums ir ieskaitîts."
Starp citu- vai tagad viòð atdod vai vismaz parâda izlabotus kd un kolokvijus vai vçl joprojâm no zila gaisa (pçc manas pârliecîbas) un pçc acîm, un garastâvokïa saliek atzîmes?
Nu es vairs to tik preciizi netceros! Es nesaku, ka vinsh ir ideaals, bet bija arii daudzi daudz sliktaaki pasniedzeeji. Es domaaju vienkaarshu muusu grupai izdevaas ar vinnu attrast tadu labu un savaadaaku (nekaa ar parastu studentu) kontaktu..... Taapeec mums arii bija jautraak un interesantaak.
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
11.09.2005 14:50
zete - Tev taisniiba, joprojaam neviens mums nekaadus darinjus nekad nav raadiijis. patiesiibaa arii tad, ja pajautaa paraadiit, tas ir jaaprasa vismaz 5reizes, lai kaut ko panaaktu. :P
nu ko ta reinis taadu nogreekojies...vo manupraat ir daudz daudz briesmiigaaki pasniedzeeji...nu piemeeram...picis ... (pichkurs)
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
11.09.2005 18:28
man taa laime propedeitikaa pie cita maaciities :))
Pickurs ir fantastika. Bet patiesiba nedaudz psihs, bet tai pat laika tiri labi iemaca :) Tagad ir karpovs un nevaru saprast, kurs ir trakaks.
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
12.09.2005 18:04
Picis, Picis ir trakaaks:)))))))))
par to trakumu runâjot- Groma histoloìijâ, Íîsis dermatoveneroloìijâ, Raibarts un Kalvelis terapijâ... Gan jau bij vçl kâdi kolorîti pasniedzçji- ðie vienkârði pirmie uzaust atmiòâ. Studiju laikos liekas traki, bet pçc tam, kad sâc novçrtçt, ko viòi Tev ir iemâcîjuði...
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
12.09.2005 21:03
hm, nu objektiivi skatoties, vairaak histologjijaa savaa laikaa nervus pabojaaja Pilmane. un vinja arii vairaak iemaaciija. tachu pret Gromu bija taada "veesa" attieksme, un neko no vinjas maaciitaa isti arii neatceros, iipashi embriologjijaa...

/bet Pilmanei gan paldies :))/
Re: RSU atstraades stunda maksaas 8Ls???
13.09.2005 15:59
Es saku PALDIES prof. Kalvelim!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: