Herpes viiruss

Aizsāka Demija 

lauma
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 16:15
Demija, vii:

Meitenes, Jûs ko???
ðîs zâles taèu LV NAV sertificçtas un lîdz ar to tâs oficiâli pârdot nedrîkst, tâ kâ forumâ es adresi nerakstîðu, sorry.
Un arî aptiekâ man bija jâpasaka dr.uzvârds, kura man ieteica pie viòiem griezties.
...
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 16:23
Man arii interesee taa patiekas adrese. Un domaaju Zaalju valsts agjentuurai un farmaacijas inspekcijai ar interesees.
Nav skaidrs kaadeelj taa aptieka taa riskee.
lauma
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 20:42
to: ...
Diemþçl mûsu valstî ir tâda politika, cilvçkiem tiek piedâvâtas dârgâs zâles, savukârt krietni lçtâkâs un vçrtîgâkâs nav sertificçtas. Skumji:(
Tâpçc es parasti kooperçjos ar savu kaimiòieni, viòa itin bieþi brauc uz Krieviju un atved man vajadzîgo bez uzcenojuma :)
Ðeit es neredzu neko negodîgu, tad jau drîzâk vajadzçtu cînîties pret UB izplatîtâjiem, jo viòi nu gan rauð naudu un piedodiet par izteicienu, èakarç cilvçkiem prâtu.
...
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 20:44
Nu kaada nu kaartiiba ir, taadaa jaadziivo. Var vest kaiminji. Bet aptieka tirgot nedriikst.
Demija
Re: Herpes viiruss
13.09.2005 13:35
Lauma, vçl joprojâm gaidu Jûsu meilu. Protams, ja vien vçlaties palîdzçt. Paldies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: