Dzimumorgâna masâþa

Aizsāka Dzirkstele 

Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 11:26
nu un .. lai ir tie 18 - 19 gadi.. par to jau nav jaakaunas ka jauns... un forshi ka grib ko uzlabot un iepriecinaat draugu... nekaa slikta neredzu
Briga
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 13:01
Vai tad Dzirkstele pati nevar pajautât savam draugam kas viòam patîk???? Kaut kâ dîvaini izklausâs, ka prasa padomus x cilvçkiem forumâ, nevis paðam draugam......
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 13:20
tur jau taa lieta ka grib paarsteigt.. iepriecinaat .. saprotiet.. izdariit ko taadu ko nav gaidiijis.. bet ja jau pasaka tad zin kas buus
knaghis
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 13:23
Es reiz arii gribeeju draugu paarsteigt ar dzimumorgaanu masaazhu, izmantoju graamatas Seksoloìija (laikam taa vinja saucaas, autoru gan neatceros) padomus. Maneejam patika pat ljoti, dazhreiz pat pats uzprasaas vai nevarot vinju pamaseet... ;))
gh
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 13:51
gribi draugu paarsteigt?

pasaki lai chalis atguljas, aiztaisa acis un gaida paarsteigumu, pati/s panjem elektroshoku un maigi pieskaries vinjam tur... paarsteigums garanteets, procesaa galvenais ir pieskarties maigi.
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 16:55
To: tuks

Diez vai tie bûs Tev pa "kabatai"... Materiâlâ izteiksmç to nevar novçrtçt....
Cena, ko maksâ par to mans draugs ir gadiem ilgi pârbaudîta mîlestîba, cieòa, uzticîba, godîgums! :)

To: Maiks & Dace

Cepuri nost! Esat izpratuði manu jautâjumu 100%, pat vairâk...
Maik, paldies par atbalstu (izskatâs ka gandrîz vai biji mana advokâta lomâ) :)

To: knaghis

Paldies par ietikto grâmatu, noteikti centîðos to atrast.


Zinât to kas patîk vai nç ir viens (un nav jau liela mâksla, ja pazîsti cilvçku vairâkus gadus), bet zinât kâdu knifiòu.., panâkt, lai prasa vel un vel...tâ ir mâksla, kuru diemþçl lielâka daïa nepârzin... :(

Lana
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 19:23
pilnigi saprotu Maiku! Man ar ir lidzigi, ka gribetos vairak un biezak un jaunos laikos, ar izdomu nevis 5 min un viss.... Bet vins uzskata, ka labi tapat ka ir. Runaju, stastu un saku ka gribu savadak un citas vietas un citos laikos ar, bet tas jau pa vienu ausi ieksa, pa otru ara! Es jau ar i nedomaju, ka pametisu tadel puisi, bet prieks, ka ir cilveki, kuriem interese ka un ko! Apsveicami!
abc™ © 2005
Re: Dzimumorgâna masâþa
10.09.2005 19:48
caur prostatas stimuleeshanu viirietis var guut liidzveertiigu orgasmu tradicionaalajam, un pat ejakuleet. eermiigi izklausaas, bet interesanti!
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
11.09.2005 20:38
tieshi taa Lana.. man jau arii apnicis ka vienmer viens scenaarijs.. atnaac maajas.. paed.. paskaties TV.. nomazgaajies... aizjeg guleet un tad veel uzdod jautaajumu buus vai nebuus sex... pffff esmu jau teicis ka gribetos lai vinja kaadreiz mani paarsteigtu kaut kaa ar pekshnju iekaari un taa... jaa.. arii pa vienu ausi iekshaa pa otru aaraa... nu nez laikam jau ir vienkaarshi taadi cilveki kuriem nepatiik iipashi experimentet sexaa. bet varbuut veelaak vinja atplauks nu tad jau maniis :)
Re: Dzimumorgâna masâþa
11.09.2005 22:30
Maiks:

pats neesi mçìinâjis viòu pârsteigt un TV laiku izmantot citiem mçríiem?
cilvçki ir inerti, tos vajag "izsist" no ierastâm sliedçm, un runâðana te nelîdz, vajag rîkoties! :)
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
12.09.2005 11:09
nu ja vinja tikko maajaas no skolas un darba atnaak un es klupshu virsuu... es arii neesmu gatavs miileeties uzreiz kad atnaak maajaas... nu nez man patiktos kaut no riita.. bet nee tad gribas guleet.. ar jau nevar paarmest un taas briivdienas diemzzeel mums nesakriit :( nav taa ka abi briivi sestdienaas un sveetdienaas kad vareetu izvaartiities pa gultu :(
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 12:45
To: Maiks

Neesat domâjuði par kopîgu atvaïinâjumu?
Zaiga
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 12:53
Maik, ko tu tik traki mokies, aizej kaadreiz uz kaadu erotiskaas masaazhas salonu, savu meiteni nebuusi kraapis un spriedze arii buus nonjemta, turklaat izbaudiisi patiikamas sajuutas.
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 12:55
Baigi labâ doma!!!! :))

Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 13:50
nu nee taa ir kraapshana... nee nafig man tas.. es negribeetu lai vinja taadaa veidaa izklaideejas taapeec arii pats nemaz nedomaaju iet uz taadiem saloniem
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 13:55
Aizejiet kopâ.... :)) varat skatîties... vçlâk izmasçt viens otru...
Vajag mâcçt kopâ relaksçties! Ka Tev saka, paòemiet kopâ atvaïinâjumu un prom no pilsçtas kòadas, no mobiliem telefoniem, no interneta....
zeds
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 14:46
es arii gribu:)))
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 15:18
man jau arii gribeetos bet veel jau neesam tik kruti ka vareetu pasuutiit darbu un panjemt briivu.. gan jau ar laiku
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 15:25
:(
Pçc likumdoðanas darba òçmçjam gadâ pienâkâs divas nedçïas pçc kârtas (kâ min)

Nju, ko lai vel saka - turies un nepadodies!!! :))
Lai veicâs! :))
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
13.09.2005 15:51
nu man jau bija taas 2 nedeeljas bet tad miiljotai nebija brivs... nus neko maybe naakamgad :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: