Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!

Aizsāka Lada 

Sveikas meitenes!
Pçc bçrniòa baroðanas esmu nolçmusi palielinât un pakoriìçt savas krûtis. Ïoti gribçtos dzirdçt arî negatîvo ar ko esat saskâruðâs veicot ðo operâciju un kâ arî pçc operâcijas periodâ. Jau iepriekð pateicos par atbildçm:-))
man tgd 4.peecop.diena. saap. un saap mugura, jo tikai uz taas var guleet. uh...bet buus labi
noslukusi arî..
Re: Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!
09.09.2005 16:49
Es arî baigi gribu, bet laikam jau baisi dârgi ðitais pasâkums izmaksâ??

Tagad man cièi pçc baroðanas kâ spaniela ausis :(
Varbût ir iespçja sarakstîties ar "es"??? Man interesç jebkâda informâcija par ðolietu!!!
vajag trenneet kruushu muskuljus nevis breeekt par nosljukshanu - slinkaas goses
Re: Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!
09.09.2005 17:14
to brr
Maz zini. Tas no ìençtikas 90% atkarîgs. Man pçc 4 bçrniem krûtis/vçders pat ïoti OK, citai pçc viena tîrâs ðausamas.
nu nu.....taapeec jau ar ir tie nosljukushie veederi ka rij shokolaades un tad briinaas ka lupta karaajas....zinu shitaas diiceejas....par gjeneetiku - domaaju ka pareizi k0opjot savu kjermeni var ciiniities da ar jebko...
to Alstere - aga man vienai pazinjai arii..uztaisiija kjeizaru...shii veel paaudzeeja taukusun tagad taada ljerpata tur karaajas- logjiski ka tagad vinju dabuut nost ir piecreiz gruutaak nekaa uzreiz....skats - pretiiks....tu esi malacis ka peec chetriem veel esi saglabaajusi formu - jo tad tieshaam taa aada izstaipiita....bet shitaas jaunaas kazas lai te nepiikst.....
Re: brr
09.09.2005 17:21
Dod Dievs lai pret Tevi ìençtika vienmçr bûtu þçlîga.
Re: Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!
09.09.2005 17:39
to brr
Protams, par sevi jârûpçjas un situâcija tik traka vairs nebûs. Bet ar âdu ir tâ - citâm savelkas atpakaï bez sekâm, citâm nç. Grûtniecîba un pçc tam palielinâtais krûðu izmçrs baroðanas laikâ tomçr neþçlîgi âdu izstiepj.
Re: Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!
09.09.2005 18:06
brr
gan jau tev ar kaut kas noðïuks
krûtis, vçders, krâniòð
Pareizi otto:-))
Operâcijas rezultâts g.k. atkarîgs no paðas. Zinu reâlu piemçru, kad pçc eleganti veiktas plastiskâs operâcijas (krûðu samazinâðanas oper.) skaistumu mîloðâ bûtne tik ïoti saudzçja sevi, ka daþu mçneðu laikâ pieòçmâs 20 kg, kâ rezultâtâ visas ðuves pavçrâs, krûtis izdeformçjâs un rezultâtâ skats ir nepievilcîgs: virs treknâ vçdera kâ uz paplâtes - vietâ, kur vajadzçtu bût krûtîm, atrodas bezformîgi un rçtaini veidojumi, kas neviïus atsauc atmiòâ viduslaiku mocîbas ar sakaitçtu dzelzi vai ko tamlîdzîgu.
Bez tam vçl neieteiktu veikt krûts plastiku, ja ir tendence uz keloîdâm rçtâm.
Piedod, bet pati uzprasîjies uz negatîvo pieredzi.
Dusma no cita pc
Re: Negatîva pieredze-krûðu palielinâðanâ!
09.09.2005 19:22
http://www.awfulplasticsurgery.com/
lada, zini, ar rakstiisanu taa ir kaa ir, bet var meeginaat...
pçc krûðu palilinâðanas, man mugura un krûtis sâpçja kâdas septiòas dienas. Tagad jau mçness ir apkârt, ir ïoti OK:)) nepârdzîvo par sâpçm, pacieties tâs pâries!:))) Man dakters ïoti labi paveica darbiòu, ðuves var redzçt, ja zin, ka tur tâm jâbût!:)
a interesanti - cik tas izmaxaa????
nu jaa, ar katru dienu ir arvien labaak...riit njem nost suves, ceru, ka baigi nesaapees!
A-man izmaksaaja bisku paari pa 1000 ls.
Sveika, es!
Diemþçl nevaru Tev nosûtît meiliòu, met atpakaï vçstulîti:-(( Man tik gribejâs zinât, kâdas paðai ir sajûtas(droði vien jûties laimîga) un pie kura ârsta taisiji? Tev diezgan lçti izmaksâja, es rçíinos apm. 2000Ls. Septembra beigâs ieðu pie Rodkes uz konsultâciju, bet domâju arziet pie vel kâda daktera.
Apsveicu ar drosmîgo soli:-)) Ja negribi atbildçt forumâ, varbût pamçìini uz meiliòu;-)
izaugs tadas, ka izstabaa nevaresi tikt. labaak jau neriskee un staigaa ar nosljukusaam, kaa zakjim ausis...
Stomatoloìijas institûtâ pie prof. A.Skaìera ðî operâcija maksâ ar visiem implantiem ap 1000Ls.
pie Dr.Rodkes makasâ 1400ls ja ir vajadzîga pacelðana tad gan sanâks mazlie dârgâk! Es uztaisîju ðo operâciju pirms 2 mçneðiem, esmu ïoti apmierinâta:) varbût vienîgai tagad jau esmu pieradusi oie tiem pupiem un domâju ka varçtu bût lielâki:)))) ðobrîd man ir 80c.
Nu sâp gan diezgan stipri kâdas 3-4 dienas:(( tâda sajûta ka tanks ir pârbraucis pâri, bet ar katru dienu paliek labâk un labâk.Pçc tam kad izòem diegus tad jasâk tâs krûtis masçt un kustinât tos silikonus, lai neiekapsulçjas tad arî diesko patîkama sajûta nav, bet arî pierod un viss ir ok!!!!! Vçlu Tev veiksmi Lada!!!!!
sitaadu naudu par pupiem izgaazt???? tas tak ir vajpraac???
chanele
es
13.09.2005 18:03
es!!Ja nav nospçpums cik mligramus ieliki?????????? Tevi tak vienalg te neviens nepazîst!
chanele
:)
13.09.2005 18:05
Zini ja tas ir kompleks tad tas nav nekâds vaiprâts!! Citas par tâdu naudu kurpes pçrk:))) vienai sezonai!!
chanele
Lada
13.09.2005 18:08
A... un vçl nosâkuma krûtis izskatâs ïoti divainas, jo ir sapampuðas ista forma un izmçr ir redzams tikai pçc 2-3 mçneðiem. Ta lente kas jançsâ mçnesi pçc operâcijas vispâr besî ârâ.:( bet tâ vajag lai silikoni ieseiþas vieta.
Chanele, a tuuska cik ilgaa laikaa tev paargaaja? man tgd viens pups lielaaks, viens mazaaks (jo viens vairaak sapampis)!

Es arii pie Skagera taisiiju! :)
Paldies mîïâs meitenes :-)) Es tagad lasu visu, ko vien var internetâ atrast par ðo lietu! Ai, cik Jûs esat laimîgas:-)) Ko Jûsu vîri par to saka?? :-))
chanele
es
13.09.2005 20:45
Tuska aptuveni nepilnu mçnesi izzûd!!! Jaa man ar viena krûts bija lielâka kreisâ, bet tas arî izzuda:))))
Manam vîram ïoti patîk:))tieshâm!!!!!!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 9?
Ziņa: