Vobenzîms

Aizsāka Sems 

Sems
Vobenzîms
11.09.2005 13:45
Lieta sekojoða: Pirmsd pusgada izgâju helikobaktçriju apkarojoðo nedçïas antibiotiku kursu, bet ik pa laikam pumpas uz sejas vçl p[arâdâs un situâcija ar sejas âdu mani neapmierinâ. Ìimenes ârste man ieteica palietot vobenzîmu, tas sekmçtu cîòâ ar sejas âdas problçmâm, bet dermatoloìe izdzirdot par vobenzîmu, tikai smîkòâja un ïoti skeptiski pret to izturçjâs. Viòa teica, ka ïoti iespçjams, ka tas nedos pilnîgi neko, turklât jârij viòð ir saujâm un jârçíinâs ar 40 Ls mçnesî.

1. Kas ir tas nolâpîtais vobenzîms?
2. Ar ko es riskçju, respektîvi, kâdi ir iespçjamie blakusefekti?
3. Cik tas maksâ mçnesî, ja jârij pa 15 ðaibâm dienâ?
4. Vai kâds ir apkarojis âdas problçmas ar vobenzîmu?

P.S. Forumâ meklçju, bet par vobenzîmu te nav gamdrîz nekâ.
...
Re: Vobenzîms
11.09.2005 14:02
Domas par vobenziimu joprojaam stingri dalaas.
Vobenziims ir enziimpreparaats.
Blakusefekti- visdriizaak, ka nekaadi nebuus.
Ap tiem pashiem Ls40 vien buus.
Re: Vobenzîms
11.09.2005 15:20
Peec personiigaas pieredzes, sho preparaatu neieteiktu - ljoti biezhi uzlabojuma tieshaam nav:(
Sems
Re: Vobenzîms
11.09.2005 15:46
...bet pasliktinaajuma tachu arii nee?
Re: Vobenzîms
11.09.2005 15:49
nee, pasliktinaajumu nee....Skaade jau taada, ka shis preparaats ir daargs:))))) Un kaa izraadaas, nemaz ne tik efektiivs:)
Sems
Re: Vobenzîms
11.09.2005 16:57
Nujaa... Labaak riskeeju ar naudu, nekaa iedziivojos veel kaadaas probleemaas.
Dusma no cita pc
Re: Vobenzîms
11.09.2005 16:58
Es lietoju, man patika!
Âdai drîzâk raugs vai bija vieni forðie vitamîni tieði âdas uzlaboðanai.
Pumpas labi noòem Fucidîns - antibiotika kopâ ar steroîdiem, izklausâs briesmîgi, bet maktn labs gan!
Re: Vobenzîms
11.09.2005 17:13
Fucikorts
pelçkâ pele
Re: Vobenzîms
12.09.2005 12:51
Savulaik lietoju imunitâtes paaugstinâðanai, jo mani bija nomocîjuðas herpes, kas "bojâja skaistumu" ar regularitâti reizi mçnesî un vçl bieþâk. Jâdzer bija ilgi - vairâkus mçneðus, tik tieðâm saujâm. Dârgi arî bija. Bet rezultâts diezgan labs - kâdus trîs gadus no aukstumpumpâm bija miers. Pçc dzemdîbâm gan tâs ir atpakaï, bet vairs ne tik ïoti bieþi.
anu
Re: Vobenzîms
12.09.2005 13:52
Dargs jau ir. Bet nu mana vira sporta arsts kategoriski aizliedza lietot, galvenais bija tas, ka vins uzskatija , ka sis zales vel nav pieteikosi izpetitas
Re: Vobenzîms
12.09.2005 14:04
Kas ir Vobenzîms??
Re: Vobenzîms
12.09.2005 14:12
Pçc antibiotikâm katrreiz noteikti jâatjauno zarnu mikroflora (varu ieteikt Mega acidofîlu vai Acidofîlu), jâizskalo antibiotiku kaitîgâs nogulsnes no limfas un jâatjauno imunutâte. Pumpas uz âdas, un principâ jebkuras âdas problçmas ir limfatiskâs sistçmas piesâròojums, kad tâ dabiskâ ceïâ cenðâs no sâròiem atbrîvoties caur âdu, jo gremoðanas traktâ problçmas.
Kâdreiz lietoju Vobenzîmu pçc operâcijas, bet solîto efektu nejutu.

kaza
Re: Vobenzîms
13.09.2005 10:56
Es sajutu blakusefektu (stipras sâpes vçderâ un kuòìa kairinâjumu), tâpçc ieteikums nepirkt lielu porciju uzreiz, var sanâkt kâ man, ka pçc tam nav kur likt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: