temperatura turas!!!

Aizsāka erita 

erita
temperatura turas!!!
12.09.2005 09:46
temperatura 2 nedelas 37 - 37,4. uztaisiju flurogramu - tur krusu kurvii nekadu patalogiju neatrada, viss ok. dzeru jau 3 dienas antibiotikas Hiconcil....nu pirmaja dienaa bija sajuta ka labaak, pectam atkal svisana un 37,1. klepus ir rets un atklepojams, bet tagad otraa dienaa pec antibiotiku lietosanas radas sajuta, ka galvas viena puse gar ausu un deninju pusi it kaa tada jutiga sad tad....varbut jau no sadomasanas , bet....nu sajuuta nelaaga, iet atkal uz polikliniku un gaidit dienas 2 kamer ko dabusu zinat? kur es varu riga griezties ,lai uzreiz tiktu pie skaidriibas, jo nu cik saprotu gar plausaam tagad man darisana nav, bet drizak gan gar galvu un ausi:(
Lilina
Re: temperatura turas!!!
12.09.2005 09:56
Vispaar jau iesaakumam:
vajaga taisiit rentgenu nevis flurogrammu, jo flur... neko neuraada, atskaitot veezi peedeejaa stadijaa!
uztaisi pilnu asins ainu!
Ja tur viss ok, tad taalaak jau konsulteejies ar aarstu, bet, kad man taa bija tad paarbaudiijos arii pie ginekologa, vairogdziedzeri, sirdi, nieres, aknas, buutiskaakaas viirusu infekcijas (HIV, hepatiiti u.c).

Man bija temperatuura no liela stresa.. varbuut arii Tev taa ir? Man tureejaas/leekaaja pusgadu. Fuj..kaa atceros! Tfu tfu tfu!
erita
Re: temperatura turas!!!
12.09.2005 10:10
pie ginekologa esu bijusi, rita iesu uz asins analizes nodosanu. arte pati nosutija uz flurogramu nevis rentgenu, ta ka pati jau nezinu kas jadara, vienkarsi parnem izmisums, ka netieku uz stripas.
shis te izmisusm arii noteikti dara savu :( un ne jau to labaako attieciibaa uz nervu sisteemu un organismu kopumaa. Iespeejams tieshaam stress dara savu. To savukaart var paarbaudiit piem 4 dienas atpuushoties =)
D
Re: temperatura turas!!!
12.09.2005 12:24
Man jau apmçram 15 gadus temperatûra ir 37,1 lîdz 37,4. Un vçl pagaidâm dzîva, neskraidot pa ârstiem un nemeklçjot kas par vainu.
hmz... bet varbuut tomeer vajadzeetu noskaidrot kaadeelj taa? Ja Tev taa ir individuaala iipatniiba ok, bet jau nu nee...
D
Re: mateus
12.09.2005 12:31
Varbût ka arî taisnîba ka vajadzçtu, tikai ieraugot baltos halâtus, man jau slikti paliek. Un iet kaut ko meklçt, tas nu man tieðâm nesanâks. Ja pat paziòas apmeklçt slimnîcâ, tâ priekð manis ir neaprakstâma problçma, kura pat ir beigusies gandrîz vai ar ìîboni, tad kâda gan tur izmeklçsana varçtu bût ........
erita
Re:
12.09.2005 13:09
es tik vieglpratigi nevaru pret sevi attiekties, tadelj janoskaidro kas par vainu manai pasajutai.
man arî...
Re: temperatura turas!!!
12.09.2005 19:14
Man tas pats.. arî dzçru Hiconcilu, arî temperatûra 37,4 un tâ jau 3 nedçïas. Sajûta tâda, ka tagad mirðu. Nezinu vairs ko darît un pie kâ griezties. Ir jâsaka rupji, ka mûsu ârsti galvenokârt ir ÏOTI nekvalitatîvi.. Ðajâ valstî var nomirt ârstu neprofesionalitâtes dçï, un neviens par to neatbildçs... Skumji, bet tâ ir realitâte. Palasot tçmas ðajâ forumâ es nâcu pie secinâjumu, cik daudz mums ir izmisîgo pacientu, kuri vairs nezin pie kâ un kur griezties... Tas ir tieðâm ðausmîgi...
kirurgs
Re: temperatura turas!!!
12.09.2005 23:15
ercu encef, vidusauss
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 21?
Ziņa: