vai tâs bûtu zarnu kolikas?

Aizsāka Go-go 

Go-go
vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 12:45
.....Jau vairâkas dienas sâp vçders (apaksdala), taa spazmatiski. Juutu un dzirdu, ka vederaa staigaa gazes (var pat redzet, ka veders kustas it ka kads pa ieksu sparditos:)!), bet lauka nekas nenak. It kaa nav sapuuties baigi, bet tads ciets un sap pie katras kustibas vai kad piespiez. Vieglak, ja sezu kajas pievilkusi klat. Vedera izeja ari nepatikama - gruti kaut ko izspiest, jo uzreiz sap zarnas...

Sakiet, kaa lai sev palidz? Esmu izdzerusi jau pacinu Espimisanu kaa noradits pamacibaa, bet nekas nemainas....
Seviski gruti paliek uz vakarpusi....
sjuu
Re: vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 13:18
pavingro:)
velleens
Re: vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 13:21
nu nevaik lûc tik tâs tablets ðtopçt...no tâm jau labâk nepaliek.gara pastaiga, viegls skrçjiens, un bûs oki....un turpmâkai ieìaumçðanai- dauc ðíidruma un skâbpiena produktu ikdienas uzturâ!
p.s. man ar tâdas problçmas ik pa laikam nomoka.
go-go
Re: vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 20:40
Vai pienskabo bakteriju preperatus ir jega lietot? Un no kadiem produktiem jaizvairas? Darzenus drikst est? Un vispar ko lai ed - no augliem, darzeniem tacu veidojas gazes...No galas tacu arii...Dzivot uz udens?
peliite
Re: vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 21:08
Aizej labâk pie ârsta.Man arî nesen lîdzîgi sâpçja zarnas,padzçru omeprozolu,ko ârsts izrakstîja un ir o.k.
kirurgs
Re: vai tâs bûtu zarnu kolikas?
12.09.2005 21:54
jair temperatûra- pindaks.bet varbût zaraza.parâdies manam brâlim.-var atstiept zandales.kolika -lçkmjveida sâpes.
KÂRTÎGI IZSKALO ZARNAS AR KLIZMU !!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: