Vision

Aizsāka gordons 

Vision
15.09.2005 21:37
Esmu dzirdçjis ka ar ðo uztura bagâtinâtâju palîdzîbu var uzlabot redzi. Vai taisnîba?

Mellene
Re: Vision
15.09.2005 21:39
Ar mellençm var:-)))
Re: Vision
15.09.2005 21:42
Cik Tu sver? Vienai reizei pietiks?

...
Re: Vision
15.09.2005 22:37
Vision ir meesls un taa izplatiitaaji arii!
nu-ja
Re: Vision
15.09.2005 22:44
saki no pieredzes?
Re: Vision
15.09.2005 23:14
vispâr mellenes ir ïoti labas redzei. nav obligâti jâpçrk vision, var pirkt jebkâdus melleòu ekstraktus (piem., mirtilçns).
Re: Vision
15.09.2005 23:43
vision sucks!!! ;P

/saku no pieredzes... veltiigi izmesta nauda. labaak aiziet pie normaala daktera uz konsultaaciju... kaut gan es pati esmu gudraaka par dazhu labu "dizho izplatiitaaju" ;PPP
ridaika
Re: Vision
16.09.2005 06:06
un vispâr, ja tâ runâ, tad uztura bagâtinâtâji vairâk domâti ''profilaksei'', nevis ''ârstçðanai'' :)
ievucis
Re: Vision
16.09.2005 08:51
Man Vision lietot ieteica viena daktere no arsa Visu pienemsanas laiku stastiija, cik labi es jutiisos peec lietosanas. Vieniigi loti daargi.
Re: Vision
16.09.2005 10:37
Nezinu nevienu, kam Visions ko bûtu izârstçjis!
Nekrietnu meïu bars ir tie izplatîtâji!:(
Lada
Re: Vision
16.09.2005 11:19
To: Mona

Es gan zinu!!
...
Re: Vision
16.09.2005 11:38
Lada! varbuut pastaastiisi konkreetaak, kas tas bija par gadiijumu...ar ko tas cilveeks slimoja, kaada bija atveseljosanaas gaita utt.
es--
Re: Vision
16.09.2005 11:47
neko viòi nepalîdz, ir daudz mçìinâts un ilgi
vasa
Re: Vision
16.09.2005 12:07
kaa parasti publiskajos latvieshu forumos, neviens neko labu nesaciis:) un atradiisies daudzi, kuriem ''nav paliidzeejis"....... nu nedomaaju, ka apeedot divas triis kapsulas vitamiinu kompleksa, vareetu sagaidiit dizho rezultaatu - taas nav zaales, kas momentaa nonjem saapes,
bet pret mulkjiibu pat Vision nepaliidzees:)....... to es par tiem "daudz pieredzeejushiem":)......... tiem labaak samaksaat veel vairaak un stuukjeet visas zaales, ko paraksta aarsts, tikai diez kaapeec gadiem ilgi slimo:)
:-)
Re: Vision
16.09.2005 12:12
Jâ, Vasa, kârtîgs tikai tas latviets kas gâna dakteru rîtâ vakarâ, jo tas jau moderni, vai ne?
...
Re: Vision
16.09.2005 13:18
Atcereejos izplatiitaaju triku par to, ka peerkot zaales aptiekaa sanaak maksaat daargaak, nekaa peerkot Vision UB.
es--
Re: Vision
16.09.2005 13:25
Ir lietoti ðie UB 2 gadus un nekâdu uzlabojumu nav kamçr citu nepamçìinâju, toties tur uzlabojumus jutu jau mazâk nekâ pçc mçneða.
vasa
Re: Vision
16.09.2005 13:26
... izskataas, ka Tu pretendee uz absoluuto patiesiibu:) Tu straadaa shajaa industrijaa?
...
Re: Vision
16.09.2005 14:04
Ir naacies pabuut Vision aizkulisees, ja taa var teikt. Un varu pateikt tikai to, ka tas ir viens un vieniigs bizness. Ar veseliibu tur vispaar nav nekaada sakara. Vinjiem ir izstraadaata sava programma, kaa saverveet cilveekus, lai vinji noticeetu, ka vinju kapsulas ir briinumliidzeklis. Taa ir vesela psihologija.:) Apmaaciibu laikaa pat notiek taada kaa situaacijas izspeeleesana. Piemeeram man vajadzeeja ar veel vienu Vision koleegji "izmeegjinaat" telefona sarunu. Tas ir apmeeram taa, kaa beerni speeleejas.:) Un veel visi sitie pigorinji par kilogramiem daarzenju un auglju, kas dienaa jaapeed, lai uznjemtu visu organismam vajadziigo, par spaini burkaanu sulas utt., tas ir veikls triks, lai muljkjiisi uzkjertos.
vasa
Re: Vision
16.09.2005 14:29
... vai vari pateikt, kur shobriid nav bizness? Varbuut mediciinaa? Vai farmaacijaa? Es zinu arii aizkulises - gan Vision gan mediciinaa:) Un katram biznesam ir savs psihologjiskais pamats - vai tad tas ir slikti?
Lada
Re: Vision
16.09.2005 14:29
To: ...

Es domâju nav vçrts te nevienam neko stâstît, tâpat neticçsiet un kârtçjo reizi "apriesiet". Palasot komentârus saprotu, ka katram jau ir savs viedoklis un pie tâ tad arî lai katrs paliek:-)
Bet lai man kâds pasaka, ka aptiekas(zâles) nav bizness?? Cik zinu tas ir otrais lielâkais pasaulç;-)
Apzhee
Re: Vision
16.09.2005 14:35
visions=placebo efekts.
...
Re: Vision
16.09.2005 14:43
Vasa! Tikai atskjiriiba ir tajaa, ka bez zaaleem un mediciinas mees nevaram un nevareesim iztikt, bet bez UB gan.:) Nevajag jaukt divas dazaadas lietas.:)
...
Re: Vision
16.09.2005 14:55
Lada, vai Tu luudzu nevareetu konkreetaak pastaastiit par gadiijumu, kad Vision paliidzeeja izveseljoties? Vai arii Tev tomeer nav ko staastiit...
Lada
Re: Vision
16.09.2005 15:11
To: ...
Uzreiz, jau nav jâsaka, ka neko nezinu, tâpçc nestâstu...vienkârði ðeit lielâkâ daïa 99% ir "rçjçji".
Viens gadîjums no radiem. Gulçja viòa uz gultas, puse paralizçta, vîrs apkopa, çdinâja utt. Kâds ieteica lietot V, viòa sâka to lietot lielos daudzumos. Kad pçc kâda laika pati saviem spçkiem aizgâja lîdz ârstiem, tie brînâs - kâ?!?! Noòçma analîzes visas ok. Protams zinâmas sekas paralîze atstâj, bet tomçr cilvçks vairs nav atkarîgs no pârçjiem un var patio daudz ko padarît. Tas bija laikos, kad par V ðeit vçl nezinâja plaðâka publika un V veda no Maskavas un viòð maksâja 2xdârgâk, kâ tagad. Jâpeibilst, ka tie cilvçki kuriem V ir palîdzçjis, îpaði tajâ firmâ negrib iesaistîties, tikai lieto paði priekð sevis un îpaði nereklamçjas.
Nu tâ - tagad gaidu visu negatîvo utt...
audra
Re: Vision
16.09.2005 15:19
Lada,
Kapçc tad uzreiz lai kâds îpaði "aprietu", vienkârði es savukârt arî zinu konkrçtu gadîjumu, kad sieviete no bezcerîgas paralîzes atkopâs bez kâdiem vision un visi ârsti brînîjâs. Tâpçc arî uz to daudzo gadîjumu fona, kad tie lîdzekïi nepalîdz, ðie atseviðíie gadîjumi neliekas pârsteidzoði. Es pati ïoti uzcîtîgi lietoju vision vairâkus gadus (tieðâm vairâkus gadus, nevis îsu brîdi) un manâm problçmâm tie nepalîdzçja ne par mata tiesu.
Bet vispâr UB es lietoju regulâri, tikai ne tos, ko izplata ðâdâ veidâ, jo man burtiski "pumpas metas" no izplatîtâju uzbâzîbas un neizglîtotîbas (lai piedod tie no viòu vidus, kas ir inteliìenti un zòoði cilvçki, ja tâdi ir...). Pçrku aptiekâs pazîstamu firmu produkciju.
Aha
Re: Vision
16.09.2005 15:21
www.lohatron.lv



Lada, esi dzirdeejusi par placebo efektu? ja nee, tad palasi T.Raits "Burvestiibu Liecinieks", seerija "Apvaarsnis".
Lada
Re: Vision
16.09.2005 15:26
Nu re, sâkâs :-)
Es nekâdi necenðos apgalvot , ka tas 100% visiem palîdz, jo man tas arî nepalîdzçja:-( Bet ir kam palîdz un manuprât, tas ir forði. Jo arî aptiekas produkcija ne visiem palîdz! Tâ, ka katram savs.
P.S. Man ar nepatîk daþu viòu izplatîtâju uzbâzîba!!!
Aha
Re: Vision
16.09.2005 15:27
Sure, katram savs celjs uz veseliibu:)
Re: Vision
16.09.2005 15:51
Dzirdeets gadiijums no izplatiitaaju mutiiteem.:)
Tas gan diivaini, ka cilveeks, kam paliek labaak, negrib nevienam staastiit par to...diivaini. Tiesi otraadi, ja jau sie UB taa speej paliidzeet, tad buutu par taadiem gadiijumiem jaastaasta un jaastaasta... Kaapeec par to runaa tikai izplatiitaaji? Kaapeec aarsti par to nerunaa?
Kaarteejais izplatiitaaju triks!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: