Vision

Aizsāka gordons 

Lada
Re: Vision
16.09.2005 15:55
To: ...
Pladies, ka izvikli no manis info un pçc tam apliki :-))
Neçsmu es izplatîtâjs, ja bûtu droði vien uzvestos savâdâk. Þçl, ka Tu arî izrâdijies no ...
Re: Vision
16.09.2005 16:11
Es jau neteicu, ka esi izplatiitaajs! :) Tavs staasts jau bija dzirdeets no mana "sponsora" mutes, taapeec mani nepaarliecinaaja, tas arii viss.:)
dûda
Aha
16.09.2005 16:14
"T.Raits "Burvestiibu Liecinieks", seerija "Apvaarsnis"."
Saki lûdzu, kur ðo grâmatu pirki, kura gada izdevums? Dikti gribas izlasît.
vasa
Re: Vision
16.09.2005 18:00
...
Ja Tev taa eertaak, iztiec ar zaaleem, man tas neder, jo es gribu dziivot nevis nozaaljoties:) un es ljoti labi jau daudzus gadus iztieku bez zaaleem un tikai pasaki, ka esmu zaudeetaaja. Un ne tikai es, bet mani tuvie arii neslimo - nevar buut lielaaks prieks par veseliem beerniem. Es nejaucu, es vienkaarshi zinu, kas ir kas. Un nesaki "mees" - Tavs nav visas pasaules viedoklis. Ja Tev kaut kas nesanaaca shai biznesaa, tas nenoziimee, ka ir pieklaajiigi aiz muguras izgaazt savu zhulti.

Uz:
Vasa! Tikai atskjiriiba ir tajaa, ka bez zaaleem un mediciinas mees nevaram un nevareesim iztikt, bet bez UB gan.:) Nevajag jaukt divas dazaadas lietas.:)
Re: Vision
16.09.2005 19:31
Skaidrs ar jums te viss...
Muld vienâ muldçðanâ.
Dzerðu ka savu burkânu sulu tâlâk un piekodîðu mellenes- esmu sasaldçjisap 20 kg.
Veksmîgu vienam otra aplikðanu!

...
Re: Vision
16.09.2005 19:33
vasa
Domaaju, ka Tu jauc gan.
Zini, es arii tiiri labi iztieku bez zaaleem.:) Edu gan daarzenjus, gan augljus (ne spainjiem:) ). Un tavu briinumu - es arii neslimoju! :) Tikai nevajag tagad saakt man staastiit par to, ka vissi daarzenji un auglji ir kaitiigi, pilni ar visaadiem suudiem utt. Visus sitos trikus jau es esmu atklausiijusies Vision saietos.:) Un zinu, ka izplatiitaaji un vinju beerni un tuvinieki nekad neslimo.:)
Par biznesu runaajot...tas ir balstiits uz cilveeku mulkosanu, jo tas, ko tur dzirdeeju un redzeeju ir pilniigs aarpraats!Taapeec arii vairs neturpinaaju, jo man neceljas roka iesmeereet cilveekiem atvainojos, meeslus.
Vislabaakais veids, kaa par to paarliecinaaties, ir aiziet uz kaadu Vision pasaakumu.:)
...
Re: Vision
16.09.2005 19:36
Gordons

Un pareizi dariisi:) Neviena kapsula nevar aizvietot dabiigu produktu. Turklaat, mees tacu nemaz nezinam, kas tajaas ir ieksaa....varbuut samalts siens...:)
Re: Vision
16.09.2005 20:57

Varu pateikt konkreeti man ir cilveeki kas dabuun stabilu remisiju hr. poliartriitam.Un tikai ar Vision!!!!!!!
VISION
Re: Vision
16.09.2005 23:02
http://www.kurzemes-vards.lv/?doc=33100
VISION
Re: Vision
16.09.2005 23:13
http://www.aferizm.ru/moshen/mlm/vision.htm
Re: Vision
17.09.2005 00:06
Cik sen Tu to zinâji? :(((
Saule
Re: Vision
17.09.2005 21:48
Kraapnieku kantoris! :(
Re: Vision
18.09.2005 20:16
Nu ko draugi! Esmu no mediíu vidus. Man ïoti interesç viss, kas ir saistîts ar uztura bagâtinâtâjiem. Jau vairâkus gadus es salîdzinu daþadas firmas un to produkciju, kas ir pieejama Latvijâ.
Par VISION produkciju varu teikt, ka tâ tieðâm ir viena no kvalitatîvâkajâm. Katrai kompânijai ir savi top produkti, kas ir neatkârtojami un tieðâm palîdz pie daþâdâm saslimðanâm. Tik tieðâm 1-2 produkti ir unikâli, bet pârçjais nu neòemos baigi nopelt,bet
No VISION tâdi produkti manuprât ir DETOX un ANTIOX(audzçju gad.), bçrniòiem JUNIOR.
Viena lieta ir bizness, kas valda visur farmâcijas un UB industrijaa, bet otra lieta ir rezultâti.
Cilvçka paða rokâs ir izlemt, ko darît ar savu veselîbu, vai lietot íîmiskâs zâles vai dabas produktus, bet uzmâkties kâdam ar savu produkciju gan nav pareizi!
...
Re: Vision
18.09.2005 20:37
"Cilvçka paða rokâs ir izlemt, ko darît ar savu veselîbu, vai lietot íîmiskâs zâles vai dabas produktus"

Grota arii ir izplatiitaajs! :)
I.K.
Re: Vision
18.09.2005 20:48
Tâ izskatâs, jo citu nevienu kompâniju pat nav piesaukusi.
Un îpaði labi vârdi pçc iepriekð teiktajiem, kuri gan liecina par pretçjo:))))))
Re: Vision
18.09.2005 20:49
Re: Vision
18.09.2005 21:17
ai, kaa neuzmineejaat!
Varu minçt arî citus tieðâm lieliskus un paðas pârbaudîtus produktus!
EcoColon- lielisks zarnu tîrîtâjs, kâ arî Nutrilite Omega 3 (no AMWAY).
Visos gadîjumos, ja vien nav akûta situâcija jâcenðas iztikt ar dabas produktiem, ceru, ka vismaz to neviens neapstrîdçs!
...
Re: Vision
18.09.2005 21:32
Traki ir, ka cilveeks tik ljoti beeg no zaaleem, ka paspeejis apeest jau tik daudz UB (lai spriestu par to labumu). Taa pati kjiimija jau vien i.
nu-ja
Re: Vision
18.09.2005 21:48
...
tik daudz íîmijas sarijusies, ka vairs nespçj loìiski domât...

...
Re: Vision
18.09.2005 21:49
A kas nelogjisks? vai tas viss, kas UB iekshaa ar nav kjiimiskas vielas?
VISION
Re: Vision
18.09.2005 22:42
http://www.koelnru.de/herba/herba9.html
Lada
Re: Vision
19.09.2005 09:23
Jûs te vçl visi cepaties!?!?! Takð vienreiz nomierinieties:-))
Lielie rçjçji - pashi jautâjat rezultâtus utt., bet kâ Jums kaut ko pasaka, tâ uzreiz - vau - vau :-))
Piekrîtu pilnîbâ Grçtai! Man viena pazîstama daktere aizveda uz laboratoriju, izpçtei daþas viòai interesçjoðâs kapsulas un iekðâ bija tas kas uz iepakojuma rakstîts!!! Iesaku visiem tâ izdarît, tad varesiet paði pârliecinâties ir tur salmi vai nav :-))
Re: Vision
19.09.2005 09:48
Un kâ Tu atðíirsi vienus salmus no citiem? Man sâk likties, ka te sastapâs divas pretçjas pasaules. Vieni, kas uzskata, ka cilvçka íermenis ir grçcîgs un netîrs, tas jâðrubç ar visâdiem coloncleanieriem un tam lîdzîgâm lietâm, kas savu íermeni uztver kâ draudu objektu, kurð domâ tikai par to, kâ saslimt tâpçc jau laicîgi barojams ar sazin ko.Citi, kas uzskata, ka daba - mâte un cilvçka saprâts ir pietiekami spçcîgi, lai indivîds varçtu izdzîvot uzòemot pârtiku un saslimðanas gadîjumâ ârstçties ar saprâtîgiem lîdzekïiem, kam svarîgs ir dzîves veids un prâta skaidrîba.
Amen
Lada
Re: Vision
19.09.2005 09:50
plants ;-)))
...
Re: Vision
19.09.2005 10:31
Njaa...palasiijos tos rakstus. Tiesaam sekta!
Atcereejos, kaa manam taa saucamajam "sponsoram" ap roku bija aplikta gumija. Ar to vinja sevi "veda pie praata", kad radaas saubas un domas visu mest pie malas. :)))
Murgs kaut kaads!:))) Vinji visi ir ljoti neatlaidiigi, un vienmeer atstaas sarunaa ar klientu "durvis atveertas". :))
li
Re: Vision
19.09.2005 10:32
Iesaku nerît tabletes, bet veiklâ baltmaizes un desas vietâ pirkt dârzeòus un augïus. Vasarâ jâçd mellenes un citas ogas gan no meþa, gan no dârza. Ziemâ jâçd mûsu zemnieku izaudzçtie dârzeòi.

Un nekâdus uztura bagâtinâtâjus nevajadzçs lietot. Turklât bûs arî vesels kuòìis, zarnas, neaugs liekie kilogrami, nebûs avitaminozes.

Ïoti vienkrâði. Diemþçl izplatîtâji, farmaceitu un ârsti, kuri pârstâv farmaceitu intereses protams apgalvos, ka bez tâs vai citas firmas uztura bagâtinâtâjiem dzîvot nav iespçjams un noteikti jâdzer kâdas brînumainas "kapsuliòas".

Lçtticîgi tie cilvçki ir bezgala un tâ vietâ lai patieðâm rûpçtos par savu veselîbu çdot dârzeòus un sportojot- viòi ïauj lai farmaceiti ar veiklâm mçlçm iztîra viòu maciòus.
Ja cilvçki galvu vairâk izmantotu domâðanai- nevajdzçtu tçrçt tik daudz naudas UB un medikamentiem.
...
Re: Vision
19.09.2005 13:42
li

100% piekriitu Tevis teiktajam!
Lapsa_
Re: Vision
22.09.2005 14:41
Ðitiem sûdu izplatîtâjiem trûkst pircçji, tâpçc te òemas pa forumu!
Rijiet taèu savus sûdus un dzîvojiet mierîgi!
Re: Vision
23.09.2005 20:17
Nevaru klusçt par Vision. Man divas kolçìes ,Vision piekritçjas, gandrîz aizgâja pie Dieva. Lîdzîga situâcija bija arî man paðai. Sagandç iekðas, paiet ilgs laiks, kamçr atindç.
Re: Vision
23.09.2005 20:29
aaksti :)
Kaads jau mineeja, ka tas ir profilaksei nevis lai aarsteetu un ja vel gadaas nopirkt ITKAA vision ;)

Par melleneem: 3 aarsti pie kuriem biju ieteica mellenju extraktu tieshi Vision, bet ja nedabuunot to buus ok arii Blueberry, kuru es kaa reiz nopirku. Neesmu naivs un negaidiiju, ka saakshu lasiit aviizes uz preteejaa kvartaala maajas sienas taadeelj nezinu vai ko deva :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: