spalvas nâsîs

Aizsāka deguntiòð 

deguntiòð
spalvas nâsîs
19.09.2005 09:24
Pastâsiet, kâ glîti un mierîgi atbrîvoties no nesmukâm spalvâm nâsîs, jo kaut kâ viòas sâk lîst ârâ jau drusku par daudz- bail, ka vecumdienâs nepalieku kâ nekopts vecis
deguntiòð
Re: spalvas nâsîs
20.09.2005 08:59
vai viòas jârauj ârâ vai jâgriez, vai jâindç ar íîmiju??
mîkstèaulis
Re: spalvas nâsîs
20.09.2005 10:45
Neesi mîkstèaulis, rauj ârâ. Dienâ pa vienai spalviòai un lieta tiks kontrolçta. Sâkumâ sprâgst asaras, taèu ar laiku pierod, un neðíiet tik sâpîgi.

Vissâpîgâkâs ir tâs, kas aug tieði pie nâsu ieejas/izejas, dziïâkaugoðâs gandrîz nesâp.
Re: spalvas nâsîs
20.09.2005 11:36
Nafig mociit sevi ar raushanu. Nopeers labas shkjeeriites un miers! Es to daru tieshi ar shkjeeriiteem
deguntiòð
Re: spalvas nâsîs
21.09.2005 08:54
Vai pçc nogrieðanas neataugs vçl treknâkas?? un daudzâkas?
pamçìinâðu, tad redzçs... Sievietçm it kâ esot fotoepilâcija, bet laikam tikai rîgâ.
Zane
Re: spalvas nâsîs
21.09.2005 20:26
Ar uzaèu raujamo!! jebkurâs Drogâs noperkams. Pçc nogr.- bus meþs, bet pçc zrauðanas nekâ!
zâlîte
Re: spalvas nâsîs
21.09.2005 20:29
Kâ nu ne! Ataug arî pçc izrauðanas un kâ vçl ataug!
Par sievietçm nezinu, bet vîrieðiem ataug 100 % :)
Zane
Re: spalvas nâsîs
21.09.2005 20:42
Nu manam miïam nekas neatiag. Laikam esi kâds ekstra..spalvains :P
Re: spalvas nâsîs
22.09.2005 18:19
Esmu lasijusi, ka no deguna matiòus nevar raut!!! Kaut kas bija rakstîts par jûtîgumu un nervu galiem... îsti vairs neatceros. Deguns ir ïoti jûtîgs!Raut ir ïoti, ïoti sâpîgi! Pat asaras saskrien acîs.
Tu droði vari nopirkt akurâtas, maziòas ðíeºîtes un nogriezt matiòu lîdz pamatam, nekâdi "mûþa mçþi" tur neaugs!!! Procedûru vajadzçs atkârtot 1x divâs nedçïâs (pçc vajadzîbas), bet vismaz netraumçsi savu degunu un labi izskatîsies! :))

NB!
Tikai nedomâ vel pielietot kâdu íîmiju!!!! Deguns ir jûtîgs orgâns, vel sabojâsi sev oþu vai vel kas trakâks..........
Re: spalvas nâsîs
22.09.2005 20:22
Es tomeer izveelos griezt :)
eriks
Re: spalvas nâsîs
22.09.2005 21:34
es gan nâsis izraustu ar ngiem. Redzamo daïu mierîgi var raustît(imho) Pa ausîm gan revidçju ar draudzenes uzacu stangâm(pa kluso, protams):)
deguntiòð
Re: spalvas nâsîs
28.09.2005 11:57
baigi sâpîgi raut... mçìinâðu griezt
karikatûra
Re: spalvas nâsîs
28.09.2005 22:38
protams, ka griezt, îstenîbâ ðiem matiòiem ir sava funkcija, kaukas bija ar aizsargfunkcijâm, elpoðanu, ne velti tie ir, bet kad lien no deguna laukâ, feeeeee kâ izskatâs

manuprât nedrîkst ðîs spalviòas izraut
Re: spalvas nâsîs
29.09.2005 18:44
Degunam un ausiim ir dzenamie aparaati, izmeeros mazaaki par el.zobu birstem. Tad nevar sagriezties, apiisinot tos kushkus degunaa un ausiis (es piem.savas ausis nemaz neredzu no iekshpuses, lai ar skeeri vai pinceti tur baxtiitos).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: