Ejakulacija nav ar spiedienu

Aizsāka zobenkra 

zobenkra
Ejakulacija nav ar spiedienu
19.09.2005 10:48
Sveiki,

Peedeejaa laikaa saaku uztraukties par savu ejakulaaciju.
Pirms gada man sperma shlaacaas aaraa ar taadu sppeku ka no vidukla zonas vareeju noshlakstit partnerei un sev seju. Turpretiim shodien esmu pamaniijis ka taa vairaak nav. Ejakulaacija nav vairs tik speeciiga. Vai var kaut ko dariit lai atguutu ieprieksheejo? Vai taa ir kaada slimiiba vai aareeja faktora ietekme? Vai tas var buut saistiits ar to ka katru dienu pashampierinos?

Paldies
Labâk aiziet pie urologa - pa TV kâ reiz viens speciâlists runâja un viena no pazîmçm kaut kâdâm kaitçm bija tâ, ka sçkla neizðïâcas ar spiedienu (nu saistîbâ ar visâm tâm rpostatâm).
manejam nekad nav bijis spiediens....
zobenkra
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
19.09.2005 11:46
Man ir 25 gadi! vai meedz buut prostatas lietas 25. gados?
Neesmu gan speciâlists uroloìijâ, bet vispâr arî 25 gados var tikt pie visâdiem iekaisumiem. Tagad visâdu "zarazu" ir daudz un visiem vecumiem. Diemþçl.
bumbum
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
19.09.2005 13:57
No paðapmierinâðanâs ikdienas sâk izþût smadzenes, ðoreiz muguras smadzenes. Tâpçc zûd spiediens....
::)
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
19.09.2005 14:56
site ir par to rakstits:
http://www.drarturs.lv/lv/sex_problemas/ejakulacija/
Neapshaubaami ,ka sheit ir probleemas ar prostatu ,iespeejams arii prostatiits ,vecums nav buutisks lai veidotos taas iekaisums ,jo prostata ir viens no galvenajiem organiem kurs nodroshina seeklas izslaakshanos ,skat saitaa www.andrologs .lv
eziitis -> pandor
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
20.09.2005 09:49
cik zinams tad seklas nopludi nodrosina muskulju kontrakcijas. Varbut izskaidro to mehanismu kads sakars tur ar prieksdziedzei? jo visur par atru seklas nopluudi rakstiits, ka iemesls var buut prieksdziedzera iekaisums kas paatrina so visu lietu. bet sajaa gadiijumaa pretejo reakciju arii paatrina prieksdziedzera iekaisums? saak izlausiities ka vienmer pie visa vainiigs ir tikai prieksdziedzeris. taa maz ticams. varbuut izskaidro to mehaanismu lai vareetu tam ticeet!
zobenkra
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
20.09.2005 16:18
Taa tur staav rakstiits ka mana probleema saistiita ar muskuïu antoliju:

pie muskuïu atonijas - muskuïi nenoslçdz izsviedçjkanâlus. Tâ iemesls var bût pârlieku seksuâlâs aktivitâtes rezultâts - vairâkkârtçjas ejakulâcijas pçc kârtas. Rezultâtâ tiek pârslogoti "intîmie" muskuïi - rodas to atonija. Ðo muskuïu atonijas novçrðana ir grûts un sareþìîts darbs.

Vai kaads var paskaidrot par sho gruuto un sarezhgiito darbu. Kâ trençt "intîmos" muskuïus?
zobenkra
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
20.09.2005 16:22
Taa veel tur ir rakstiits:

Sçklas izplûde bez spiediena - novçro, kâ jau augstâk aprakstîts, pie "intîmo" muskuïu atonijas vai ðo muskuïu vâjums. Ejakulâciju nodroðina ritmiska gludo muskulatûru sarauðanâs (muskuïi, kuru darbîba nepakïaujas mûsu gribai). Ðo muskuïu "trençðana" ir laikietilpîgs process.
Johan
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
20.09.2005 19:25
Jaa tas var buutu lasiju arii no paarlieku lielas masturbaacijas var rastie taa izsviedeeja muskulja atrofija un tas nav sevishki taa kaa vajadzeetu mazliet ieveerot kaadu laicinju mazu pauziiti varbuut!!!
Jauks
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
20.09.2005 20:46
Palasîju iepriekðçjâs tavas tçmas. Kaut kâdu laiku atpakaï rakstîji, ka esi seksuâli "ozaboèenijs". Tad nu tagad rezultâts. Vajg mazâk raut íepâ!
autors
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
21.09.2005 03:16
bet vai tev tas traucee ka neshauj vairs gaisaa? nosit kaifu vai kaa? ja jau vispaar ejakulee znachit orgasmu sasniedz.nav ko panikot.
eziitis
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
21.09.2005 08:00
leta laikam tada, ka no spidiena ir atkariiga orgasma pakaape:)
zobenkra
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
21.09.2005 13:24
Jaa taa ir esmu seksuaali aktiivs un ejakulaacija ar to ir saistiita. Paldies par padomiem. Bet tagad ir jauns jautaajums K A T R E N E T I N T I M O S M U S K U L U S ? Tur bija rakstiita ka tas esot gruuts un ilgs darbs. Bet kas jaadara? Kaa jaatrenee? Uzraksite luudzu ja kaads ko ziniet.
eziitis
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
21.09.2005 13:26
palasi par PC muskulju treneesanu...
Juris
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
28.09.2005 12:25
Izsviedçjmuskulatûra ir PC (Kegeïa vingrinâjums) - bet òem vçrâ ka vîr. to jâpilda stipri savâdâk kâ siev.
Erektilâ funkcija stiprinâs ar antagonista - AnaPC muskulatûru (pretçjs vingrinâjums Kegelim)
Yahoo.groups paèolç ir daþas grupas.
Tâpat w.actionlove.com palasi drLinu.
Pagûglç uz Edging.
Palasi todPerkins mâjaslapu.
Infas tîklâ ir daudz
med med
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
28.09.2005 22:46
Atnâk pie ârsta pacients un sûdzas par erekcijas problçmâm. Ârsts prasa . Ja gribiet lai palîdzu,godîgi pastâstiet par savu seksuâlo dzîvi. Nu,sâk pacients ,no rîta pamodies beidzu ar sieviòu. Ejot uz darbu vienmçr ieskrienu blakus ielâ pie skaistâs sçtnieces. Darbâ protams man ir româns ar sekretâri. Atpakaï ceïâ ieskrienu pie blondâs mîïâkâs.Vakarâ atkal sieviòa vairâkas reizes.
Nu jâ,saka ârsts tas jums no seksuâlâs pârpûles sakarâ ar sievietçm.
Ak,priecîgi iesaucas pacients, bet es domâju,ka no onânisma.

Ja nopietni,tad ikdienas masturbâcija un sievietes ar laiku izsvieðanas spçkam ir jâsamazinâs. 25- gados sâk beigties seksuâlâs "vçtras" Vîrietis sâk pâriet pastâvîgâs taisnes lîknç. Pçc 30 ðî lîkne sâk nemanâmi iet uz norieta pusi. Vçl jau ir pacçlumi un kritieni. Vienkârði samazini masturbâciju skaitu un nekoncentrçjies uz strûklas garumu. Prostatîts ir jâpârbauda.Muskuli,puis ,tu esi trençjis ar ikdienas masturbâciju. Neklausi "speciâlistus". Aizej pie androloga,urologa. Rîgas kl. slimnîcas "Gaiïezers" 11 nodaïâ spçcîgi kadri. Tikai meklç kalsnos. Tur viens apaïais ir neþçlîgs un kârs uz naudu... Tev tur pârbaudîs uz visu un ieteiks ko darît.
autors
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
28.09.2005 23:55
vai tieshaam ononeejot treneejas shie muskulji ?!??
med med
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
29.09.2005 23:38
Atspiedies uz rokâm cik vari un dari to katru reizi. Pieraksti cik reizes to darîji pirmâ reizç un cik reizes to darîsi pçc gada. Loìika?
zobenkra
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
30.09.2005 13:18
Tencinu visus par padomiem,

Tieshamm ar puuleem paprobeeju tureeties 5 dienas. Nu spermas ir shausmiigi daudz bet shaaviens tikkai viens. Paareejaa iztek. Nuu ir jau labi laikam dziivoshu tik uz priekshu.

Interesanti vai daamaam ir svariigi kaa viiritetis beidz?
Loreta
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
30.09.2005 13:34
ïoti svarîgi, tas uzbudina..
mjaa
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
30.09.2005 13:40
nu nez vai masturbâcija uztrenç tos muskuïus.........
Tie ir jâtrenç mazliet savâdâk, lîdzîgi kâ Kernela vingrinâjumâ sievietçm.
zane
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
30.09.2005 15:25
Krânam
Zini, par tiem gadiem?...
Man divi paziòas ir miruði ar prostatas vçzi. Vecâkajam bija 30 gadi.
Sâpîgi apzinâties, ka tik jauni un ïoti gudri puiði par vçlu pamanîjuði izmaiòas veselîbâ.
Tu jau protams vari turpinât vçrot kâ sanâk vai nesanâk tavam zobenam, bet droðâk bûtu aizstaigât lîdz dokam.
Iedomâjies, ka rît tev kâds pateiks - ai nu neuztraucies, bet tavs labâkais draugs miris no vçþa? Kâ jutîsies?
Ceru, ka nabaidîju pietiekami. Sonogrâfijâ (lçti) jebkuras nozîmîgas izmaiòas pamanîs. Ir speciâls asinsanalîþi maríieris vîrieðiem.
Kusties no mâjas un sâc rosîties!!!!!
dina
Re: Ejakulacija nav ar spiedienu
30.09.2005 16:51
Vai sievietem svarigi???

-man nav loottiiii svarigi ka mans puisis beidz... reizem ir patikami noskatities, kad draugs to dara vai palidzet pasai...., bet neteiksu, ka mani loti iespaidotu struklas garums vai kaut kas tml.
Drosi vien nav tik bûtiski dzîvç koncentrçties uz seksu kâ tâdu un atstât novârtâ citas dzîves jomas, piemçram savstarpçjâs attiecîbas, sevis iepazîðanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: