magnçtiskâ rezonanse

Aizsāka alî 

alî
magnçtiskâ rezonanse
21.09.2005 15:53
Sveiki!Vai kâds nezina cik ilgi jâgaida rindâ uz magnçtisko rezonansi ar nosûtîjumu?Un kurâs vietâs taisa magnçtisko rezonansi?
mursy
Re: magnçtiskâ rezonanse
21.09.2005 16:21
Stradiòos, laikam bija kâda nedçïa vai 2 :)
gailezeraaaa,par rindu gan nezinu.....
taisa ARS,Gailezeraa,Stradinos.Par gaidisanu nepateiksu.
Re: magnçtiskâ rezonanse
21.09.2005 18:35
Arî Kuldigâ, bet rindas visur - no 1 mçn lîdz 1,5 mçn
alî
Re: magnçtiskâ rezonanse
21.09.2005 20:08
Paldies par info!:)
ita
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 00:20
kuldiigaa jaagaida 1 ned. es biju vasraa.
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 01:40
Pati ðodien zvanîju uz Gaiïezeru / MR -- rinda jau uz marta mçnesi. Ja neticat, zvanat paði. Ar strdiòiem manam ìim. ârstam nav lîguma / atlika ARS / tur tâda dîvaina kârtîba. Uz oktobri jau pieraksts pilns / a uz novembri vçl neraksta. Nedaudz ar humoru, jautâju, vai tad kladîtes nav? Pasmçja pretî, sakot, lai zvanot kaut katru dienu, jo parasti sâkot pierakstît mçneða pçdçjâ nedçïâ ,uz aiznâkuðo mçnesi. Ðinî gadîjumâ / septembra beigâs - uz novembri.
Bet nu Gaiïezers izceïas / bet dîvainâkais tas, ka par naudu var iet kaut rît. Kur tad tâs vietas rodas ???????????????//
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 02:02
Vietas jau visu laiku ir. Nav slimokases nauda. Taa rinda ir ne jau uz to izmekleeshanu bet gan uz to naudu!
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 08:45
Skaidrs. Tieðâm loìiski / bet ja nepadomâ (kâ es), tad rodas ðâdi dîvaini stulbi jautâjumi.
ol
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 15:59
Iesaku ARS, dakteri Dzelzîti. Vismaz ARSâ ir mazâkâs rindas.
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 18:11
Jau vakar rakstîju / ARSâ vçl uz novembri nerakstot.,(oktobris pilns)
Lai zvanot kaut katru dienu, gan jau tikðot uz novembri. Tâ arî darîju / zvanîju vakar / arî ðodien. Trakâkais tas, ka abas dienas vismaz 10 min. râda aizòemtu / ja tas bûs ilgstoði (kamçr sâks pierakstu) / telefons tiks sasists.
limbonic
Re: magnçtiskâ rezonanse
22.09.2005 22:08
Zvani vien un dod par sevi zinât. Moð iedod arî viòiem koordinâtes. Lai zvana ja kas.
Pirms laika dabûju nozîmçjumu uz MR. Zvanîjos. ARSâ bija pusotrs mçnesis jâgaida, Stradiòos aparâts bija noplîsis un Gaiïezerâ solîja pçc 6 mçneðiem. Ar skumju sirdi zvanîju uz ARS pierakstîties (domâju, ka tas viss notiek stipri âtrâk) un uzzinâju, ka tikko viens atteicies un varu nâkt vietâ jau nâkamajâ dienâ. Aizgâju ar. :)

P.S. Man gan apdroðinâðana (ne slimokases) visus 70 latus sedza, kas laikam pielîdzinâms skaidrai naudai...
alî
Re: magnçtiskâ rezonanse
23.09.2005 11:24
limbonic
Tu gribi teikt,ka ar visu nosûtîjumu ir 70 ls jâmaksâ, ja nav apdroðinâðana.
limbonic
Re: magnçtiskâ rezonanse
23.09.2005 15:31
Es neko negribu teikt par maksâm un nosûtîjumiem. Es nezinu. Cik dzirdçju no malas, tad visâdas kvotas tur esot un tâ tâlâk. Tâ kâ man apdroðinâðana to sedza, tad ðajâ jautâjumâ îpaði neiedziïinâjos. Vienkârði paveicâs, ka bija apdroðinâðana...
Re: magnçtiskâ rezonanse
23.09.2005 16:26
Vispaar esmu dzirdeejis ka kaut kur ir taa ka tu maksaa naudu un prrc tam taa slimokasse to atmaksaa. Tobish gadijumaa ja naudas nav tad no izmekleeshanas jaaatsakaas jebkuraa gadijumaa.
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
23.09.2005 23:23
Nu ðodien tomçr jau bija sâcies pieraksts uz novembri == ARSâ
Ar ìimenes ârsta norîkojumu jâmaksâ ---lîdz 10 ls (jo cenas ir atkarîgas no vietas, kurai veic ðo MR) reìistratûrâ varçja arî precîzi nepateikt.
Jautâju, vai ir kâda nozîme zaïajai polisei / teica, ka nekâda.
Bet protams ir starpîba, vai maksât --10 ls, vai 70 ls(ja nav norîkojuma),un uz augðu(tâpat atkarîgs no vietas, ....)
Par - ku! -- teikto. Tâ ir ar tâm zelta polisçm / bet ne visur. Sâkumâ jâsamaksâ, tad slimo kase atmaksâ. Man vedeklai ir zelta polise / tad vçl augstâkâ tiesâ paziòai --- viòai jâpçrk dârgas zâles / pçc tam pusi sakarâ ar zelta polisi atmaksâ.
Bet kâpçc gan nevar uzreiz to visu kârtot caur aptiekâm, vai poliklînikâm. Cilvçku tracinâðana. Tas taèu mûsdienâs tik vienkârði. Kas man jâmaksâ ,es maksâju, bet pârçjo pârskaita slimokase ?????????///
Bet nu nav jau ko brînîties / visur vienas nesakidrîbas.
Jâ nu kâdam arî nepiecieðams tikt uz MR, tad kâ jau minçju, Gaïezerâ raksta uz martu. ARSâ uz novembri. Par Stradiòiem nezinu, jo manam ìim. ârstam nav ar viòiem ïiguma. Dîvaini, bet diagnostikas ielâ nav ðîs Magn. Rez. aparâta.
Zinu, ka vçl ir Jûras med. centrâ.
...
Re: magnçtiskâ rezonanse
23.09.2005 23:32
Ne visas polises tirgo slimokase. Taas "krutaas" parasti ir kaadai no apdroshinaashanas sabiedriibaam. Gan jau vinjiem ir kaada doma, kaadeelj viss ir taa kaa ir. Pieljauju- cer, ka mazaak kashkjiigie metiis mieru un neprasiis naudu atpakalj ;-)
alî
Re: magnçtiskâ rezonanse
24.09.2005 11:41
Paldies Skumjâ par izsmeïoðo informâciju:)Ceru,ka vçl pirmdien izdosies pieteikties uz novembri ARSâ.
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
24.09.2005 21:40
Nu cerams, ka izdosies. Bet vajag vispirms savam ìim. ârstam pajautât, ar kurâm no ðîm lielajâm pol. +slimn. ðim ârstam ir noslçgts lîgums. Kâ jau minçju, mançjam nav ar Stradiòiem. Varbût Tavçjam nav ar......./ Ja jau bez norîkojuma, tad jau vienalga.
alî
Re: magnçtiskâ rezonanse
26.09.2005 18:15
Man ðodien izdevâs uz oktobra beigâm pierakstîties ARSâ.Pilnîgi paðai neticas,ka tik âtri.Jâ un telefonu pacçla uzreiz,laikam jâzvana vakarâ pirms seðiem:)
Skumjâ
Re: magnçtiskâ rezonanse
26.09.2005 19:37
Nu tas viss kârtîbâ. Es gan tajâ telefonâ "karâjos" no rîtiem. Pamatâ es pati gribçju uz novembri / man atkârtota pârbaude tagad jâveic pçc 5 mçneðiem.
Bet jebkurâ gadîjumâ uz oktobri nepiedâvâja. Kaut gan es pati jautâju uz novembra beigâm.
Varbût arî kâds cits ðo palasot òems vçrâ / jo tajâ Gaiïezarâ nu trakas rindas.
ieteikums
Re: magnçtiskâ rezonanse
27.09.2005 12:32
Es par to Arsa sazvanîðanu. Tur jau tâ lieta, ka visi cilvçki nezkâdçï grib visu sazvanît un sarunât no rîtiem. Sanâk tâ, ka visi zvana vienlaicîgi un pukojas, ka nevar sazvanît. Zvaniet vakaros !!! Reìistratûra strâdâ lîdz 20.00!!!
magii
Re: magnçtiskâ rezonanse
05.10.2005 12:49
:) ðodien biju pie dr., iedeva man nosûtîjumu uz MR. gâju uz reìistrâciju, tur var pierakstîties tikai uz novembra beigâm, ieteica noiet uzreiz uz MR kabinetu. sekretâre mani pierakstîju uz rîtdienu, lai nâkot, sçþot un gaidot, tad jau kaut kad pa vidam tikðot :)

alî
Re: magnçtiskâ rezonanse
05.10.2005 15:09
Forði!:)
Alise
Re: magnçtiskâ rezonanse
05.10.2005 22:52
Ðo nu gan zinu,man ir pieredze Gaiïezerâ. Jâsamaksa kas ap simts latu un jau aiznâkamajâ dienâ uztaisîja!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: