Aizdegunes skaloðana

Aizsāka Beisiks 

Beisiks
Aizdegunes skaloðana
22.09.2005 08:49
Hi, vakar salasîjos "Ievâ" dziednieka Ulda Jansona padomus veselîbas uzlaboðanai. Viens no tiem bija - siltâ ûdenî iebçrt sodas karoti un tad ðo ûdeni ieliet vienâ deguna nâsî (otru aizspieþot ciet) un tad to pïurzu izlaist ârâ pa muti. Bûðot puòíi un asaras, bet nâkðot ârâ dzîvs, nedzîvs ;)

Ko Jûs domâjat par augstâkminçto ? Vai tâ vispâr drîkst skalot to aizdeguni ?
Re: Aizdegunes skaloðana
22.09.2005 15:27
Meeghinaajis neesmu bet principaa tas darbojas jo soda shkjiidina gljotas.
Hm... man taa beerniibaa skaloja slimniicaa. Vienaa naasii lej iekshaa no otras suuknee aaraa. Tiku valjaa no hroniskaam iesnaam, kuras tagad peec 14 gadiem ir bekaa
Estella
Re: Aizdegunes skaloðana
23.09.2005 12:52
Esmu par tâdu skaloðanu,nekas slikts un kaitîgs tur nav.Ðorît pati izmeiìinâju sajûta super nekas traks gan man tur ârâ nenâca,bet tas laikam tapçc,ka kâdus divus gadus iesnas nav man bijuðas.Es gan skaloju ar sâlsûdeni jo Ievas stâstos tas dziednieks Uldis Jansons rakstîja,ka vinð pats tâ darot un esot ïoti uzlabojis oþu,man ar to iz problemas tapçc arî esmu apòçmusies to darît katru dienu.Ar to sodas ûdeni gan nçsmu meiìinâjusi.
Tia
Re: Aizdegunes skaloðana
23.09.2005 12:54
Man arî liekas, vai tad ar sâlsûdeni nav labâk??
Re: Aizdegunes skaloðana
28.04.2011 20:21
Vai kāds zin Ulda Jansona kontaktelefonu, kā viņu atrast?
Ļoti ļoti vajag, atsūtiet man uz e-pastu sani-ta@inbox.lv, ja kādam tāds info ir.



Edited 2 time(s). Last edit at 28.04.2011 20:23 by samija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: