Lûdzu iesakiet ko darît, ja palieku resnâka!!!!!

Aizsāka andrea 

Sveiki!!!

Man ir viena problçma!!!
Sakiet lûdzu kâ es varçtu attîrît savu organismu, it kâ es çdu diezgan maz, bet man kuòìis ir uzpûties un paðai smaguma sajûta, arî tauku kârta lielâka paliek - ko man darît, es pati nesaprotu kas ar mani notiek!!!!!!Man ir sçdoðs darbs, bet tur jau tâ lieta, ka çdu es maz.Varbût varçtu ieteikt kâdus homeopâtiskos lîdzekïus vai kâdas tçjiòas. Vai man varçtu bût saèakarçjusies vielmaiòa??Jo iepriekð es nedaudz badojos, tad atkal normâli çdu utt. Lûdzu iesakiet kaut ko???Nu tas nav normâli, ka man riepas tik veidojas un pati jûtos piepûtusies!!!!!!!
Çd veselîgi, ne maz (svara vçrotâji), + fiziskâs aktivitâtes.
No rîtiem jeb vakarâ skrien un vingro mâjâs, jeb apmeklç sporta zâli, baseinu. Cînies.
Mazâk rît !!!!!!!!!!!!!!!
a man patiik resnas :D
No svaiga gaisa neviena vielmainja taukus uzrazhot nevar. Jaaskataas ko eed.
Ir tâdas tçjas kâ Figura I un Fogura II, arî Lidojoðâ bezdelîga. Tâs veicina vielmaiòu - iesaku pamçìinât.
Figura teejas veicina caureju, ne vielmainju
Re: Lûdzu iesakiet ko darît, ja palieku resnâka!!!!!
23.09.2005 13:09
Un no Lidojoðâs bezdelîgas caureja panesas ne pa jokam + vçl vçders sâp.
çd mârrutkus. Tie labi uzlabo vielmaiòu un izvada no organisma sâròus
...
Re: saule
23.09.2005 13:34
Kâdâ formâta tie mârrutki jâçd? tie ar etiíi vai plika sakne jâgrauþ?
Jaa, arii svaigi riiveetu maarrutku salaati, kaalji, burkaani, kaaposti lj.paliidz.
Bet, 1,5-2-2,5 tiiraa H2O diennaktii - viennoziimiigi!
Patuse pa www.atkinscentre.com. Tievina visa veida resnumu,tikai parak neaizrauties, var sacakaret vielmainu.Vins absoluti noliedz baltos miltus un cukuru,gala rulle.
Taapeec jau arii nav labi ietureet vissadas DIEETAS, jo peec tam organisms savaac vairaak bariibas vielas. Svariigi dazhkaart ir nevis, cik Tu eed, bet KO Tu eed!!!!..nu jaa..un protams vecais labais sportinjsh!!! ;))


"Ir tâdas tçjas kâ Figura I un Fogura II, arî Lidojoðâ bezdelîga. Tâs veicina vielmaiòu - iesaku pamçìinât."

Tâs visas noved pie vielmainas traucejumiem un anoreksijas!


Un pie tâ,ka bez tâm vispâr nevarçsi pakakât!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 13?
Ziņa: