pie kâ meklçt palîdzîbu ?

Aizsāka dlg 

vajadzçja uz rasâm bikini zonu savest kârtîbâ - lietoju barbarisku metodi ar skuvekli un putâm, bija pâris ievainojumi kuri sadzija , bet to vietâ parâdîjas mazas pumpinas .
tagad eju uz salonu vaksçties ( nesen ) kopâ vispâr 3 reizes esmu so procedûru veikusi , pumpinas nepazûd.
Vçl trakâk ! vakar labâ pusç , kur vinas ir sametuðâs viòas uzpampa un niezçja .
Pie kâ man jâgrieþas , lai varçtu lividçt pumpas , jo ðíiet , ka tâs kïûst lielâkas ??
pie dermataloga vai ginekologa vai labâk sâkt ar ìimenes ârstu ???
...
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
23.09.2005 11:26
Un taa vakseetaaja nezin neko ieteikt? tak vinjas laucinjsh.
diemzeel vina pateica , ka taas pumpas vina nevarees likvideet !
taadeel arii taa uztraucos !
...
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
23.09.2005 11:28
Nu tad dermatologs.
un kaads buutu ar taam labakaajaam atsauksmeem ?
cenas , laiki , atrasanaas vieta ?
ar vai bez gim.aarsta nosuutijuma ?
...
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
23.09.2005 11:33
nav pieredzes.
ÌÂ var arî noûtîjumu nedot, bet mçìinât pats ârstçt.
khmm ..
interesants pasaakums gan .
nu ok , skiet buus vien jaapiesaka viziite pie gimenes aarsta ;(
permite
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
23.09.2005 15:55
es pie dr Princevas, Briâna ielâ
permite
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
23.09.2005 15:56
ej pie dr Princevas, Briâna ielâ

Padomaajiet kaa labaak - vai gliiti un biezaak izdziit vai vakseeeties un staigaat pumpainaam, kuras tieshaam neizaarsteesi nekaadiem liizdekliem!!!!!
eziitis
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
24.09.2005 23:49
saac jau uzreiz ar apbediisanas kantori... vismaz apdrosinies:))
BEbonija, tas ir tikai tavs viedoklis, ka labaak dziit. Man no vaksaacijas nekad muuzhaa pumpas nav bijushas, ko es nevareetu teikt par skuushanu. Mana auztveree aada vairaak traumeeta tiek, kad skuj, nevis vaksee. Un man peec skuushanaas vienmeer ir negliitas pumpas, taa ka es izveelos vaksaaciju. Domajau, ja autore laiciigi buutu saakusi vakseet, nevis vispirms skuut, vinjai shitaas probleemas izpaliktu. Tas ir ljoti individuaali, ir cilveeki kam vienalga ko dari, nekaadas pumpas neuzmetaas, bet citiem metaas no viena vai otra. Te ir pieraadijums, ka vinjai skuushana neder.
karikatûra
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
25.09.2005 18:49
nopçrc sçra ziedi aptiekâ un smçrç 2x dienâ, bet vispâr jau tur kur tu vaksçvajadzçja ieteikt kâdu lîdzekli, jo zinu, ka kâdreiz bija f-mai Academia labs lîdzeklis ieauguðiem matiòiem, pumpâm pçc vaksâcijas
Re: pie kâ meklçt palîdzîbu ?
25.09.2005 19:02
man gan liekas, ka taa vakseetaaja vienkaarshi neko nenodezinficeeja ne pirms, ne peec vakseeshanas, taapeec arii sanaaca taadi nesmukumi ;P
apzheelinj, nu paaries taas pumpas pashas no sevis! vai nu tas ir vnk iekaisums peec skuushanaas, vai ieaugushi matinji peec vaksaacijas. abos gadiijumos paaries!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: