roze!

Aizsāka rozîte! 

rozîte!
roze!
24.09.2005 22:06
Lûdzu iesakiet,kâ ârstçt rozi,ko labâk darît,lai tâ pazustu!
Dusma no cita pc
Re: roze!
24.09.2005 23:08
Ïoti nemedicîniski, bet es no rozes tiku vaïâ apsienot vecâs burtnîcas vâciòu (zilâ krâsâ) ap kâju un notinot to visu ar vilnas lakatu.
Citi saka, ka vajagot vilkt visâdas zîmes un burt vai pesteïot, bet tâ, kâ es neticu tam visam, tad man palîdzçja arî bez tâ visa!:)
3 dienâs tiku uz pekâm.
Bet nu protams, pastâv arî civilizçtâkas un laicîgâkas metodes!
Re: roze!
25.09.2005 02:16
to Dusma no cita pc
Tavupraat zilais burtnicas vaacinsh nav pesteljoshana?
Esi gan nu tik laba un pasaki, kaadas tad ir taas civilizeetaakaas un laiciigaakaas metodes, kaa tikt no rozes valjaa??? ://
Zinu, ka civilizeeti aarsteejot rozi, dazsh labs ir pie Peetera nonaacis.
Re: roze!
25.09.2005 02:21
No savas puses varu tikai ieteikt pamekleet caur pazinjaam, vai kaads nezin kaadu tantinju, kas to lietu pieprot. Var pat meegjinaat pie dziedniekiem, bet nejau civilizeeti, ar pulveriishiem un ripinjaam. Pat aarsti iesaka rozi aarsteet ar netradicionaalajaam metodeem.
Visu cienju!
Vedara
Re: roze!
25.09.2005 12:27
Dziedniece Ilze Jansone.
Mob. 9547289 var zvaniit kaut vai naktii
Tel.7845151 pirmd. - treshd.
Re: roze!
25.09.2005 13:40
Ja nemaldos tad vissekmiigak no "tradicionaaliem" to aarstee imunologi, bet ok... nostaasti staasta, ka tantinjas visaadas... nezinu, nav bijusi saskarsme ar tantinjaam
Dusma no cita pc
Re: roze!
25.09.2005 18:28
Tere,
Pesteïoðana bûtu, ja uz tâ vâciòa rakstîtu ar krîtiòu visâdas burvju zîmes un tad vçl bubinâtu procesa laikâ kaut ko zem deguna!:)
Par tradicionâlâm metodçm, diemþçl, visai miglaini atceros, bet to, ka pie Pçtera var nokïût, to gan esmu dzirdçjusi.
Atceros, ka bçrnîba kaimiòienei bija roze un viòai slimnîcâ vçl to kâju ar kaut kâdâm nepareizâm zâlçm apdedzinâja un tad vçl tas viss palika jçls... brrr!:(
karikatûra
Re: roze!
25.09.2005 18:46
man bija un palîdzçja tikai tantiòa, ârsti izrakstîja zâles par 120,-ls - labi, ka neko nesâku ar zâlçm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: