asinsvadi

Aizsāka Skumjâ 

Skumjâ
asinsvadi
25.09.2005 20:12
Droði, ka ðis temats ir "izcilâts" en-tâs reizes. Bet nu gribçtu, lai kâds man palîdz ar padomu. Stâvoklis diezgan nopietns. Nav jçgas minçt visas diagnozes.
Varbût kâdam paðam, vai ìimenç ir bijusi ðâda veida problçma. Varbût ar kâdiem citiem ,tautas, vai...... ( + protams, arî medikamentiem) lîdzekïiem esat nedaudz uzlabojuði savu stâvokli. Saprotu, ka daudz kas ir neatgrieznisks, bet tomçr. Ja kas, man tçvs mira ar asinsvadu problçmâm. Tâs vainas arî iedzimstot.
Uzklausîðu jebkuru padomu. Paldies jau iepriekð !!!
Protams, ne jau tikai ðâdâ veidâ gribu ârstçties. Esmu mediíu "uzraudzîbâ", bet varbût tieðâm kâds ........///
Re: asinsvadi
25.09.2005 20:15
kâdus padomus tu gribi, ja pat neesi pateikusi, kâda veida problçma tev ir!
Skumjâ
Re: asinsvadi
25.09.2005 20:34
Nu tad ===
Kaïía iegulas abu mugurkaula artçriju sienâs.
Abu mugurkaula artçriju skleroze.
Samazinâta perifçro asinsvadu pretestîba.
Kakla daïas iniciâla spondiloze.
Ir jau vçl, bet domâju, ka iesâkumam pietiks
Dusma no cita pc
Re: asinsvadi
25.09.2005 20:48
Viennozîmîgi -dçles!
Man uzlaboja asinsriti ar papildus bonusiem - man vairâk nesalst ne rokas, ne kâjas, galva skaidra, âda kâ zîdainim, ir pat sâkuði biezçt mati (nu vai arî man tikai tâ ðíiet).
Pçc manâm domâm nekas tâ neatdambç asinsvadus kâ tieði dçles!
Amerikâ dçles ir tradicionâlâs medicînas metodes, bet Latvijâ diemþçl daudzi cilvçki skatâs ar skepsi!
Skumjâ
Re: asinsvadi
25.09.2005 21:14
Ja godîgi / esmu dzirdçjusi par ðo metodi, bet kur, kâ / neko sîkâk nezinu.
Ja kâds tam ir "gâjis cauri" / uzrakstat.
Re: asinsvadi
26.09.2005 16:03
Ar delem jabut uzmanigam...
Skumjâ
Re: asinsvadi
26.09.2005 17:23
Nu nav jau doma, ka tûlît meklçðu ðo variantu / kas ârstç ar dçlçm. Jâzin arî mediíu viedoklis.
Dusma no cita pc
Re: asinsvadi
26.09.2005 20:34
Belisima
Kapçc?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 13?
Ziņa: