frenoplasty - isas saitites risinajums...?

Aizsāka Fred 

butu labi ja kads pastastitu ka tieshi tiek veikta shi operacija , man ir isa saitite (frenulum breve) , es skatijos bildes un daudz maz pec shis operacijas izskatijas ka saitites vispar vairs nav un viens 4omaks interneta bija aprakstijis kas un ka , isti nesapratu , bet izskatijas ta, ta ka ta prieksadina nesakopojas zem galvinas kad ir pilvertiga saitite , bet itka lieka ada vnk un vel vins bija minejis ka ari miera stavokli vinam esot lielakoties ta prieksadina atvilkta atpakal , ja ta es sapratu ka vins rakstija un vins bija tiri apmierinats , priecigs , tad tas sanak kad ta galvina noberzas paliek nejutiga , jo vnk ta saitite vairak ka ada palikusi jo sagraizita ari vairak shi arterija nefunkcione , tadad praktiski ir tads pats efekts ka pilnai apgraizishanai tikai paliek priekshadina kura izskatas ka lieka ada...ta vot pec bildem var spries , butu labi ja kads urologs pakomentetu un vispar butu labi ja kads padalitos ar personisko pieredzi ............... es tikai caur google to meklejot atradu tikai saitu nepiefikseju , kad atradishu no jauna ielikshu saitu .......
VAI TE VISPAR NAV NEVIENS SAKARIGS UROLOGS?
TE VISPAAR NAV NEVIENS SAKARIIGS AARSTS!!!
nu ta nu gan nav cik skatos uz dazam citam temam ir diezgan gudri arsti , bet sorry urologi cik es skatijos vnk rodas tads iespaids ka viniem pat sertifikats nav , mal tikai pa tuksho kautko , pa piemeru varu teikt otto kurs vispar neka nesaprot, vins ir tads stulbibas foruma stastijis .....
Eto Ti zrja...
SALAGAS PSC, TA ARI SKATOS NEVIENS NEKO PAT ATBILDET NEVAR KUR NU VEL ATBILDET UN SAKARIGU , DERIGU KAUTKO PATEIKT , SHEIT IEDARETOS TADA FRAZE "OMFG IS THAT THE N00B SHOOLBUS?" ??
Ja nesi pamanijis ne vien tava bet ari citastemas dazkart paliek neatbildetas,tikai tapec ka cilveki nav saskarusies ar lidzigam problemam un tapec negvelz pa tukso...
SALAGAS BIJA ATTIECINAMS UN VIETEJIEM UROLOGIEM , NU NEJEDZ NEKO VINI , PA FORUMU TIK GROZES UN DOT NEJEDZIGUS PADOMUS , VIENS SAKA TA OTRS TA , PALASOT VECAKOS TOPICUS , SAPRATU KAPEC NEVIENS NEATBILD ........
neviens nav idealsl...=)
pashol naxuj suki , kazli ble jaklus izardishu visiem ble rec te par mani , laikam domaju ka es jokojos pashiem butu ta redzetu kâ smaiditu.... , salagas ble.....
nevien par tevi nerec,tikai tu esi agresivs un sada tava attieksme nnerada velmi partedzet...neiedomajies, ka te var atrast atbildes uz visiem jautajumiem...:((((tiesam nesmuki no tavas puses ta...:(
tas ir ne tikai nesmuki, bet tas ir slimîgi
ja es to es pats jutu , ka es palieku slims un man uzmâcas launas , atriebigas domas galva
vçlos palîdzçt
Re: frenoplasty - isas saitites risinajums...?
27.09.2005 23:28
Fred, ja tu proti angïu valodu ieej www.urolog.nl, tur urologam var uzdot jautâjumus angïu valodâ. Izvçlies "patient info", "English", "uropanel".

Ðeit ir divi linki
http://www.circumstitions.com/Frenbrev.html#star
http://home.zonnet.nl/harmen55/frenuloplasty.html

Procedûru, kad saitîti tikai nedaudz iegrieþ sauc "frenulotomy"vai "frenuoplasty". Kad saitîti pilnîgi izgrieþ "frenectomy".

Atvainojos, bet sîkâk pastâstît nepratîðu.
nu re atradas ari paligi - dazkart pietiek ar nedaudz pacietibas:)))
anglu valoda saprast saprotu , bet tada tipa jautjumu gramatiski , lai arsts saprastu gan nemaceshu uzdod..........

otro linku ko iedevi , tieshi taja es lasiju par to frenuloplasty kur tas virietis apraksta un vins ir ielidzis savas bilde zemak lapâ , un tieshi pec tam bildem izskatas ka saitite nemaz nav vairs , ir bet varetu teikt loti plana un prakstiski vina vairs prieksadinu nenofikse ...tas bija tas links ko aizmirsu..

nu nez nez ........."apburtais logs" sava ziòa
nu nez nez vai ipashi palidzeja , bet tomer viens izpalidzigs cilveks un par to vinam liels paldies...

nu es jau izmekleju interneta pa google , vis visadus saitus, bet reali tur aprakstits ir maz, isuma tikai , nav ne ritigi bildes pirms un pec operacijas , tikai taja saita ko ieprieks piemineju , isti nav aprakstits ka dzmiumloceklis mainisies , pec shis operacijas tiri funkcionala zina utt. jo vnk negribas iztaisit operaciju pie neprofisonala urologa , kas vel vairak sakroplos locekli....ta vot ....
Nu kas i ko. Ko ðûmçjas. Nu i man tas jkas ir ektomy, un nav nekâdu problçmu. Viss ir labi
vçlos palîdzçt
Re: frenoplasty - isas saitites risinajums...?
28.09.2005 22:43
Fred,
l
lûdzu uzraksti visus savus jautâjumus, es pârtulkoðu, un aizsûtîðu Nîderlandes urologam. Pçc nedçïas, kad bûs atbilde, ielikðu ðeit, ok?

1) vai prieksadina pec shis operacijas normali nofiksesies aiz dzimiumlocekla galvinas un funkciones taka ar pilnvertigu saititi? un vai miera stavokli ta noseks dzimumlocekla galvinu nevis paliks visu laiku atvilkta.

2) vai shi arterija , kas iet caur saititei vel funkciones normali un piegadas asinis dziumulocekla galvinai ?

3) vispar kas labaks shada gadijuma pilna apgraizishana vai tikai saitites korekcija(pagarinaðana) ?

4) vai vares izmantot manualo dzimumlocekla palielinashanas metodi pec shis operacijas ?
Nu tev i jautâjieni gan. Labi, pakavçðu savu laiku.

Jâ âdiòa nofiksçsies daudz labâk. Ja ar saitîti to atrullçt var tikai îslaicîgi, bet mazâkâ slodze un tâ atrullçjas virsû galviòai, tad pçc operâcijas varçsi izvçlçties, vai to atkabinât tâ lai galviòa atsegta, jeb otrâdi, pavilkt to ârâ, lai galviòa nosedzas. Turklât abas pozîcijas bûs diennaktîm ilgi stabilas. Âdiòas gâjiens starp atmauktu un apsegtu palielinâsies ïoti bûtiski - frikcija iespçjama pilnâ locekïa garumâ un vçl mazliet - seksam ittin noderîgi.

Nç, artçrija tiks pârgriezta pie frenuloektomijas, taèu galviòu apgâdâ arî citas artçrijas no iekðpuses. Ereìçtâ stâvoklî galviòa bûs mazliet mîkstâka (nevis mîksta) bet stipri gaiðâka kïûs galviòas gaïas krâsa (rozîga nevis zilgana). Lîdz ar to stipri samazinâsies saitîtes rajonâ galviòas jutîgums un katra veida pat spçcîgi pieskârieni tur bûs vien patîkami. Ðo rajonu berzçjot to nebûs iespçjams viegli ievainot. Seksâ jutîbas samazinâjums ir ïoti noderîgs - zudîs vien `trusîðu` reakcija un varçsi seksot ilgâk - kâ patîk tavai sievietei. Orgasma parametrus tas nekâ neietekmç.

Nç, pilna apgraizîðana nozîmç ïoti bûtisku baudas rezeptoru amputâciju 80-90% apmçrâ, lîdz ar to ievçrojami krîtas bauda kâ tâda, protams kaut kas jau pârpaliek, taèu apgraizîtajiem trûkst salîdzinâðanas iespçju - tâpçc klausît ka tie saka - a man viss kârtîbâ, ir ne seviðíi nopietni.

Jelquing tehnika iedarbojas uz corpus cavernosa un tam nav sakara ar âdiòas garumu. Tiesa apgraizot TIGHT variantâ daþiem pacientiem íirurgs var pârcensties un âdas garums sâk bût `par cieðu`- sâpçt. Bet tâ nav norma. Tâtad protams ka varçs nodarboties, kad rçtiòa bûs LABI sadzijusi (jo asins milzîgais spiediens uz ko tehnoloìija pamatojas var pat savainot veselus audus kur nu vçl pussadzijuðus).
nu gan gudriisi savakusies.... ko juus murgojiet par to arteeriju? man to saitiiti paarpliisa, nekada arterija tur nebija un nekas miikstaks nepaliek. Jus te kaut kadi amatieri, kas baigos gudriisus telo - salasiijusies kaut kadu kreiso info... mekleju anatomijas gramataa par to arteriju, neviena varda nebija teikts, ka vinja apasinjo galvinju, ve nodrosina asins apgadi saitiitei...
par to apgraizisanu - salasijusies apgraiziisanas pretinieku majas lapas un tagad te visadas muljkiibas rakstaat....
vçlos palîdzçt
Re: frenoplasty - isas saitites risinajums...?
09.10.2005 22:00
Ok, Fred, ðeit ir atbildes no urolog.nl

>Can you please describe what takes place during a frenulotomy? Are
there different methods of shortening the frenulum?

It is officially called a phrenuloplasty. It's a technique to make the
phrenulum longer when it is too short and causes pain in erection.
There is only one well-known method to do this.


>How will frenulotomy change the functions of the foreskin and
frenulum? Will the foreskin continue to funcion as it had done
before, will it still cover the glans (when flaccid)? How will the
frenulum look and feel?

The phrenulum will just be longer (as it should be). It will have no effect
on the foreskin.


>Is there an artery in the frenulum? Will this artery be severed
during the procedure? How will this alter the circulation to the
penis?

There are several (usually two) very tiny arteries there that will not be
severed. But even if they would be, then it would have no effect on
blood flow to the penis, because there are a few hundred more arteries
end most enter the penis at its base in the human body.


>Will any nerves be damaged during the frenulotomy? Will frenulotomy
affect the sensitivity? Which procedure would affect the sensitivity
more, circumcision or frenulotomy, or would they pretty much be equal?

No. Neither will affect sensibility, although some men think it does (but
that's psychological).


>If an individual was interested in non surgical methods of increasing
penis size would frenulotomy somehow prevent them from realizing this?

There are no non-surgical methods of increasing penis size. Neither
are there any surgical methods to do this, besides techniques that have
the penis *seem* longer.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: