kâ saglabât krûtis tievçjot

Aizsāka ragana 

ragana
kâ saglabât krûtis tievçjot
27.09.2005 20:02
Lieta tâda, ka esmu pieòçmusies svarâ pçdçjâ gada laikâ. Nevarçtu teikt, ka esmu pilnîga, bet savus 2-5kg varçtu mçìinât nomest. Bet! Tieði pçdçjâ laikâ ir ïoti attîstîjuðâs tieði manas krûtis. Tâs nekad nav bijuðas mazas, taèu tieði tagad tâs ir kïuvuðas gandrîz milzîgas, un kas visforðâk - tâs ir mîkstas, bet stingras. Tâs man ïoti patîk un mans mîïâkais ir vienkârði traks no tâm.. lieta tâda, ka gribu dabût nedaudz nost puncîti, kâ arî gurnus nedaudz paslaidinât. Bet ja tievçðu, pirmâ vieta, no kurienes noies tauki bûs krûtis :(((( ko darît, lai pârçjais íermenis tievçtu, bet krûtis paliktu kâ ir???? Vai vispâr ko iespçjams lîdzçt? Pretçjâ gadîjumâ droði vien nemetîðu svaru vispâr nost,jo baidos pazaudçt savu kuplo krûteþu.
Nevis attiistijushaas, bet aptaukojushaas. Un ja tieveesi tad arii taas samazinaasies.

Es gan esmu traks no savas sievas kruutiim neatkariigi no taa vai ir +1izm vai nee
ragana
Re: kâ saglabât krûtis tievçjot
27.09.2005 22:45
Vienalga, kâ to sauc. Protams, ka tajâs uzkrâjas tikai tauki, bet krûtis ir tvirtas un lielas. Mana ideja - ka ar nedaudz sporta vingrinâjumiem tâm daudz nevarçtu kaitçt. Bet lûk diçtu man tieðâm bail, jo no krûtîm pirmajâm svars kritîsies. Vçl ir ideja, ka varbût ar hormonu maiòâm varçtu bût saistîts. Hormonus nelietoju, bet man vienmçr ir bijis paaugstinâts androgçnu lîmenis. Iespçjams, ka tagad tie krîtas, bet tâ ir tikai versija.

Tieðâm mîïotais un es, esam starâ par manâm krûtîm, negribas tâs zaudçt.
Re: kâ saglabât krûtis tievçjot
28.09.2005 08:48
Ðî lieta arî no katras fizioloìiskâm îpatnîbâm atkarîga. Man krûðu izmçrs nesamazinâjâs nemaz, lai gan tiku vaïâ no 30 kg. Sportoju gan visu laiku.
Þurka
Re: kâ saglabât krûtis tievçjot
28.09.2005 10:15
Man gan samazinâs-tikko kg nost,tâ krûtis jau paliek mazâkas un ne tik stingras:(( Un tur neko nevar darît-ne krûðu muskuïu vingrinâjumi lîdz,nekas:((
game over
Re: kâ saglabât krûtis tievçjot
28.09.2005 10:33
tas tieshaam ir peee... es ari, kad notieveeju, "pazaudeju" krutis .. palika tikai tadas spaniela ausis :(((
Man arî tagad ir tâ, ka esmu notievçjusi un krûtis arî mazâkas palikuðas. Bet es jau pati no sevis nokritos svarâ, nezinu kâpçc, es tieði gribçju apaïîgâka palikt! Bet krûtis paliek lielâkas ja dzer kontracepcijas tabletes. Puncis gan man îpaði apaïâks tad nepalika! Tâ kâ, laikam, katram tas ir baigi individuâli!!!
nav iespeejams notieveet tikai vienaa vietaa...tauki tachu pazuud no visiem muusu sievishkjiigajiem apaljumiem;) lai gan no kruutiim un gurniem krietni leenaak un mazaak kaa no punciisha;) trenee presi, tad nebuus punciitis un kruutis paliks taadas pashas(varbuut;)) Man kaadreiz bija 93cm kruuðu apkaartmeers, tad izkaameeju un tagad labi ja 90 ir...un uzbaroties arii vairs nesanaak :(

kâda
Re: kâ saglabât krûtis tievçjot
28.09.2005 19:06
Man palîdzçja vingrinâjumi.
ko darît, lai pârçjais íermenis tievçtu, bet krûtis paliktu kâ ir????


Man paliidzeeja peldeeshana katru otro dienu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: