vajag konsultâciju!

Aizsāka kru 

kru
vajag konsultâciju!
28.09.2005 13:58
hm man ir visai interesanta lieta... probleema..

man ap dzimumloceklja galvinju ir mazas kaarpinjas.. nu pirmais ko padomaaju - kauko buushu sakjeeris..
peec urologa viziites nezinu ko dariit - priecaaties vai raudaat.

taatad . tas esot taa kaa iedzimts un slimiiba taa neesot un varot dziivot mieriigi taalaak. un tas neko neietekmee. nu vaardusakot es esmu vesels.

sheit probleema ir taa, ka es neveelos lai man tur buutu taas kaarpinjas!

varbut kaads varat ko ieteikt.
paldies.


ps: sajuuta tieshaam neaprakstaami muljkjiiga...

Saule :)
Re: vajag konsultâciju!
28.09.2005 14:05
te jau agrâk cilâja ðo tçmu un arî tad nonâca pie secinâjuma, ka tas ir normâli. Un es kâ sieviete varu teikt, ka man tas netraucçtu, ja puisim tur bûtu tâdas kârpiòas (ja godîgi, es pat neesu ievçrojusi, vai manam vîrietim tâdas ir vai nav, lai gan diezgan bieþi sniedzu viòam orâlo baudu :))
kru
Re: vajag konsultâciju!
28.09.2005 14:08
hm bet tomeer vai ir iespeeja vinjas likvideet?
dakteris
Re: vajag konsultâciju!
28.09.2005 19:12
nogriezt nost visu - ar visâm kârpiòâm.
kaarlis
Re: vajag konsultâciju!
28.09.2005 19:30
mani arii shis jautaajums satrauc

to dakteris :
tas ir kaa - nogriezt? vai arii man ar humora izjuutu kaut kas nav kaartiibaa?: )
med med
Re: vajag konsultâciju!
28.09.2005 22:10
Jaunîbâ viss liekas galçji saasinâts. Sievieti interese droðîba ,stiprs un mîloð vîrietis nevis tâds kas skatâs uz katru pumpiòu un kârpiòu. Ja tevi tas uztrauc aizej pie urologa,íirurga,âdas ârsta un viòi tev pateiks ko darît vai nedarît. Uzticies speciâlistam nevis savâm sajûtâm. Tikai 1 % sievieðu patîk pilnîgi kails vîrietis. Pârçjas tevi apjûsmos peldbiksçs. Intîma pustumsa noslçps to, kas tev liekas ievçrojams,bet citas nemaz neinteresç. Nesaspringsti arî tad ja tev pateiks,ka neko nevajag darît.No otras puses , mûsdienâs par naudu tev ne tikai to nogriezîs. vai uztaisîs. Tâdi plastiskiem íirurgiem ir vajadzîgi.
kru
Re: vajag konsultâciju!
29.09.2005 09:10
:) paldies par atbildeem!
viine
Re: vajag konsultâciju!
29.09.2005 11:07
Manam draugam bija (domâjams, ka vçl ir tagad), bet man kâ sievietei netraucçja nemaz.
Klera
Re:
29.09.2005 12:20
Maneejam bija un tika noamputeetas:)) Vinjam trauceeja, ja godiigi man nee! Dr. Knipðe, vai tik nebija Gailezers, sen tas bija!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 1?
Ziņa: