mekleju MAJKALPOTAJU

Aizsāka Dace 

mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 17:21
Ne par temu, tomer....

Piedavaju darbu jaukai pensionarei vai pusmuza sievietei (studentes ludzu nepieteikties). Prasibas - pedantiska, uzticama, obligati - latviete vai vismaz labi runa latviesu valodaa.

Apmeram 2 reizes menesi (darba dienaas) jauzkopj 2 istabu dzivoklis (Rîgâ, netâlu no Vecrigas). Maksasu 5 latus par reizi + sabiedriska transporta izdevumi.

Rakstiet uz email. Paldies!
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 17:30
Gudra gan Tu esi....
Monta
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 17:57
Autors: !
Datums: 29-09-2005 17:30

Gudra gan Tu esi....
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Es zem taa parakstos :(
Jaa, pa pieci lati.... neko citu jau arî neviens nedarîs- tikai parakstîsies! Ha- ha!
p.s. Vai ðodien Tvaika ielâ sanitârâ diena un slimnieki palaisti brîvsolî?
gh
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 18:08
muahahha...

mekleeju jauku, seksiigu studenti (var arii pilngadiigu vidosskolnieci), kura 2 x meenesii uzkops manu pieticiigo riigas mitekli... piedaavaajums nopietns, par cenu - vienosimies... mailu nedoshu, actaaj savu tepat :D
Jap... tomer sanitârâ diena...
>Luuk!
Nu bet tu tachu arii esi palaists/-a,kur ir taa probleema..!? -)))
to nu re...
komentus lasi uzmaniigi... attaa!
> Luuk! Tava divdomiiba rulleeeeeeeee =)
5Ls ir paaraak maz. Mees maksaajam 60Ls meenesii par 3 istabu...lai gan tiira reizi nedeeljaa
Paldies Mateus!
Bet îstenîbâ es esmu nikna! Dace meklç dr.lv. par smieklîgu samaksu istabeni, jo uzskata mediíus par idiotiem.

Nu re...
... es neteicu- lasi divdomiigi!
Lasi kâ rakstîts!
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 20:22
2- istabu - 10 Ls...
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
29.09.2005 22:30
Pirmkart, nemekleju mediíi (paranoja?????), otrkart, paldies vairs nevajag, jo piedavajumi jau ir.
nee, tikai secinajums...:))
Jojo
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 10:01
Atkarigs no dzivokla - daudz paklaju vai vispar nav, daudz mebelu vai maz, daudz prieksmetu, uz kuriem sakrajas putekli vai maz utt. Tapec labak uzraksti, cik daudz laika paiet, kamer dzivokli uzkopj. Mana masa ari uzkopj dzivokli (mazas 3 istabas, kas iekartotas minimalisma stilaa:)) par 5 latiem.
Tiek gala 2 stundu laikaa. Protams, stradajosam gimenes cilvekam del 5 latiem diezvai gribesies skriet, bet domaju, ka ir daudz nipru pensionaru, kas par tiem 5 latiem priecatos. ..
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 10:43
Man vienmçr ir paticis kopt dzîvokli paðai. Tas ir arî lielisks fizisko aktivitâðu veids. Ja laika ir maz, tad viss tiek darîts paâtrinâtâ tempâ un sajûta pçc tam kâ pçc aerobikas.



madara
kuuka
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 11:53
5 lati par reizi ir normala cena.mums ofisa apkopeja ari sanjem 5 ls par reizi
vasa
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 12:18
Vai tad shai forumaa runaat driikst tikai medikji? /peec "Luuk" izteikumiem/ Kaada starpiiba, kuraa forumaa mekleet? Domaaju, ka muusu valstii ir vaarda briiviiba un nebuutu jaapspriezh vai 2istabu dziivoklja uzkopshanai vajadziiga vai nav vajadziiga maajkalpotaaja. Ja ir piedaavaajums un arii pieprasiijums, tad kaada tur kaadam dalja. Ja cilveeks visu dienu ir aiznjemts darbaa tad nedomaaju, ka ljoti liela veeleeshanaas ir veltiit savu briivo laiku dziivoklja uzkopshanai - tas taa padomju gados bija pienjemts, ka sieviete straadaa, audzina beernus, gatavo eest, uzposh maaju vvs. teelo kamieli un eezeli vienlaiciigi:)
Pirmkart, nemekleju mediíi (paranoja?????), otrkart, paldies vairs nevajag, jo piedavajumi jau ir.

Ar galvu draudzeejies? Te ir mediciinas foroms :)

Par to, ka 5Ls par tiiriishanu ir normaala cena :DDD speeciigi shaubos :DD
hidra1
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 13:14
Saiva
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 16:36
Mateus:) Tu esi mediíis?!! Ei nu!!!;)

Dace, uzjautasu savai omei, vina vienu laiku tirija vienu dzivokli, man skiet, tiesi par Ls 5+. kapeikas tramvajam.
Fred
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 17:37
neietektu Dacei nemt kadu pilnigi sveshu cilveku , var atsaukties pec skata veca , miermiliga damite , bet atnakot majas var konstatet ka ir pazudushas visas vertigas mantas :D saku no pieredzes........
Nu re...
... es neteicu- lasi divdomiigi!
Lasi kâ rakstîts!

Luuk!
Datums: 29-09-2005 19:00
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

tu esi nikna un stulba, sorry :P
Re: mekleju MAJKALPOTAJU
30.09.2005 21:55
Nu re
Tev drîz aptrûksies fantâzija nikus izdomât! Protams, vari paòemt enciklopçdiju un ðïûkt uz priekðu, sâkot ar burtiòu ''A'' . Viena lieta niki, bet Tavu stilu, nu nevar ne ar ko sajaukt. Vai esi "nu re" vai "medic", vai vçl sazin kâ. Ja Tu mani nokaitinâsi, nopublicçðu te visus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: