satraukta par krutim...

Aizsāka Dosja 

Dosja
satraukta par krutim...
30.09.2005 10:17
Kops patraucu dzert OK (pirms 1,5 gadiem), krutis ja no cikla vidus loti piebriest un sap. Ar laiku paradijas ari balti izdalijumi. Tad viena kruti USG tika atrasts audu sabiezejums un mani nosutija uz mamografiju. Mamografijas sledziens - krûðu zîmejumi veido augsta blivuma filerofla... (nemaku izlasit) audu enas visos laukos. Bet pateica, ka mana vecuma (27, nedzemdejusi), mamografijai nav jegas, jo ta var neuzradit pat vezi...Ka japalaujas uz USG paris reizes gadaa, bet es nespeju but mieriga... Esmu sabijusies, jo krutis pedeja laika neciesami sap, ap galiniem ir tumsi rinki...Kur griezties, lai kaut cik nomierinatos un saprastu, kas par vainu??? Ginekologe tik saka,ka pec pirmajam dzemdibam viss normalizesoties...Izdalijumi ir joprojam...
Susliks
Re: satraukta par krutim...
30.09.2005 10:56
Nu tad atliek dzemdet:) Bet vispar pedeja laika izklausas, ka musdienu medicina saja zinaa ir bezspeciga........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 1?
Ziņa: